תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

חסיד אחד

משתמש פעיל
ביטלו לי טיסה שעלתה לי 298 ש"ח
אם אני בוחר טיסה שעולה 155 ש"ח אני מקבל חזרה את ההפרש ?

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
אז גם אני קיבלתי הודעה על ביטול...
מה בנוגע לשורה הזו
"ניתן לעבור לטיסות חלופיות באינטרנט, ללא תשלום."
כאילו הם באמת ישלמו לי את ההפרש לאל על???
פשוט לא נשמע לי כ"כ...

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
אם אני רוצה להחליף בריינאר לתאריך אחר עד מתי אני יכול לעשות זאת או שאני חייב עכשיו לעשות זאת ?
תודה
"זה נראה שכולם עסוקים עכשיו בלהחליף טיסות ולכן הפורום לא פעיל"

מה בנוגע לשורה הזו
פשוט לא נשמע לי כ"כ...
אז קצת סדר רינאייר לא משלמת על טיסות חלופיות של חברות אחרות כל המלל הארוך בסוף נועד לצרכים משפטיים כאילו ליידע אותך בדבר זכויותיך כי חלק מחוק טיבי שהוא בעצם החלת החוק האירופי על טיסות מישראל למייעשה על פי החוק אם הטיסה בוטלה 14 יום מראש הם לא צריכים לספק לך טיסה חלופית המלל בדבר אוכל ולינה הוא הודעה מועתקת שהם מודיעים גם אם הטיסה בוטלה סמוך למועד הטיסה
ניתן לבחור טיסה אחרת בריינאיר גם לעונה יקרה אין צורך לעשות את זה מיידי אפשר בהמשך לפחות עד מועד הטיסה וכנראה גם אחרי זה
ניתן לבקש החזר כספי על מה ששילמת כולל תוספות זה מגיע בהתחלה לארנק בריינאייר ואחרי זה אפשר למשוך לאשראי
גם אם רק טיסה אחת בוטלה אפשר לבקש החזר ולשנות את 2 הטיסות אם הם הוזמנו ביחד
יש לי שאלה למבינים האם אפשר לפצל הזמנה שחלק מהנוסעים יקבלו החזר וחלק ישנו טיסה??? כי באתר זה לא נותן לי השאלה אם בשירות הלקוחות זה אפשרי

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
מה שמוזר שבאתר נשארו רק 2 יעדים וינה ומילאנו שלשם יש 2 טיסות שבועיות וטיסה אחת לונציה ב16.2
מה הקטע........
נשמע כמו תקלה

נערך לאחרונה ב:

אמיגו

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מה שמוזר שבאתר נשארו רק 2 יעדים וינה ומילאנו שלשם יש 2 טיסות שבועיות וטיסה אחת לונציה ב16.2
מה הקטע........
נשמע כמו תקלה
הוא נותן להזמין?
לכאורה שוה להזמין לשם טיסות כי זה בטוח יתבטל ואז לדחות את זה לאוגוסט

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
יש לי שאלה למבינים האם אפשר לפצל הזמנה שחלק מהנוסעים יקבלו החזר וחלק ישנו טיסה??? כי באתר זה לא נותן לי השאלה אם בשירות הלקוחות זה אפשרי
בריינאייר אפשר באתר
שים לב לסימון וי בצד שמאל - בחירה עבור כל הנוסעים
בברירת המחדל זה עבור כולם
אפשר לבטל ולהחליט על כל אחד בנפרד .

אגב בוויזאייר אי אפשר לפצל .

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
יש הגיון קטן שאומר שהקווים למילאנו ולווינה לא בוטלו באופן מכוון,
והכוונה שלהם הוא לחזור ולהפעיל טיסות באופן מצומצם (כמו הרבה מאוד חברות אחרות כדוגמת וויז אייר אבל במרץ) דהיינו פברואר ומרץ לשני היעדים הללו ובהמשך ידונו בהתפתחויות.
מסייע לזה העניין שכל אתרי הטיסות והבלוגרים עוד לא צייצו מילה בנידון של ריינאייר, היות שיינאייר עצמה עוד לא הודיעו רשמית מה תוכניותיהם המדוייקות אלא רק הורידו את רוב הטיסות מהאתר.

ושוב, יכול מאוד להיות שמחר בבוקר נקום ויהיה הודעה ברורה של ריינאייר שהם ממשיכים את ההשהיה עד אפריל ולא ווינה ולא נעליים, אבל לפחות עזרתי להמשך הדיון הפורה על ריינאייר:)

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
יש הגיון קטן שאומר שהקווים למילאנו ולווינה לא בוטלו באופן מכוון,
והכוונה שלהם הוא לחזור ולהפעיל טיסות באופן מצומצם (כמו הרבה מאוד חברות אחרות כדוגמת וויז אייר אבל במרץ) דהיינו פברואר ומרץ לשני היעדים הללו ובהמשך ידונו בהתפתחויות.
מסייע לזה העניין שכל אתרי הטיסות והבלוגרים עוד לא צייצו מילה בנידון של ריינאייר, היות שיינאייר עצמה עוד לא הודיעו רשמית מה תוכניותיהם המדוייקות אלא רק הורידו את רוב הטיסות מהאתר.

ושוב, יכול מאוד להיות שמחר בבוקר נקום ויהיה הודעה ברורה של ריינאייר שהם ממשיכים את ההשהיה עד אפריל ולא ווינה ולא נעליים, אבל לפחות עזרתי להמשך הדיון הפורה על ריינאייר:)
לא הבנתי.
לי שלחו הודעת ביטול על טיסה לוינה.

3524

משתמש סופר מקצוען
לנו כנ"ל, ביטלו רק את ההלוך אבל נותנים אפשרות להחליף הכל.

השאלה שלי היא כזאת:

כשאנחנו מחליפים תאריך זו הזמנת טיסה חדשה ברינאייר? או שזו המשך לקודמת?

למאי נפק"מ? אחד הנוסעים לא יוכל ליסוע עמנו בתאריך החדש. אפשר להכניס שם אחר במקומו או שצריך שינוי שם הכרוך בעמלה גבוהה?

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
ביטלו לי טיסה שעלתה לי 298 ש"ח
אם אני בוחר טיסה שעולה 155 ש"ח אני מקבל חזרה את ההפרש ?
לא.
מה בנוגע לשורה הזו
פשוט לא נשמע לי כ"כ...
הכוונה לטיסות חילופיות של אותה החברה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה