תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מחפשת טיסה זולה לזוג, בתאריך 21.03 מישראל לפראג.
חזור ב 28.03 מפראג לישראל.
כולל מזוודות.
תודה רבה!
סביבות 480 דולר לכרטיס + מזוודה

נחמי ברלינגר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש מקום שאפשר לחפש טיסות-
לטיסה באותו יום- במטוסים שנשארו מקום בזול
או שלא קיימים כאלו דברים?
או שזה הולך רק בשדה תעופה
תודדה

אילה לי

משתמש חדש
טיסה של ריינאייר שאמורה הייתה אמורה להתקיים מחר ועדיין לא ביצעתי שינוי או בקשה להחזר,
עכשיו אני מנסה להזיז לתאריך אחר ביולי שקיימות טיסות וזה לא מאפשר לי,
האתר נותן לבחור את הטיסה אבל שמגיעים לעמוד האחרון שצריך לאשר את השינוי זה לא נותן,
מישהו התנסה ויודע לעזור?
לאחר שעות של התכתבות איתם התגלתה הבעיה,
בהזמנה הראשונית שעשינו היה תינוק שעוד לא בן שנתיים ובטיסה החדשה הוא כבר יהיה בן שניים מה שאומר שצריך בשבילו כרטיס חדש,
בגלל זה זה תוקע את ההזמנה של 6 אנשים,
ביקשתי מהם שיסירו את התינוק מההזמנה ואז אוכל לשנות תאריך והם לא מוכנים,
הם שלחו לי קישור לטופס מסוים שאני יבקש מהם, אבל הם עונים תשובות לא קשורות ולא פותרים את הבעיה,
מישהו מכיר עוד אפשרות מה לעשות?
טופס תביעה קשור כאן?

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
לאחר שעות של התכתבות איתם התגלתה הבעיה,
בהזמנה הראשונית שעשינו היה תינוק שעוד לא בן שנתיים ובטיסה החדשה הוא כבר יהיה בן שניים מה שאומר שצריך בשבילו כרטיס חדש,
בגלל זה זה תוקע את ההזמנה של 6 אנשים,
ביקשתי מהם שיסירו את התינוק מההזמנה ואז אוכל לשנות תאריך והם לא מוכנים,
הם שלחו לי קישור לטופס מסוים שאני יבקש מהם, אבל הם עונים תשובות לא קשורות ולא פותרים את הבעיה,
מישהו מכיר עוד אפשרות מה לעשות?
טופס תביעה קשור כאן?
אני לא יודע אם אפשר לפצל הזמנה של מבוגר ותינוק אבל לפחות ל5 אנשים זה יכול לעזור תבקשו מהם בצאט לפצל את ההזמנה אני פיצלתי הזמנה של 4 אנשים ל4 כדי שאוכל לבחור תאריכים אחרים לכל אחד (מומלץ לשחק ראש קטן לא לספר מה הבעיה אלא להגיד שרוצים לפצל ואם לא הולך עם נציג 1 עוברים לעוד נציג) בהצלחה ונא לעדכן מה נסגר בסוף

ANK

משתמש פעיל
האם יש אשכול למכירת טיסות שנקנו כבר ע''י אנשים ואין להם אפשרות לשנות? לדוג' פלוני קנה זו כרטיסים ב 1000 ש''ח ובסוף לא יכול לטוס, מסיבות טובות כמובן, כיום הטיסות האלו עולים כפול,
שווה לו למכור את הכרטיסים ולקבל עליהם סכום מסויים במקום שיילכו לפח, וגם לקונה שווה לשלם את השינוי שם כי זה עדיין יותר זול מלקנות חדש. וכך כולם מרוויחים. רק צריך מקדמי הגנה למנוע עוקץ.
מה אומרים על הרעיון?

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
יש מקום שאפשר לחפש טיסות-
לטיסה באותו יום- במטוסים שנשארו מקום בזול
או שלא קיימים כאלו דברים?
או שזה הולך רק בשדה תעופה
תודדה
יש את אתר חוליו לטיסות ברגע האחרון.
לא יודע עד כמה זה באמת זול.

פרוג וזהו

משתמש חדש
מניח שיש קבוצות כאלו בציבור הכללי
בפועל זה פחות מעשי למצוא מישהו שצריך בדיוק את הטיסה שלך, ומוכן לשלם גם לך (לפי איזה תמחור? באיזה אמצעי תשלום?) וגם על שינוי השם

3524

משתמש מקצוען
מכירת כרטיסי טיסה שלא יבואו לשימוש? יש בזה גם ענין של נאמנות, בימינו שהכרטיס הוא ווירטואלי אין דרך לדעת אם הוא לא נמכר ליותר מאדם אחד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה