תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מחפשת טיסה בזמן הקרוב לפולין נגיד ביום שלישי וחזור בראשון אחריו מהונגריה בודפשט
מה המחירים?
3 זוגות ו 2 תינוקים

3524

משתמש סופר מקצוען
מחפשת טיסה בזמן הקרוב לפולין נגיד ביום שלישי וחזור בראשון אחריו מהונגריה בודפשט
מה המחירים?
3 זוגות ו 2 תינוקים
בתקוה שאתם לוקחים רכב עם נהג, כי לקחת רכב בפולין ולהחזירו בהונגריה זה סיפור יקר, במקרה כזה כבר עדיף לנחות בהונגריה ולנסוע משם 5 שעות ברכב עד פולין.

eliאלי

משתמש חדש
טיסה במחיר שפוי לניו יורק תאריך הלוך ב-22/8 גמיש וחזור כעבור חודש וכמה ימים מישהו יכול להדריך אותי איפה מתחילים לחפש נוסע יחיד ואפשר עצירת ביניים סבירה ..?? תודה

ההוא סבא

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
טיסה במחיר שפוי לניו יורק תאריך הלוך ב-22/8 גמיש וחזור כעבור חודש וכמה ימים מישהו יכול להדריך אותי איפה מתחילים לחפש נוסע יחיד ואפשר עצירת ביניים סבירה ..?? תודה
נכנסים לאתר חיפוש טיסות, כמו סקייסקנר וכד.
כותבים תאריכים ומתחילים לשוטט.
תמיד כדאי לפנות גם לסוכן.

eliאלי

משתמש חדש
עשיתי את זה וכנראה שלא מצאתי משהו נורמלי ולכן פניתי לחברי הפורום בעלי הנסיון הרב אם יוכלו ללמד אותי איפה מוצאים את המציאות

3524

משתמש סופר מקצוען
גיאורגיה בזול !!!

טיסה לטביליסי עם ישראייר.

הלוך 28.11 חזור 2.12

עכשיו במחיר 108 דולר בלבד !!!

3524

משתמש סופר מקצוען
גיאורגיה בזול !!!

טיסה לטביליסי עם ישראייר.

הלוך 28.11 חזור 2.12

עכשיו במחיר 108 דולר בלבד !!!
גם דובאי.

טיסות ישראייר במהלך חודש נובמבר.

108 דולר הלוך ושוב.

אין מחירים כאלו.

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה