תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
וזה לא יוצא יקר?
לשלם גם על מלון ל-3 ימים וגם ארוחות כפול 3 ימים?
(אף פעם לא יצא לי להיות בחו"ל בלי משפחה- שאפשר לאכול אצלם...)
אשמח למי ידע בעניין.
מהנסיון הרבה יותר יקר להיות במלון עם אוכל בפרט כשר מאשר בדירה או מלון שלא נותן אוכל ולקנות לבד בפרט בוינה שיש לך סופרמרקט שאפשר לקנות ולהכין לבד

ספירלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לא מדויק, זה בין 35 ל50$, לפעמים יש הרש של 5$ בין קניה מראש להוספה אח"כ. (לפעמים לטובת זה ולפעמים לטובת השני).
אבל בקניה מראש של כרטיס קלאסיק יש עוד הטבות חוץ מהושבה, גם יש אפשרות לשינוי, אפשר להוסיף ביטוח על הכרטיס - משמעותי אם קונים את הכרטיס למועד מאוחר

משתמש תפוס

משתמש רשום
מישהו יודע מה בקשר לוייז , ביטלו /לא ?
בנוסף איך צריך להסתובב בבולגריה בנסקו , מבחינת ניראות של יהודי ?

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
מישהו יודע מה בקשר לוייז , ביטלו /לא ?
בנוסף איך צריך להסתובב בבולגריה בנסקו , מבחינת ניראות של יהודי ?
בינתיים יש טיסות מ 1 לפברואר היום חוזרת לטוס TAROM החברה הרומנית שבוע הבא חוזרת קבוצת לופטהנזה ובתחילת פברואר חוזרים חברות הלואו קוסט המרכזיות (וויזאייר רינאייר איזיגט) בינתיים לא דיווחו על שינויים בתקווה שלא יתפרץ לנו משהו בצפון
לגבי בנסקו בולגריה לא נחשבת כמקום עם אנטישמיות גואה

צדיק וטוב לו

משתמש צעיר
מישהו יודע על מחירים זולים לגאורגיה
או יש למישהו רעיון לטיול טוב וזול לזוג עם תינוק קטן
תודה רבה,

agas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
D I G I T A L
ניסיתי לרכוש כרטיס ללונדון בחברות וויז/ איזי ג'ט והוא נותן לרכוש כרטיס למחר
מה זה אומר? יש טיסות או רק באל - על
אשמח למידע דחוף לשבוע זה

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
מישהו ער??.
מנסה להזמין טיסות בריינאיר,
אין אופציה לבחור את ישראל בכתובת לחיוב!
מה עושים???

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
ניסיתי לרכוש כרטיס ללונדון בחברות וויז/ איזי ג'ט והוא נותן לרכוש כרטיס למחר
מה זה אומר? יש טיסות או רק באל - על
אשמח למידע דחוף לשבוע זה
לא אמיתי.
באתר הרשמי של 2 החברות האלה הטיסה הראשונה הקיימת היא ב-1/2 (וגם זה יכול להידחות בהמשך).

ישראל וועבר

משתמש רשום
אם אני רוצה להזמין טיסה לחודש פברואר
מה הסיכוים שלא יבטלו את הטיסה (טיסת לאו קוסט)?
ובאיזה חברה עדיף להזמין רייאנר או וויזאיר ?
והאם כדאי יותר להזמין באתר של החברה לבד או שאפשר להזמין גם דרך אתרים אחרים כגון קווי וכדו'?
תודה רבה

eh

משתמש פעיל
והאם כדאי יותר להזמין באתר של החברה לבד או שאפשר להזמין גם דרך אתרים אחרים כגון קווי וכדו'?
תודה רבה
מצטרף לשאלה.את הטיסות הקודמות מתי הם ביטלו? ואני מדבר על ריינאר האם זה שעד עכשיו לא ביטלו סיכוי רציני שהטיסה תצא לפועל?

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
תודה רבה

מצטרף לשאלה.את הטיסות הקודמות מתי הם ביטלו? ואני מדבר על ריינאר האם זה שעד עכשיו לא ביטלו סיכוי רציני שהטיסה תצא לפועל?
לגבי רינאייר את הטיסות הראשונות הם ביטלו בטפטופים בשלב מסויים הם ביטלו את הכל נראה לי עד ינואר בערך ב7-8 לדצמבר הם ביטלו עד פברואר כך שיש סיכוי טוב שאם הם לא ביטלו עד עכשיו הם גם לא יבטלו בפרט שיש כמה חברות גדולות שמתחילות כבר לטוס (בתקווה ששום דבר לא יתחיל בצפון) לגבי וויזאייר ביטלו יותר סמוך לטיסה
לגבי הזמנה באתרים אחרים לא מומלץ עכשיו כי מאוד מסובך להוציא את הכסף אם זה מתבטל שווה לשלם עוד כמה דולר בשביל להיות בטוחים בהחזר
באופן כללי צריך לשים לב שהמחיר לטיסה עצמה יכולה להיות יותר נמוכה באתרים כגון קיווי אבל על תוספות כמו טרולי מזוודה והושבה הם לוקחים יותר יקר בדר"כ

תותים בקצפת

משתמש חדש
היי לכולם . יש למישהו הצעה ליעד לנסיעה לזוג מקום נחמד למזג האויר עכשיו וגם מבחינת אנטישמיות ומחיר לטיסה ושהייה הגיוניים. אפשרי גם כהצטרפות לקבוצה.
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה