תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

עוזיה

משתמש רשום
מנוי פרימיום
בקשת עזרה: רכשתי טיסה דרך סקיי סקאנר, ואני רוצה כעת לעשות ביטוח ביטול טיסה, (הטיסה לעוד כמה חודשים), אבל באתר של טריפ גרנטי, מתוך הרשימה של חברות התיירות שדרכם נרכשה הטיסה, לא מופיעה אפשרות של סקיי סקאנר, ייתכן?
ואם אכן כך, יש מישהו אחר שאפשר לעשות דרכו את הביטוח, (הטיסה היא של אל על הו''ש)?

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
בקשת עזרה: רכשתי טיסה דרך סקיי סקאנר, ואני רוצה כעת לעשות ביטוח ביטול טיסה, (הטיסה לעוד כמה חודשים), אבל באתר של טריפ גרנטי, מתוך הרשימה של חברות התיירות שדרכם נרכשה הטיסה, לא מופיעה אפשרות של סקיי סקאנר, ייתכן?
ואם אכן כך, יש מישהו אחר שאפשר לעשות דרכו את הביטוח, (הטיסה היא של אל על הו''ש)?
סקיי סקאנר הוא מנוע חיפוש טיסות שמפנה לחברת התיירות
מול מי בוצעה ההזמנה בפועל? באתר של אלעל?

3524

משתמש מקצוען
עונה לפי השאלות
כשרות מהודרת אני מתכוין כמו גם רובין חת"ס בעלזא אבל לא פחות מכך
מחפש לעוד שבועיים או שלוש
יציאה ראשון שני, חזור רביעי חמישי = 3 לילות
יש רשיון
זוג ללא תינוק
רמת ארוחות, שיהיה אפשרות לקנות כמו מינימרקט, ולפחות ארוחה אחת מוכנה אפי' סוג של פיצה או פלאפל ועדיף מסעדה
תקציב מסגרת, כמה שיעלה, אך מעדיפים את מה שיצא במכלול (טיסה+רכב+לינה+עלויות מזון ואטרקציות) יחסית זול
לא מחפש להספיק במירוץ כמו שיותר אטרקציות, אבל שכן יהיה אפשר להספיק דברים מענינים בניחותא כמה שיותר

ותודה על המיקוד ועל כל העזרה פה באשכול
רומניה. היחידה שתמצאו טיסה בפחות מ500 שקל. 4 עד 7 ביולי.

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
עונה לפי השאלות
כשרות מהודרת אני מתכוין כמו גם רובין חת"ס בעלזא אבל לא פחות מכך
מחפש לעוד שבועיים או שלוש
יציאה ראשון שני, חזור רביעי חמישי = 3 לילות
יש רשיון
זוג ללא תינוק
רמת ארוחות, שיהיה אפשרות לקנות כמו מינימרקט, ולפחות ארוחה אחת מוכנה אפי' סוג של פיצה או פלאפל ועדיף מסעדה
תקציב מסגרת, כמה שיעלה, אך מעדיפים את מה שיצא במכלול (טיסה+רכב+לינה+עלויות מזון ואטרקציות) יחסית זול
לא מחפש להספיק במירוץ כמו שיותר אטרקציות, אבל שכן יהיה אפשר להספיק דברים מענינים בניחותא כמה שיותר

ותודה על המיקוד ועל כל העזרה פה באשכול
קשה מאוד להשוות את הכשרויות בחו"ל לכשרויות בארץ
בכללי הייתי ממליץ על בודפסט או וינה בשניהם יחסית האוכל הוא מסודר וגם רמת הכשרות נקראת טובה
האטרקציות סבירות
לגבי מחירי הטיסות כרגע הם קצת יקרות

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עד איזה שבוע בהריון אפשר לטוס?

עד שבוע 28 החברות לא דורשות שום אישור מיוחד, מעל זה - צריך אישור רפואי מודפס. וחשוב מאד - ביטוח רפואי מתאים
(כמובן כדאי קודם לוודא עם רופא שהכל תקין ואין מניעה לטוס)

צ'ייסר

משתמש מקצוען
@צ'ייסר יש ברומניה מסעדות לדוגמא כמו חנה וכרמל בהונגריה או כמו א א בוינה ?
מה שידוע לי זה
בבית חבד בבוקרשט אפשר לקנות ארוחות
במלון רינה בסינייה היה אפשר לקנות - צריך לבדוק מה עכשיו
יש מסעדת "שלום" בבראשוב ליד הבית כנסת המרכזי(שכמעט לא פעיל למניינים) צריך לברר מה שווה הכשרות שם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה