תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני צריכה טיסה לארה''ב בין התאריכים 23/24 עד 3/7
שני מבוגרים+תינוק עדיף ישיר תודה

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
כמה עולה נהג משדה התעופה בקרקוב לפרמישלאן?(אני צריך רכב טוב מאוד,משהו vip)וכן אם יש למישהו פרטים של כזה נהג אני ישמח,
לא מכיר עיין באשכולות על אומן שם יש הרבה מידע
שמעתי שיש חברה בקרקוב שמשכירה רכבים שאפשר להיכנס לאוקראינה
בדרך כלל נהגים מפולין לא רוצים להיכנס לאוקראינה ונהגים מאוקראינה לא יכולים לצאת מאוקראינה מה שעושים לוקחים נהג עד הגבול עוברים את הגבול ברגל ומעבר לגבול מחכה נהג אוקראיני

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
אני צריכה טיסה לארה''ב בין התאריכים 23/24 עד 3/7
שני מבוגרים+תינוק עדיף ישיר תודה
ישיר 24.6-3.7 2706 דולר יונייטד
אלעל זה עוד 1500 דולר
עם עצירה מתחיל ב2200 דולר בערך אבל בהלוך מדובר בעצירה ארוכה של 12 שעות
בעצירה יותר קצרה המחיר די דומה לישיר
המחיר לשלושתכם

נערך לאחרונה ב:

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
@יב כסליו
אם שאלתך נסובה על היארצייט אז ים רק לב שהשבוע חל היארצייט של רבי מאיר מפרעמישלאן שהוא נכד לרבי מאיר הגדול מפרעמישלאן שהוא היה תלמיד הבעש"ט.
שניהם אגב טמונים בפרעמישלאן.

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
@יב כסליו
אם שאלתך נסובה על היארצייט אז ים רק לב שהשבוע חל היארצייט של רבי מאיר מפרעמישלאן שהוא נכד לרבי מאיר הגדול מפרעמישלאן שהוא היה תלמיד הבעש"ט.
שניהם אגב טמונים בפרעמישלאן.
אתה יודע לומר לי איך הכי קל להגיע לשם?מישהו טען לי שדרך קרקוב (הכי זול)זה נסיעה 4 שעות פלוס המתנה של 3 שעות מינימום בגבול ?זה נכון?מה הפיתרון?

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
נהגים מפולין נכנסים לאוקראינה ויש גם נהגים באוקראינה שיכולים לצאת ממנה.
אפשר לפנות לחברות הנסיעות פאייכלה ואומן אקספרס למשל.
אפשר לעבור את הגבול ברכבת מפשמישל ללבוב.

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אתה יודע לומר לי איך הכי קל להגיע לשם?מישהו טען לי שדרך קרקוב (הכי זול)זה נסיעה 4 שעות פלוס המתנה של 3 שעות מינימום בגבול ?זה נכון?מה הפיתרון?
כמובן שתלוי איזה שעות אבל בגדול זה נסיעה של 3 שעות לגבול (בלילה זה יכול להגיע גם לשעתיים)
שם מעבר ברגל/רכב
ומשם עוד שעתיים לפרעמישלאן.
הזמן בגבול תלוי מאוד באיזה גבול ואיך אתה חוצה.

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
ובאיזה יום בשבוע (סופ"ש למשל הרבה יותר עמוס) ובאיזה שעות.
נכון אבל עם הסתייגות מסויימת.
עברתי בגבול מדיקה גם בסופ"ש וגם באמצ"ש לא היה ניכר שינוי בולט בתנועת האנשים והרכבים,
אוטובוסים וטנדרים כן היה בסופ"ש שיירה די ארוכה ובאמצ"ש לא.

בנצי מיוזיק

משתמש פעיל
יש למישהו ניסיון איך מוציאם זיכוי בוייז אייר אבל שהכסף יגיע לחשבון בנק שלי
ולא בתור זיכוי בוייז אייר
מאוד יעזור לי

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
יש למישהו ניסיון איך מוציאם זיכוי בוייז אייר אבל שהכסף יגיע לחשבון בנק שלי
ולא בתור זיכוי בוייז אייר
מאוד יעזור לי
הטיסה התבטלה?
דבר ראשון יש להיכנס לקישור ולבקש זיכוי - תקבלו זיכוי בגובה 120 אחוז
לאחר שהזיכוי נכנס לחשבון וויז יש להיכנס לקישור הזה ולבקש החזר לאמצעי התשלום המקורי
ההחזר יכנס בניקוי 20 אחוז התוספת

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
בשקט בשקט מתחת לרדאר נחתה היום בישראל טיסת FR1111 של ריינאייר מפאפוס ולאחר מכן המריאה בשלום בחזרה לפאפוס.
זהו הטיסה הראשונה של ראיינאייר מזה כארבעה חודשים וזאת לאחר שהודיעה כי לא תחזור עד אוקטובר...
החל ממחר החברה תפעיל טיסות לבודפשט, ברלין, פאפוס, ברי, מילאנו, מלטה ואתונה.
כל הטיסות ממריאות כמובן מטרמינל 1

הבית בקצה הכפר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
בשקט בשקט מתחת לרדאר נחתה היום בישראל טיסת FR1111 של ריינאייר מפאפוס ולאחר מכן המריאה בשלום בחזרה לפאפוס.
זהו הטיסה הראשונה של ראיינאייר מזה כארבעה חודשים וזאת לאחר שהודיעה כי לא תחזור עד אוקטובר...
החל ממחר החברה תפעיל טיסות לבודפשט, ברלין, פאפוס, ברי, מילאנו, מלטה ואתונה.
כל הטיסות ממריאות כמובן מטרמינל 1
ואלה..
ידוע לך אם גם לאיטליה היא מגיעה?

החסידים

משתמש פעיל
בשקט בשקט מתחת לרדאר נחתה היום בישראל טיסת FR1111 של ריינאייר מפאפוס ולאחר מכן המריאה בשלום בחזרה לפאפוס
ממש לא מתחת לרדאר הם הודיעו במפורש שברגע שיפתח טרמינל 1 הם יחזרו לטוס, וגם בחדשות דיווחו על זה כבר בבוקר.

דירה בבית שמש

משתמש צעיר
מחפש טיסה לקפריסין לא משנה לי פאפוס או לרנקה לבין הזמנים אב 7- 10 ימים
חשוב טיסה ישירה .שעות נוחות עדיפות . הכי זול
תודה רבה

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
מחפש טיסה לקפריסין לא משנה לי פאפוס או לרנקה לבין הזמנים אב 7- 10 ימים
חשוב טיסה ישירה .שעות נוחות עדיפות . הכי זול
תודה רבה
1717450000114.png
ואם תחזור בא' אלול זה 521 שקל

חיה חיה חיה

משתמש חדש
מנוי פרימיום
אשמח לעזרתכם
האם הגיוני שחברת סוכנות אחת מציעה מחיר ברבע ממחיר החברת התעופה??
נכסתם לאתר שלהם ומופיע באמת המחיר הזול? האם זה הגיוני ?

תודה רבה

קבצים מצורפים

• תעופה.PNG
    תעופה.PNG
    KB 42.3 · צפיות: 30

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה