תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
היה מדהים מקום יפה נופים ואטרקציות שוות
מוניות זולות מאוד- מורידים את אפליקציית בולט ונסיעה של 25 דקות עלתה 4 וחצי לארי (=6 ש"ח בערך)
קר יחסית, הסתובבנו כל הזמן עם מעילים כובעים וכפפות
יש לונה פארק, יש חשמלית כדי להגיע ללונה פארק- נוסעת על מסילה תלולה מאוד מאוד (הלונה פארק על הר למעלה) יש גשרים מעל הנהר בטביליסי, יש רכבל, כדור פורח, שיט, פארקים ומפלים
בגדאורי יש שלג גובה מטר בערך נסענו לשם לטיול יום שלם שוכרים נהג ונוסעים (יש גם אפשרות לנסוע בקבוצה של כ-12 איש עולה כמה שקלים לכל אחד- כ50 ש"ח אבל ראיתי שהיה שם גם איראנים סינים וכו' פחות נחמד להיות איתם שעות ברכב...) כ-3 שעות נסיעה כל צד כולל עצירות בנופים מדהימים אגם מטורף נוף כמו בשוויץ שלגים וזה
שם עשינו אופנועי שלג וטרקטרוני שלג, הסקי עדיין לא פתוח וגם הרכבל הפתוח ללמעלה עדיין לא פתוח (יפתח ב16) אבל יש שם חברה שמשכירים ציוד סקי (בלי ביטוח. לא מומלץ)
יש תפילות בטביליסי בבית חב"ד כל יום יש מניין ויש גם בבית הכנסת הגיאורגי (הכל באותו אזור 5 דקות הליכה) יש שם מסעדת מענדיס בשרי שם גם מזמינים סעודות שבת ואוכלים ביחד, בבית חב"ד יש מסעדה חלבית
אין בכלל אנטישמיות הגיאורגים אוהדי ישראל
כן מסתובבים שם קצת מוסלמים (כמו בכל מקום באירופה ואפילו פחות ממקומות אחרים)
מניינים יש כמו שכתבתי כל יום בבית חב"ד שחרית, מנחה וערבית בבית הכנסת המקומי יש מניין.
יש באתר של בית חב"ד המלצות למלונות ודירות באיזור של בית חב"ד ובית הכנסת יש שם להשיג מלון 4 כוכבים ל4 לילות ב400 לארי (=כ-500 ש"ח. 100 לארי ללילה. בדיחה)
סך הכל מאוד נהנינו וחזרנו מרוצים ומבסוטים. מומלץ!
מה היה היעד בסוף?
טביליסי או בטומי ?

משתמש תפוס

משתמש צעיר
היי אני עכשיו עם ריינאר באמצע צאט הם ביטלו לי את הטיסה ולא מוכנים לסגור לי שום טיסה אחרת כי הם אומרים שאין להם הם אומרים שהאופציה היחידה זה לקבל את הכסף בחזרה , יש משהו לעשות בעניין ? כי אין לי איך לטוס תכלס אם הם יחזירו לי את הכסף
דחוווווווף

RAY

משתמש חדש
אני מחפשת טיסה ללונדון ב17 לינואר וחזרה ב22 לינואר
יש משהו זול?
תודה מראש!

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
היי אני עכשיו עם ריינאר באמצע צאט הם ביטלו לי את הטיסה ולא מוכנים לסגור לי שום טיסה אחרת כי הם אומרים שאין להם הם אומרים שהאופציה היחידה זה לקבל את הכסף בחזרה , יש משהו לעשות בעניין ? כי אין לי איך לטוס תכלס אם הם יחזירו לי את הכסף
דחוווווווף
אין להם באמת טיסות עד פברואר אין מה לעשות הם לא מחוייבים ע"פ חוק לספק טיסה חלופית בגלל שזה מצב מלחמה תקח את הכסף ותקנה בחברה ישראלית אבל זה כנראה יהיה בהרבה יותר יקר

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
מסובך להוציא ת'כסף ? מישהויודע ?
לא כ"כ מסובך בהתחלה יש זיכוי לארנק ואחרי זה אפשר למשוך לבנק
תבדוק גם אולי שווה לך להישאר עם זה ולהזמין טיסה לאותו יעד בקיץ (בתקווה שעד אז נגמור כבר עם הדרום ועם הצפון)

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אפשר להזמין טיסות בוויזאייר ולקבל החזר 120% אם הטיסה תתבטל.
עסק שווה כמו שכתב כבר @מושיק פ
הבעיה מה יהיה אם הטיסה בסוף לא תתבטל? :unsure:

משתמש תפוס

משתמש צעיר
לא כ"כ מסובך בהתחלה יש זיכוי לארנק ואחרי זה אפשר למשוך לבנק
תבדוק גם אולי שווה לך להישאר עם זה ולהזמין טיסה לאותו יעד בקיץ (בתקווה שעד אז נגמור כבר עם הדרום ועם הצפון)
זה בולגריה לא יודע כמה מעניין שם בקיץ...

bonbon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש צפי מתי איזיג'ט/ וייז יחזרו לפעול?
או שלא מדברים על זה בכלל?

urieli

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
איזיג'ט הצפי הוא בסוף ינואר בינתיים עם מחירים מאוד זולים ,וויזאייר בתחילת פברואר אבל את וויז לקחת בערבון מוגבל כי כבר הצפי להחזרת הטיסות נדחה כבר כמה פעמים

bonbon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הזמנתי לפני הרבה זמן
לתחילת פברואר עם איזיט ג'ט וויז
השאלה אם לשריין טיסה באלעל כי זה עולה כפול 5 בערך!

urieli

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הזמנתי לפני הרבה זמן
לתחילת פברואר עם איזיט ג'ט וויז
השאלה אם לשריין טיסה באלעל כי זה עולה כפול 5 בערך!
איזי ג'ט נראה שכן חוזרת לגמרי אבל וויז לא בטוח, יתכן ותדחה שוב אם המחיר כ"כ יקר כנראה שתוכל למצוא אותו כך גם יומיים לפני ...מה המחיר ומה היעד אולי כך גם אפשר לקבל אינדקציה למחיר יומיים שלוש לפני הטיסה כבר עכשיו אם זה טיסה לדוגמא ללונדון תראה כמה עולות הטיסות שיוצאות השבוע וכדו'

bonbon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איזי ג'ט נראה שכן חוזרת לגמרי אבל וויז לא בטוח, יתכן ותדחה שוב אם המחיר כ"כ יקר כנראה שתוכל למצוא אותו כך גם יומיים לפני ...מה המחיר ומה היעד אולי כך גם אפשר לקבל אינדקציה למחיר יומיים שלוש לפני הטיסה כבר עכשיו אם זה טיסה לדוגמא ללונדון תראה כמה עולות הטיסות שיוצאות השבוע וכדו'
הטיסה ללונדון, בשבוע הראשון של פרואר בעז"ה
יצא לי הלוך עם איזי גט וחזור עם וויז + מזוודה בערך 550 ש"ח לנוסע
אז אולי עדיף להזמין איזיג'ט גם לחזור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה