תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
איך אני מגדיר קונקשן (כדי שהחברה תדע להעביר לי את המטען לטיסה הבאה)?
וכמה זמן מינימום מומלץ?
והאם זה אפשרי ב2 חברות שונות?
אי אפשר להגדיר קונקשן יש קונקשן רשמי מטעם חברת התעופה שהם מוכרים את הכרטיס ביחד לפעמים בחברות שונות שיש הסכמים ביניהם
לגבי כמה זמן מינימום זה מאוד תלוי באיזה שדה תעופה ובאיזה עונה (גודל ועומס) והאם זה רשמי שאז הם מעוניינים שתספיק ועוזרים לך או עצמאי

נועה noa

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
באיזה אתר אני מוצאת טיסה זולה מאוד לאירופה? לא משנה לאן.

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
באיזה אתר אני מוצאת טיסה זולה מאוד לאירופה? לא משנה לאן.
זה אתר ממש מוצלח לחיפוש פתוח -

יש למישהו מושג על איזה טיול מאורגן זול ליארצייט של ר' ישעיה בקרעסטיר עדיף שבת בקרעסטיר
מעוניין טיול מלא בקברי צדיקים

מוזרה

משתמש רשום
שלום רב
אני מעוניין בטיסה מייד לאחר החג לליזענסק בתכנון מלא (בתשלום כמובן)
אודה לכל רעיון

איצ'ה קו המידע

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
@איצ'ה קו המידע
סליחה על ההתקפה...
מותר לשאול מאיפה המידע שלך לגבי טיסות והמסתעף?
פשוט יש הרבה דברים קצת משונים בהודעותיך בנושא (נראה לי שבעבר כבר הערתי על משהו ספיציפי).
למשל היום אמרת (לפי הבנתי בשמיעה בין רצף הודעות) שריינאייר ביטלו בגלל המצב, כפי הידוע לי לריינאייר לא היו אמורים להיות טיסות בחודשים (חודש וחצי) הקרובים.
(הם החזירו לשבועיים, ואז בטלו מחדש - סיפור ישן, ואז האריכו את הביטולים, ולאחרונה קצרו בחזרה, שבמקום למכור רק מאחרי החגים (תשפ"ה) הם כבר מוכרים מיוני, כך זה נשאר גם עכשיו).
בתחילת השבוע אמרת שיש ביטולים בוויזאייר, שטסים מיום שלישי בלו"ז הרגיל.
ויש עוד דברים "דקים" יותר.
(אני הייתי מצפה לשמוע הודעה בסגנון: חברות רבות כולל חברות ישראליות בטלו טיסות רבות ויש להתעדכן, חברות פלוני ופלוני בטלו את כל טיסותיהם להשבוע).
א גיטן מועד!
לא זוכר על עדכון ספציפי. בד"כ העדכונים מסוכני נסיעות אמינים ומפורסמים.
פעמים רבות מדובר על טיסות שאמורות היו להתחדש באופן לא סופי עפ"י סוכני החברה ובוטלו, ולא רק כאלה שכבר היו בלוחות הטיסות.

הנה העדכון הקודם של סוכן הנסיעות, שמלבד הדיווח על בריטיש שהתברר כי כן טסו בסוף כרגיל, לא קיבלתי תלונה על המידע שהגיש סוכן הנסיעות.

קבצים מצורפים

• הרב יחיאל גלינסקי אעופה טורס 9 דקות.mp3
    3.7 MB

lotr

משתמש מקצוען
מישהו יודע איך זה עובד כשחברת אייר פראנס או lot או klm מבטלים טיסות בזמן מלחמה?
הם שמים אותי על טיסה אחרת כמו איזיג’ט?

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
יש מגוון תאריכים
השנה חודש אב נכנס קצת לתוך ספטמבר
הטיסות הזולות יותר -אם חוזרים בספטמבר .
תפתחו באתר של וויזאייר תצוגה של כל הימים ו"תשחקו" באופציות .
אם תרצו עזרה תשלחו לי למייל progchaser בגימייל .

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
האם אתר זה אמין?
מישהו הזמין דרך האתר הזה?

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
האם אתר זה אמין?
מישהו הזמין דרך האתר הזה?
זה לא אתר שמזמינים דרכו
הוא רק מקשר לאחרים
בכולופן כמו שאמרו פה המון פעמים תזמיני ישירות באתרי החברות תעופה ,
במיוחד במצב השברירי השורר כאן .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה