תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

3524

משתמש סופר מקצוען
למי שעוד רוצה לצאת החודש לחופש במחיר שפוי, מבחר טיסות ישירות לאיי סיישל, 459 דולר כולל מזוודה וטרולי.

אפילו לבודפשט עולה יותר.

חוצניק רציני

משתמש פעיל
דין פישר: חברת Wizz Air משיקה את מועדון "טוס כפי יכולתך" בכל יעדיה - כולל בישראל. לקוחות אשר יצטרפו למועדון בעלות שנתית של 599 יורו יוכלו לטוס בכל 50 המדינות, 200 הערים ו-800 הקווים שמציעה החברה - בתוספת של 9.99 יורו לכרטיס. לקוחות יוכלו לבחור מיעד זמין 72 שעות לפני תאריך ושעת היציאה.

קוויק

משתמש מקצוען
למי שעוד רוצה לצאת החודש לחופש במחיר שפוי, מבחר טיסות ישירות לאיי סיישל, 459 דולר כולל מזוודה וטרולי.

אפילו לבודפשט עולה יותר.

הבעיה שם שצריך לסחוב ממש הכל, אין שום מקום כשר גם לא בית חבד
ואגב כבר לא בכל הקישורים יש מקום

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
דין פישר: חברת Wizz Air משיקה את מועדון "טוס כפי יכולתך" בכל יעדיה - כולל בישראל. לקוחות אשר יצטרפו למועדון בעלות שנתית של 599 יורו יוכלו לטוס בכל 50 המדינות, 200 הערים ו-800 הקווים שמציעה החברה - בתוספת של 9.99 יורו לכרטיס. לקוחות יוכלו לבחור מיעד זמין 72 שעות לפני תאריך ושעת היציאה.
המטרה של וויז אייר כאן היא מעבר להרחבה של תוכנית מולטיפס לכל יעדיה בעולם, גם מילוי הטיסות שלה באופן מקסימלי, ולכן האפשרות להזמנה הינה רק בתוך 72 שעות להמראה, כשההגיון אומר שבשלב כזה כבר אין הרבה נוסעים להפסיד ועדיף למלאות את המטוס עד אפס מקום.
מבחינת הנוסעים - קשה מאד לגלות גמישות כל כך רחבה כשזה נוגע גם לטיסה הלוך וגם לטיסה חזור, כי גם אם נמצא טיסה זמינה לשלושת הימים הקרובים, בשביל להזמין את הטיסה חזור בד"כ נצטרך לעשות זאת כבר בעיר היעד כשאנחנו ממריאים בלי לדעת כמה זמן נהיה שם ומתי בכלל נחזור, ומה יקרה אם האלגוריתם הידוע לשימצה יחליט בשבילנו שהטיסה חזור 'מלאה' ואנחנו יכולים לעלות עליה רק אם נשלם מחיר מלא ומפולפל?!

קוויק

משתמש מקצוען
המטרה של וויז אייר כאן היא מעבר להרחבה של תוכנית מולטיפס לכל יעדיה בעולם, גם מילוי הטיסות שלה באופן מקסימלי, ולכן האפשרות להזמנה הינה רק בתוך 72 שעות להמראה, כשההגיון אומר שבשלב כזה כבר אין הרבה נוסעים להפסיד ועדיף למלאות את המטוס עד אפס מקום.
מבחינת הנוסעים - קשה מאד לגלות גמישות כל כך רחבה כשזה נוגע גם לטיסה הלוך וגם לטיסה חזור, כי גם אם נמצא טיסה זמינה לשלושת הימים הקרובים, בשביל להזמין את הטיסה חזור בד"כ נצטרך לעשות זאת כבר בעיר היעד כשאנחנו ממריאים בלי לדעת כמה זמן נהיה שם ומתי בכלל נחזור, ומה יקרה אם האלגוריתם הידוע לשימצה יחליט בשבילנו שהטיסה חזור 'מלאה' ואנחנו יכולים לעלות עליה רק אם נשלם מחיר מלא ומפולפל?!
לגבי הענין של חזור, זה מצוין לכאלו שנוסעים מלא, קופצים לכל מיני מקומות כך שמקסימום חזור הם נוסעים בחברה אחרת ומשלמים, ועדין שווה להם..

רק צריך לשים לה שבנוסף לשאר זה אפילו בלי טרולי, כך שגם על זה יוכלו לגבות מחיר מפולפל.

בכל אופן, עם כל הסיבות, האתר היום נפל מרב עומס (רק להיום עלה 499 יורו)

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
כבר לפני 8 בערב (קצת אחרי שהאתר חזר לעבוד...) היה סולד אאוט על נמל מוצא תל אביב...

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
לאחר תקופה יבשה יחסית במבצעי כרטיסי האשראי למיניהם, סקיי מקס חוזרת שוב:
מזמינים כרטיס אשראי, מבצעים עיסקאות בסך 1000 ש"ח בכל חודש בחודשיים הקרובים, ומקבלים קוד הטבה בסך 100 דולר להזמנת טיסה באתר סקיי מקס

המבצע רק למצטרפים חדשים שלא היה ברשותם כרטיס סקיי מקס ב-24 החודשים הקרובים
הקוד יהיה תקף ליעדים הבאים: אוסטריה, גרמניה, מונגוליה, אזרבייג'ן, פריז, ברצלונה, מדריד, בנגקוק, לונדון, ניויורק, טביליסי, סנגל.
מלאי ההטבות הינו 600 בלבד

יאמר לזכותם ששרות הלקוחות שלהם יעיל להפליא, במבצע הקודם הזמנתי טיסה בוויז אייר ולאחר שבוטלה בעקבות המלחמה הם שלחו לי את ההחזר בסך 120 אחוז שוויז אייר נותנת ללקוחותיה

קוויק

משתמש מקצוען
לאחר תקופה יבשה יחסית במבצעי כרטיסי האשראי למיניהם, סקיי מקס חוזרת שוב:
מזמינים כרטיס אשראי, מבצעים עיסקאות בסך 1000 ש"ח בכל חודש בחודשיים הקרובים, ומקבלים קוד הטבה בסך 100 דולר להזמנת טיסה באתר סקיי מקס

המבצע רק למצטרפים חדשים שלא היה ברשותם כרטיס סקיי מקס ב-24 החודשים הקרובים
הקוד יהיה תקף ליעדים הבאים: אוסטריה, גרמניה, מונגוליה, אזרבייג'ן, פריז, ברצלונה, מדריד, בנגקוק, לונדון, ניויורק, טביליסי, סנגל.
מלאי ההטבות הינו 600 בלבד

יאמר לזכותם ששרות הלקוחות שלהם יעיל להפליא, במבצע הקודם הזמנתי טיסה בוויז אייר ולאחר שבוטלה בעקבות המלחמה הם שלחו לי את ההחזר בסך 120 אחוז שוויז אייר נותנת ללקוחותיה
מה זה האתר הזה, יש בו טיסות של כל החברות?

בובריק

משתמש צעיר
כבר לפני 8 בערב (קצת אחרי שהאתר חזר לעבוד...) היה סולד אאוט על נמל מוצא תל אביב...
מה?? גם שמה יש עובדי עירייה או לחילופין מכירה מוקדמת;) בכל אופן עדיין אפשר לעשות בשאר היעדים למי שנוסע הרבה למקום אחד , השאלה שלי כמה פעמים בשנה אפשר לעשות את זה זה לא מופיע באתר שלהם

נחמי ב

משתמש רשום
הנדסת תוכנה
מה?? גם שמה יש עובדי עירייה או לחילופין מכירה מוקדמת;) בכל אופן עדיין אפשר לעשות בשאר היעדים למי שנוסע הרבה למקום אחד , השאלה שלי כמה פעמים בשנה אפשר לעשות את זה זה לא מופיע באתר שלהם
זה טיסה 1 לחודש ככה מופיע באתר

בובריק

משתמש צעיר
סע כפי יכולתך זה נראה לי נגמר כי אני לא רואה את זה באתר כבר מישהו יודע אם זה רק אצלי? אני רוצה לעשות עכשיו ולא מוצא את האופציה

בובריק

משתמש צעיר
אני רואה עכשיו שהיה לוויאייר באמת רק 10,000 מקומות כאלו כנראה שאזל כמה חבל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה