תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

3524

משתמש מקצוען
תעודת כשרות
זה מה שכתבתי על כך באשכול אחר:

חשוב להדגיש כי אין מדובר בעירוב מטעם הקהילה המקומית והרב המרא דאתרא, אלא מטעם הקהילה החב"דית המקומית. מדובר בביד"צ שהוכר כבעל סמכות רק ע"י השלטון ולא ע"י גדו"י, וברב אב"ד בודפשט שגדולי ישראל רואים בו כאדם שנטל עטרה לעצמו ולא מכירים בו כרב אב"ד ובר סמכא, או בקיצור "רב מטעם".

לרב אב"ד קהילות החרדים של בודפשט קוראים הרב אריה מרדכי רבינוביץ, והוא לא אישר את העירוב.

הנסיון להציג כאילו מדובר ברב ובד"צ המהווים 'המשך לרבני הונגריה במשך כל הדורות' ו'שליחותא דקמאי עבדינן' הוא הטעיה, וכבר היה על כך מכתב חריף מעשרות גדו"י מובהקים ובד"צים מפורסמים, המדגישים שבדיוק נגד אנשים מסוג זה לחמו רבני הונגריה בדורות עברו בחירוף נפש.

הרוצה לסמוך יסמוך.

(ולא, אין לי דבר ולא חצי דבר נגד אנשי חב"ד הצדיקים, אשריהם ואשרי חלקם בזה ובבא. בכל מקום בו הם נמצאים הם עושים גדולות ונצורות עבור עם ישראל. מדובר בענין מקומי בלבד).

והערה למען הדיוק ההיסטורי,

שלא כמתואר במכתב, לפיו ניסו בדורות הקודמים לעשות עירוב בעיר ולא השיגו אישור מהשלטונות, - בספרי ההלכה של התקופה ההיא מופיע שהסיבה שלא עשו עירוב היא כיון שכדי שהעירוב יכלול גם את בודה וגם את פשט יש צורך להזדקק להיתרים דחוקים מאוד שקשה למצוא להם צידוק, ולא רצו לעשות עירוב רק במחצית העיר כדי למנוע מכשול, שלא יבואו לטלטל במחצית השניה על סמך הידיעה שיש עירוב בעיר.

ה'חכמים' של דורנו - כך נראה - פחות חששו לזה, ובחרו לעשות עירוב לפשט לבדה, ללא בודה.

ועדיין, 'ממלאים הם את רצונם' של רבני העיר מהמאה הקודמת בעשיית העירוב....

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
טיסה באל על ישירה למיאמי-

כדאי להזמין לבד או שיש סיבה לשלם עוד כמה דולרים לסוכן?

סתם פוילישער

משתמש מקצוען
1 . כן
2. סקייסקנר
במצב התעופה כיום יש מצב שזה עדיף על טיסה ישירה עם חברה זרה גם יותר זול וגם יותר בטוח כי הטיסות מהארץ ולארץ מבוצעות ע"י אלעל
עכשיו שמתי לב שהטיסות המדוברות זה להחליף שדה בלונדון מלוטון להית'רו
יש שם טיסה שבחזור זה לא כך בעוד 20 דולר נראה לי שזה שווה את זה
האם זה אפשרי לעבור מלוטון להיתרו ב4 וחצי שעות (לחכות בתורים ליציאה מלוטון - ליסוע להית'רו - לעבור את כל הבידוקים) ולהספיק את הטיסה ברוגע?

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
האם זה אפשרי לעבור מלוטון להיתרו ב4 וחצי שעות (לחכות בתורים ליציאה מלוטון - ליסוע להית'רו - לעבור את כל הבידוקים) ולהספיק את הטיסה ברוגע?
אפשרי אבל דחוק מאד
מרחק של כשלושת רבעי שעה נסיעה במונית שתיקח לכם לפחות 250 ש"ח...

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
אני חושב שכן המרחק הוא בין 35 דקות ל50 דקות נסיעה לא מדובר בשעות השיא בדרך כלל אמורים להספיק ואם היה איזשהו עיכוב שלא באשמתכם גם לא נורא זה טיסה שנמכרת ע"י וירג'ין באחריותם ומקסימום יכרטסו אתכם לטיסה הבאה יש עוד כמה טיסות אחרי זה באותו יום של וירג'ין
אבל כן הייתי ממליץ לקנות את הטיסה אצל וירג'ין ישיר או אצל סוכן אמין לא באיזה אתר עלום שם

נערך לאחרונה ב:

סתם פוילישער

משתמש מקצוען
אפשרי אבל דחוק מאד
מרחק של כשלושת רבעי שעה נסיעה במונית שתיקח לכם לפחות 250 ש"ח...
תבדקו את בולט או אובר יכול להיות יותר זול השירות שלהם בלונדון מאוד מפותח
גוגל מפות מביא לי את האופציה הזו כמעבר בין שדות התעופה, זה אוטובוס ישיר נ"ל. לא טוב?
ח.png

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל

יעקב דב

משתמש צעיר
קצת חורג מהאשכול יש למישהו מידע איך ואיפה אני יכול להזמין כרטיסי רכבת מ CELERINA בשוויץ לMXP שדה"ת במילאנו במחיר שפוי כי נראה לי מה שחסכתי בטיסה אשלם על הרכבת....

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
תודה לכל העוזרים לי!! @מאיר עלי באבא @שלמה וייס @מושיק פ
האם יש אופציה עם עצירה יותר ארוכה בלונדון? אפילו יום?
ועוד משהו - האם ילד מתחת 12 זה יותר זול?
תודה רבה!!
יש טיסה בלי מעבר שדות תעופה יותר יקר ב90 דולר בערך
ילד פחות מ12 מוריד 200 דולר בערך
שים לב יש טיסות ישירות של יונייטד
הפער שבדקתי ל2 אנשים כשאחד מהם הוא פחות מגיל 12 הוא 500 דולר בערך
אני לא אומר שזה עדיף רק מפנה את תשומת ליבך

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
קצת חורג מהאשכול יש למישהו מידע איך ואיפה אני יכול להזמין כרטיסי רכבת מ CELERINA בשוויץ לMXP שדה"ת במילאנו במחיר שפוי כי נראה לי מה שחסכתי בטיסה אשלם על הרכבת....
השכרת רכב זה לא אופציה?? אם אתה נוחת בשדה אחר זה לא שווה אבל אם זה באותו שדה זה לפעמים שווה אפילו שאתה לוקח לכל הטיול המחירים להשכרת רכב באיטליה די זולים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה