תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
זו לא אותה הזמנה.

אני אמרתי שכדאי לה להמתין כי כפי איך שזה נראה וויז דוחים הכל שוב ושוב ובוודאי עד אז ידחו גם את הכיוון השני.

אבל בינתיים בסוף השבוע הודיעו כמה חברות תעופה אירופאיות שהן חוזרות לטוס בינואר, כך ששוב הכל ייתכן.
מאמין שעד ה-15 לינואר ידחו גם את הטיסה חזור
בכל מקרה שתנסה להתקשר למספר 0795330403, זה המספר שוויז אייר פתחו במיוחד בשביל ביטולי טיסות מישראל
(דוברים אנגלית), אולי יסכימו לבטל גם את הטיסה השניה.

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
כשאתה מוסיף מזוודה המחיר מכפיל את עצמו.
כשאתה בוחר תאריך חזור פחות משבוע שהייה שוב קופץ המחיר.
כשאתה בוחר תאריך טיסה לא בשבת שוב קופץ המחיר.
אל תתלהב על ה200 שקל זה יעלה לך הרבה יותר
לא בדיוק, תלוי מאד באיזה טיסה.
תאריך חזור קרוב זה לא בוויז רק בחברות אחרות.
המחירים בוויז מאד מוגדרים לפי ימים (בלי קשר לטווח שהייה) ואפשר לראות טבלת מחירים.
שאלה למבינים, שאלו אותי ולא הייתי רוצה לסמוך על עצמי,

מישהי קנתה כרטיס בוויז לאירופה, הלוך בתאריך 29.1 וחזור בתאריך 2.2,

מכיון שבוויז אין הלוך ושוב, כל כיוון הוא טיסה בפני עצמה.

בינתיים וויז ביטלו טיסות עד לתאריך 1.2

לכן, את הטיסה הלוך הזיזו לה לתאריך 3.2 בעוד את החזור לא הזיזו כי "לא היה צורך להזיז".

ברור שאי אפשר לנסוע הלוך יום אחרי הטיסה חזור.

לכאורה על הכרטיס הלוך היא יכולה לקבל החזר כי הוא הוזז, ועל החזור שלא הוזז אין החזר. אי אפשר גם להזיז את החזור בחינם.

האמנם? או שיש מה לעשות?
אם נרכש ביחד כל דיני ההלוך חלים גם על החזור (לטובת הרוכש).
אם נרכש בנפרד זה בעיה.
בכל מקרה עדיף לחכות שיתבטל גם.
עריכה: קבלת 120% אני לא יודע אם יש גם בטיסה השניה.

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
עריכה: קבלת 120% אני לא יודע אם יש גם בטיסה השניה.
מנסיון יש
צריך להכנס לניהול הזמנה ולבחור קבלת החזר, לאחמ"כ האתר יתן לכם לבחור האם לקבל החזר רק על הטיסה שהתבטלה או גם על הטיסה חזור

אסתי11

משתמש חדש
תודה על המענה,
נקודת השאלה שלי, איפה אני מביע להם את רצוני האם אני רוצה כסא בשביל התינוק (ובמחיר מלא) או שישב על ברכי ההורים (ב132 ש"ח)?
אני לא המומחית כאן. אבל לא נראה לי שיתנו לך לקנות מקום נפרד לתינוק כי אין לך אפשרות בטיחותית לזה

אסתי11

משתמש חדש
אין כרגע טיסות ישירות לבלגיה, גם לא של אל-על. או שתנחתו באמסטרדם הסמוכה או שתטוסו אל-על דרך ציריך.

כך או כך זה סיפור יקר כעת. אם לא דחוף כדאי להמתין.
וואי, דחוף זה ענין מאד גמיש...:cool:
כמה משמעותי ההפרש במחיר? יש דרך לברר דבר כזה? או שכדאי לגנוז את היוזמתיות לעת עתה....?

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אילת .
יש לישראייר דילים לזוג
טיסה +מלון 2 לילות
בפחות מאלף שקל.
יש מה לעשות שם עכשיו?הכל זה מפונים לא?
בכל מקרה זה לבודד לא לזוג.
ולא חייבים לטוס לשם אפשר ברכב....
בקפריסין יש מה לעשות?

ה"מוטקה"

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
@ניק כמעט בלי ראש אפשר יותר פרטים
אנחנו מחפשים עכשיו משהו בסגנון
המלון כשר?
תסתכלו פשוט באתר של ישראיר, מן הסתם גם ארקיע מוכרים חבילות דומות.
99 אחוז מהמלונות באילת כשרים רבנות - לא מהדרין, אאכ מגיע מישהו ומכשיר לקבוצה.
יש עכשיו באילת מיזם שנקרא 101 חוויות בחינם, מניסיון קודם זה ממש שווה, תחפשו בגוגל 101 חוויות.
בהצלחה.

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
יש מה לעשות שם עכשיו?הכל זה מפונים לא?
בכל מקרה זה לבודד לא לזוג.
ולא חייבים לטוס לשם אפשר ברכב....
בקפריסין יש מה לעשות?
יש מה לעשות גם לבודד
בגדול את האטרקציות הימיות , ושופינג , אפשר לעשות מסלולי הליכה וג'יפים באזור.
יש שם הרבה מפונים, אז מה ?
אפשר ברכב ,
קפריסין לא יותר אטרקטיבית בכלום , רק מרוויחים "חו"ל" ודיוטי פרי .
@ניק כמעט בלי ראש אפשר יותר פרטים
אנחנו מחפשים עכשיו משהו בסגנון
המלון כשר?
כמו ש @המוטקה אמר זה רבנות אילת ,
יש גם מסעדה באילת בכשרות מחפוד.
ואכן יש דילים כאלה גם לארקיע ,
לדעתי תבחרו לפי שעות הטיסה העדיפות ..

eh

משתמש פעיל
לא הבנתי האם אנשים פה קיבלו טיסה חילופית בתברת ריינאר או וויזיר לתאריך יותר מאוחר כמו לקיץ או אפילו למאי?
כמו כן האם בחברות הנ"ל קיבלתם מימון לטיסה חילופית לאלעל או כל חברה אחרת שטסה?
מפניות שלי לחברות הנ"ל לדוגמה פניתי לריינאיר לדחות את הטיסה לקיץ ונעניתי בשלילה למרות שקראתי שהם הסכימו.
וכן פניתי לקבלת החזר מוויזייר על טיסה של אלעל שניתנה כחילופית ונעניתי בשלילה.
אשמח מאוד אם יתייחסו למקרים האלו. תודה רבה מראש.

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
לא הבנתי האם אנשים פה קיבלו טיסה חילופית בתברת ריינאר או וויזיר לתאריך יותר מאוחר כמו לקיץ או אפילו למאי?
כמו כן האם בחברות הנ"ל קיבלתם מימון לטיסה חילופית לאלעל או כל חברה אחרת שטסה?
מפניות שלי לחברות הנ"ל לדוגמה פניתי לריינאיר לדחות את הטיסה לקיץ ונעניתי בשלילה למרות שקראתי שהם הסכימו.
וכן פניתי לקבלת החזר מוויזייר על טיסה של אלעל שניתנה כחילופית ונעניתי בשלילה.
אשמח מאוד אם יתייחסו למקרים האלו. תודה רבה מראש.
לגבי ריינאייר שמעתי מחבר שיש אופצייה לדחות את הטיסה לאותו יעד בזמן אחר אפילו לקיץ
לגבי וויזאייר לא יודע מי נתן לך את הטיסה החילופית של אלעל הם בדרך כלל לא נותנים טיסה חילופית בחברה אחרת ולכן לא תקבל החזר הם נותנים החזר או טיסה חילופית אצלם בזמן אחר

eh

משתמש פעיל
לגבי ריינאייר שמעתי מחבר שיש אופצייה לדחות את הטיסה לאותו יעד בזמן אחר אפילו לקיץ
לגבי וויזאייר לא יודע מי נתן לך את הטיסה החילופית של אלעל הם בדרך כלל לא נותנים טיסה חילופית בחברה אחרת ולכן לא תקבל החזר הם נותנים החזר או טיסה חילופית אצלם בזמן אחר
גם אני שמעתי לגבי ריינאיר אך דא עיקא אצלי זה לא עבד לכן רציתי לשאול במה זה תלוי?
בוויזיר קניתי על דעת עצמי ואמרו לי שהם עשויים ליתן.מה שהם נותנים בזמן אחר זה גם לקיץ?

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
אני לא המומחית כאן. אבל לא נראה לי שיתנו לך לקנות מקום נפרד לתינוק כי אין לך אפשרות בטיחותית לזה
נותנים מקום נפרד לתינוק (ורשמי צריך איזה כיסא כמו בוסטר ברכב).
אם רושמים תינוק בתחילת החיפוש זה מביא ב131 ש"ח ללא כיסא, אם רושמים ילד ובמקום שם רושמים איזה מילה באנגלית ומשפחה זה מביא לתינוק כיסא רגיל.

3524

משתמש סופר מקצוען
גם אני שמעתי לגבי ריינאיר אך דא עיקא אצלי זה לא עבד לכן רציתי לשאול במה זה תלוי?
בוויזיר קניתי על דעת עצמי ואמרו לי שהם עשויים ליתן.מה שהם נותנים בזמן אחר זה גם לקיץ?
וויז אייר נותנים עד 30 יום קדימה, רשמית הם דיברו על החזרת עלויות טיסה בחברה חילופית אבל בפועל זה לא קרה.

ריינאייר נותנים לך לבחור כל טיסה אחרת לאותו יעד שנמצאת בלוח הטיסות שלהם, עד מוצאי שמחת תורה הבעל"ט, אבל בפועל כשתרצה לבחור טיסה קייצית יקרה לא יאשרו לך אותה. בדרך כלל.

ST!

משתמש פעיל
שאלה
האם יש סיכוי למצא טיסה הלו"ש לניו יורק, בשבועיים הקרובים
במחיר שפוי? [פחות מ900$]
וכן האם תינוק זה מחיר גבוה או רק 10-20 אחוז ממבוגר?
תודה רבה

3524

משתמש סופר מקצוען
סליחה על הבורות. אבל זו חברה תקנית? מסודרת? תוכל לתת לי קצת יותר פרטים אולי?
אין כמו לרצות לדעת ולהרחיב אופקים ולא להישאר בבורות...

בראסלס איירליינס היא חברת התעופה הלאומית של בלגיה (כמו אל-על אצלינו). היא היום חלק מתאגיד לופטהנזה הגרמנית שהיא אחת מחברות התעופה הגדולות בעולם, וכוללת בין היתר את סוויס השוייצרית ואוסטריאן.

לבראסלס יש 46 מטוסים והיא מפעילה טיסות ל124 יעדים ברחבי העולם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה