תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

3524

משתמש מקצוען
יש למישהו פרטים על טיסת חצות לניו יורק שנדחתה למחר לפנה"צ? עשרות חרדים תקועים בגללה בנתב"ג ונבוכים היכן יעשו את השבת.

avi++

משתמש מקצוען
יש למישהו פרטים על טיסת חצות לניו יורק שנדחתה למחר לפנה"צ? עשרות חרדים תקועים בגללה בנתב"ג ונבוכים היכן יעשו את השבת.
לא יודע מה הסיפור, אבל מאוד יכול להיות שהם (יהיו) זכאים לפיצוי של מעל 3000 ש''ח לפי חוק טיבי

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
לא יודע מה הסיפור, אבל מאוד יכול להיות שהם (יהיו) זכאים לפיצוי של מעל 3000 ש''ח לפי חוק טיבי
כרגע מדובר באיחור של 6:40 שעות, מתחת הרף של 8 שעות.
אבל יש להם זכאות לקבל החזר\כרטיס חליפי.

3524

משתמש מקצוען
אבל כשזה בזמן לחוץ של ערב שבת עם חשש ממשי לחילול שבת? מדובר בהרבה יותר מאשר סתם עיכוב מצוי של שעות אחדות.

אנשים צריכים למצוא ברגע האחרון מקום ראוי לשמו כדי לעשות בו את השבת. לא יעזור להם מלון תל אביבי עם אווירת חול. קבוצת החסידים האמריקאיים שתקועה שם יחד עם הרב שלהם צריכה יותר מאשר החזר על הכרטיס.

3524

משתמש מקצוען
גילוי נאות: ידידים קרובים שלנו אמורים להיות על הטיסה הזאת. כרגע מדובר שהטיסה תנחת 3 שעות לפני כניסת השבת, גבולי עד מאוד בזמן שניו יורק נמצאת תחת מעטה שלג רציני. אף אחד לא מעז להסתכן ולעלות לטיסה, אבל לאנשים אין איפה לעשות את השבת.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אבל כשזה בזמן לחוץ של ערב שבת עם חשש ממשי לחילול שבת? מדובר בהרבה יותר מאשר סתם עיכוב מצוי של שעות אחדות.

אנשים צריכים למצוא ברגע האחרון מקום ראוי לשמו כדי לעשות בו את השבת. לא יעזור להם מלון תל אביבי עם אווירת חול. קבוצת החסידים האמריקאיים שתקועה שם יחד עם הרב שלהם צריכה יותר מאשר החזר על הכרטיס.
מה לעשות שהחוק לא נותן פיצוי מיוחד במקרה כזה.

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
יש למישהו מידע או השערה על ארקיע, על טיסות בסוף החודש הנוכחי, שנכון לכרגע מעודכנות אצלם באתר?
תודה.
ארקיע באופן כללי לא מפרסמים טיסות אפילו אצלם באתר לפעמים עד שבועיים לפני הטיסה ואחרי שכבר נמכר אצל סוכנים. ואני לא רוצה להרחיב.
באופן כללי תבדוק את ההיסטוריה של הטיסה (לפי יום בשבוע או מספר טיסה אם זה סדיר) וכך יהיה לך יותר מידע להתבסס עליו.

יהודי אנ

משתמש פעיל
צריכה המלצה לחופשה בת 4 לילות עד שבוע מתאריך 21 למאי והלאה , זאת אומרת החופשה צריכה להתחיל לא לפני התאריך הזה אבל אפשר גם שבוע שבועיים אחרי לזוג+ תינוקת, חופשה ראשונה בחול, הבעל מקפיד על תפילות במנין- צריך בית כנסת פעיל עם מנינים, חופשה לא יקרה ומקום עם כמה שפחות אנטישמיות, תודה!

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צריכה המלצה לחופשה בת 4 לילות עד שבוע מתאריך 21 למאי והלאה , זאת אומרת החופשה צריכה להתחיל לא לפני התאריך הזה אבל אפשר גם שבוע שבועיים אחרי לזוג+ תינוקת, חופשה ראשונה בחול, הבעל מקפיד על תפילות במנין- צריך בית כנסת פעיל עם מנינים, חופשה לא יקרה ומקום עם כמה שפחות אנטישמיות, תודה!
וינה יענה לך על רוב הציפיות, לגבי טיסה תבדקו...
גם לונדון יש מניינים וקהילה גדולה, אבל יעלה לך יקר כנ"ל שוויץ

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עזרתכם בבקשה
בוטלה לי הטיסה לשבוע הבא וכו' וכו'
אני מנסה לשנות למאי- אותו יעד,
אבל יש לי התראה שיעלה לי עמלות
אמרו פה שאפשר להעביר לקיץ אז מה הסיפור?
@3524 @מבלבלת
1708081594529.png

מדויק לי ביטלו טיסה העברתי הכל קומפלט לקיץ כולל מקום ומזוודה וההליך די פשוט באתר של רינאייר כנס מהקישור במייל ששלחו לך

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל

3524

משתמש מקצוען

avi++

משתמש מקצוען
חברת Wizz Air הודיעה כי בשל אילוץ החברה לעבור מטרמינל 1 לטרמינל 3, שם מחירי התפעול גבוהים יותר, יתווסף לכרטיסי טיסה מתל אביב שיירכשו החל מהיום גם סעיף תשלום "נמל תעופה".

3524

משתמש מקצוען
חברת Wizz Air הודיעה כי בשל אילוץ החברה לעבור מטרמינל 1 לטרמינל 3, שם מחירי התפעול גבוהים יותר, יתווסף לכרטיסי טיסה מתל אביב שיירכשו החל מהיום גם סעיף תשלום "נמל תעופה".
שזה אומר שהם לא מתכוונים לבטל יותר טיסות.

esti11

משתמש רשום
בודפשט ממש ממש מתאים לחופשה ראשונה!!

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
גיאורגיה.
זול, נגיש, תחבורה מאוד מאוד זולה, מניינים בבית חב"ד ובבית הכנסת של הקהילה
מקומות מעניינים לסייר

מאמינים

משתמש חדש
חברת Wizz Air הודיעה כי בשל אילוץ החברה לעבור מטרמינל 1 לטרמינל 3, שם מחירי התפעול גבוהים יותר, יתווסף לכרטיסי טיסה מתל אביב שיירכשו החל מהיום גם סעיף תשלום "נמל תעופה"
לפי הבדיקה שלי מדובר ב-30ש"ח לכל כיוון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה