תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
או שתדחה לימי הקיץ או שתבקש כעת החזר. ברגע שיעבור התאריך המקורי לא תוכל כבר לדחות לקיץ.
וואו רק עכשיו אני רואה
עוד שבוע הטיסה.
להעביר עכשיו לקיץ?
ואז אם יהיה לי משהו באותו תאריך (אין לנו מושג מה יקרה ואם יהיה אירועים או שמחות או כל דבר אחר) נוכל לקבל גם אז החזר מלא?
רינאייר
@3524 דחוף לי לדעת
תודה!!

3524

משתמש מקצוען
וואו רק עכשיו אני רואה
עוד שבוע הטיסה.
להעביר עכשיו לקיץ?
ואז אם יהיה לי משהו באותו תאריך (אין לנו מושג מה יקרה ואם יהיה אירועים או שמחות או כל דבר אחר) נוכל לקבל גם אז החזר מלא?
רינאייר
@3524 דחוף לי לדעת
תודה!!
אם לא תוכל לטוס בשבוע הבא צריך להעביר עכשיו לקיץ, כי בשבוע הבא כבר לא תוכל להעביר, רק לקבל החזר כספי.

בחר לך תאריך בו יש סבירות גבוהה שלא יהיו לך אירועים (אולי שלושת השבועות, שאז אין חתונות, כמובן אם זה מתאים לך). אין החזר כספי על טיסה שלא בוטלה.

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
איך אני עושה את זה?
באתר של רינאייר?

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
אם לא תוכל לטוס בשבוע הבא צריך להעביר עכשיו לקיץ, כי בשבוע הבא כבר לא תוכל להעביר, רק לקבל החזר כספי.

בחר לך תאריך בו יש סבירות גבוהה שלא יהיו לך אירועים (אולי שלושת השבועות, שאז אין חתונות, כמובן אם זה מתאים לך). אין החזר כספי על טיסה שלא בוטלה.
תרגיע כאילו הוא הולך להפסיד מליון דולר אם לא איכפת לך להמר על כמה גרושים ששילמת על הטיסה תזמין לקיץ מתי שאתה באמת רוצה לטוס מקסימום זה יתקע לא תטוס תפסיד אם תטוס בתאריך יקר שרצית ממילא לטוס הרווחת בתקווה שעד אז הם יחזרו
אם אתה לא רוצה להפסיד קח החזר כספי ונוח על משכבך בשלום

3524

משתמש מקצוען
תרגיע כאילו הוא הולך להפסיד מליון דולר אם לא איכפת לך להמר על כמה גרושים ששילמת על הטיסה תזמין לקיץ מתי שאתה באמת רוצה לטוס מקסימום זה יתקע לא תטוס תפסיד אם תטוס בתאריך יקר שרצית ממילא לטוס הרווחת בתקווה שעד אז הם יחזרו
הבנאדם לא רוצה כסף, הוא רוצה לטוס, ובכל מועד אחר שיקנה יעלה לו הכרטיס יותר מששילם.

אין מה להפסיד מלבחור תאריך אחר, מקסימום תקבל החזר כספי בקיץ במקום לקבל אותו עכשיו.

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
הבנאדם לא רוצה כסף, הוא רוצה לטוס, ובכל מועד אחר שיקנה יעלה לו הכרטיס יותר מששילם.

אין מה להפסיד מלבחור תאריך אחר, מקסימום תקבל החזר כספי בקיץ במקום לקבל אותו עכשיו.
ממש לא מנסיון אחרי שבוחרים טיסה אחרת אין אופצייה להחזר ואם יבחר טיסה לקיץ ולא יטוס אז הוא יפסיד לא שמדובר פה בהפסד גדול אבל כמו שאומרים זה לא מצווה גדולה ולא עבירה גדולה

3524

משתמש מקצוען
ממש לא מנסיון אחרי שבוחרים טיסה אחרת אין אופצייה להחזר ואם יבחר טיסה לקיץ ולא יטוס אז הוא יפסיד לא שמדובר פה בהפסד גדול אבל כמו שאומרים זה לא מצווה גדולה ולא עבירה גדולה
אם הוא יבחר להחליף לקיץ והטיסה בקיץ תבוטל אף היא הוא יקבל החזר. רק אם הוא לא יתייצב לטיסה קיימת הוא לא יקבל.

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
אם הוא יבחר להחליף לקיץ והטיסה בקיץ תבוטל אף היא הוא יקבל החזר. רק אם הוא לא יתייצב לטיסה קיימת הוא לא יקבל.
סליחה מ @.B.B על שאנחנו דנים ברצונותיו בן אדם צריך לדעת שאם הוא ראש הממשלה מתערבים בחייו הפרטיים ;)

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הטיסה לא עלתה כמה שקלים אלא קצת יותר מכך.
הכרטיסים (כולל הכבודה והמזוודות) שווים כמו 3 שעות עבודה שלי
אין מישהו אחר שיתנדב לשלם לי אם אפסיד את הכסף.
הבנאדם לא רוצה כסף, הוא רוצה לטוס
(y)!

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אם נעביר את הכרטיסים לאוגוסט, זה כולל גם את המזוודות והכבודה ששילמנו עליה?
בטיסה בקיץ נוכל להביא מזוודות?

3524

משתמש מקצוען
אם נעביר את הכרטיסים לאוגוסט, זה כולל גם את המזוודות והכבודה ששילמנו עליה?
בטיסה בקיץ נוכל להביא מזוודות?
כן. עד כמה שידוע לי. הנתונים שהזנתם על הטיסה שבוטלה מועתקים קומפלט לטיסה החליפית.

מבלבלת

משתמש חדש
כן. עד כמה שידוע לי. הנתונים שהזנתם על הטיסה שבוטלה מועתקים קומפלט לטיסה החליפית.
מדויק לי ביטלו טיסה העברתי הכל קומפלט לקיץ כולל מקום ומזוודה וההליך די פשוט באתר של רינאייר כנס מהקישור במייל ששלחו לך

עוזיה

משתמש רשום
מנוי פרימיום
יש למישהו מידע או השערה על ארקיע, על טיסות בסוף החודש הנוכחי, שנכון לכרגע מעודכנות אצלם באתר?
תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה