תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

דוידקה

משתמש חדש
עריכה תורנית
האם יש אפשרות לקנות טיסות בארקיע יותר זול ממה שמופיע באתר שלהם?

eh

משתמש פעיל
לגבי עוצר שבת משהו יודע מאיזה שעה זה מתחיל ובאיזה שעה זה מסתיים ביום ששי?
נראה לי משעה 6 עד 23 תבדוק בטיסות סודיות תוכל לראות את התאריכים שם ואז לראות באתר של נתבג מתי אין טיסות!
תנסה דרך סוכנות אבל זה סיכון כתבו על זה הרבה.

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
וריינאייר פרסמו לוח טיסות חדש לקיץ.
בשלב זה, תפעיל החברה טיסות לברגמו, מלטה, ברלין, בארי, בודפשט ופאפוס. בכוונת החברה לרחיב את מספר היעדים בהמשך. זאת, על רקע תקוות הישראלים כי המהלך יוביל לירידה משמעותית במחירי הטיסות.

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
וריינאייר פרסמו לוח טיסות חדש לקיץ.
ביטלו לי טיסה שלהם לקיץ
היתה לי הרגשה שזה בגלל התרגיל שהישראלים עשו- לקנות כרטיסים לתאריך שבוטל ואז לשנות ליולי אוגוסט.
מה אני עושה עכשיו? יש דרך לנצל את הכרטיס שבוטל לטיסה בקיץ?

3524

משתמש מקצוען
ביטלו לי טיסה שלהם לקיץ
היתה לי הרגשה שזה בגלל התרגיל שהישראלים עשו- לקנות כרטיסים לתאריך שבוטל ואז לשנות ליולי אוגוסט.
מה אני עושה עכשיו? יש דרך לנצל את הכרטיס שבוטל לטיסה בקיץ?
לכאורה, כל עוד לא קיבלת את הכסף בחזרה, תוכל לבחור טיסה אחרת, אם תמצא משהו מתאים ברשימת היעדים החדשים שלהם.

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נפתחת חקירה על אל על לגבי ניצול המחירים שלה
הרחתי את זה מגיע, לא האמנתי עד כמה זה קרוב.

נכנסו החודש עוד כמה חברות ואיזה בשורה טובה לגבי ראיינר, נקווה שהתחרות תיהיה לטובתנו- האזרח הקטן.

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
🤔
הכוונה טיסה ושהות 5 ימים בערך בלי רכב
כמה סביבות המחיר?
יעד?? תאריך?? אוכל מסעדות או מביאים מהבית??
השאלה כללית מידי זה מתחיל ב700-600 ש"ח למי שמצא טיסה ב250 ש"ח וישן במעונות ואוכל בהכנסת אורחים ומטייל ברגל
והשמיים הם הגבול

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
יעד?? תאריך?? אוכל מסעדות או מביאים מהבית??
השאלה כללית מידי זה מתחיל ב700-600 ש"ח למי שמצא טיסה ב250 ש"ח וישן במעונות ואוכל בהכנסת אורחים ומטייל ברגל
והשמיים הם הגבול
ממש כך זה מאוד תלי,
אבל מי שרוצה לטייל הרבה צריך להבין שצריך להתגמש בשביל להחזיק את זה.

אחרי פעם פעמים שטסים בדרך כלל האסימון נופל, לנו זה הגיע למצב טסנו זוג לאחת המדינות היקרות וסגרנו שבוע בכלום כסף לשתינו,
איך?
עם זה רק לשבוע, תוותרו על מזוודה, החיים שלכם יהפכו לקלים יותר, פחות כסף וממילא פחות שופינג באותה מדינה.
לא להזמין את השהות כולה מראש בבוקינג המחירים שם נורא יקרים, לסגור לילה גג שתיים מראש ואחרי זה לשלם במקום עצמו להמשך שהייה- תתפלאו לראות כמה חסכתם!
לא חייבים את בוקינג! ולא חייבים רק מלון, כן כן! יש היום אינסוף אפליקציות ואתרים שמציאות לכם דירות ארוח, חדרי ארוח ואפילו מקום שהייה בחינם! אם רק תתגמשו מחשבתית
בכולופן בחרתם מלון? לא חייבים דווקא את הכשר שעולה פי ארבע מזה שלידו, פשוט להזמין מלון גויי שנמצא בסביבה למלון הכשר/ לבית חבד, ולקפוץ לכשר רק לארוחות

בהצלחה וטיסה נעימה ובטוחה!

אוהב. ישראל

משתמש חדש
עריכה תורנית
דחוףףף אם משהו יודע על טיסה זולה ללונדון שבוע הבא בחמישי (11.04), חזור בשלישי או רביעי שאחריו, תודה מראש!

צנ

משתמש חדש
אני עשיתי חיפוש בקייק KAYAK טיסות ושלחו אותי ללסט מינוט lastminute.co.il בפחות כסף וגם עשיתי את זה לכמה אנשים הוא נותן מחיר יותר זול מאשר חיפוש ישיר באתר לסט מינוט lastminute.co.il יש לציין שלפעמים אחרי שסגרתי את הטיסה אחרי שעה שעתיים הוא לא היה מאשר את ההזמנה והיה דורש לפעמים יותר כסף אבל עדיין בצורה כללית אני חושב שזה יותר זול

צנ

משתמש חדש
הזמנתי טיסה של וויז איר דרך מי טריפ ולבן אדם אחר דרך קיווי הטיסה בוטלה ותוזמנה ליום שלמחרת מי טריפ שלחו אפשרות להחזר ואילו קיווי אומרים שזה שינוי מינורי והם לא נותנים אפשרות של החזר יש למישהו עצה מה לעשות יש לציין שהודעת הביטול הגיעה יותר מ-30 יום לפני הטיסה

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אם תיפתח מלחמה בצפון
הטיסות יבוטלו ונוכל לבחור יעד אחר או תאריך אחר?
מה היתה המדיניות של וויזאייר עד שהתחילו לטוס במרץ?
בגדול החזר כספי 100% או זיכוי 120% (למרות שלפעמים זה לא בדיוק 120 אלא פחות).
יש גם בדר"כ אפשרות לשנות מועד חודש קדימה ויעד עד 300 ק"מ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה