תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מישהו מתמצא בתוכנית פליי קארד של אלעל שווה??
יש להם מבצע עכשיו מי שמצטרף ורוכש בכרטיס מקבל 35000 נקודות אפשר לרכוש עם זה כרטיס לאירופה??
כמה עולה תוספת מיסי נמל?? יש טבלה מסודרת??
לא מוצא טבלה מסודרת אבל בגדול זה כמו המבצע כל שנה - תמיד המבצע היה כרטיס בונוס מתנה
טיסה לדוגמא לפראג בחורף עולה כ-32000 נקודות + מיסי נמל (66 דולר)
טיסה לבודפשט בחורף עולה כ-19000 נקודות + מיסי נמל (40 דולר)
יעדים נוספים מיסי הנמל יותר יקרים צריך לבדוק כל יעד בנפרד

המעלה במבצע הזה - א. אין הגבלה על היעדים. ב. הנקודות תקפות לשנה וחצי, כך שאין הגבלה על תאריכי הנסיעה.
לדעתי - שווה מאד!

נערך לאחרונה ב:

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
@מאיר עלי באבא תוכל לשלוח קישור למבצע?
אם אני מבין נכון מדובר רק על כרטיסי פליי קארד של אמריקן אקספרס שהתשלום החודשי שלהם הוא כפול ולא מקבלים אותם בכל מקום

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
לא מוצא טבלה מסודרת אבל בגדול זה כמו המבצע כל שנה - תמיד המבצע היה כרטיס בונוס מתנה
טיסה לדוגמא לפראג בחורף עולה כ-32000 נקודות + מיסי נמל (66 דולר)
טיסה לבודפשט בחורף עולה כ-19000 נקודות + מיסי נמל (40 דולר)
יעדים נוספים מיסי הנמל יותר יקרים צריך לבדוק כל יעד בנפרד

המעלה במבצע הזה - א. אין הגבלה על היעדים. ב. הנקודות תקפות לשנה וחצי, כך שאין הגבלה על תאריכי הנסיעה.
לדעתי - שווה מאד!
איפוא אפשר לבדוק כמה זה מיסי נמל לפי יעד??
@מאיר עלי באבא תוכל לשלוח קישור למבצע?
אם אני מבין נכון מדובר רק על כרטיסי פליי קארד של אמריקן אקספרס שהתשלום החודשי שלהם הוא כפול ולא מקבלים אותם בכל מקום

נראה לי שהמבצע הוא לכל הכרטיסים דרך אגב המחיר היקר הוא לכרטיס פרימיום לא משנה איזה סוג כרטיס ששם הצבירה יותר גבוהה
מצרף את תקנון המבצע

קבצים מצורפים

• flyCardDec23.pdf
    KB 287 · צפיות: 35

טעות לעולם חוזרת

משתמש סופר מקצוען
יש להם מבצע עכשיו מי שמצטרף ורוכש בכרטיס מקבל 35000 נקודות אפשר לרכוש עם זה כרטיס לאירופה??
ולא לשכוח עלות חודשית של הכרטיס,
כדאי לבדוק האם זה באמת משתלם.

1703665017839.png

יעלי88

משתמש חדש
מה אומרים,כדי להזמין כבר לקיץ?
או יש סיכוי שהמחירים ירדו?
לא ככ משנה לי היעד,אוסטריה,איטליה אפילו רומניה
גם חברות לאו קוסט לא מוצאת פחות מ 1000 שקל הלוך חזור (לאוגוסט ,בין הזמנים)
מי שעקב אחרי המחירים שנה שעברה ,יש סיכוי שזה ירד?
תודה!

avigaillll

משתמש פעיל
האם חברות הטיסה הזולות מתכננות לחזור? ,

האם יש טיסות זולות עכשיו , לרומניה אתונה, ?

הבנתי שהחברות הזולות מוכרות טיסות, ואח"כ מבטלים, וקשה לקבל את הכסף החזרה.. למישהו יש נסיון עם זה?

eh

משתמש פעיל
האם חברות הטיסה הזולות מתכננות לחזור? ,

האם יש טיסות זולות עכשיו , לרומניה אתונה, ?

הבנתי שהחברות הזולות מוכרות טיסות, ואח"כ מבטלים, וקשה לקבל את הכסף החזרה.. למישהו יש נסיון עם זה?
לגבי א.אף אחד לא יודע היה דיבור שהמדינה תעזור בביטוח אין לי מושג מה קורה אם זה.
לגבי ב יש את אלעל וישראייר לרומניה יש לך את וויזייר דרך קפריסין (לאתונה אולי בלובירד)
לגבי ג מאוד פשוט לקבל את הכסף בחזרה ובנוסף בוויזיר אתה מקבל 20 אחוז תוספת!מנסיון זה כן פשוט לקבל את הכסף!בהצלחה ובהנאה

קליינר

משתמש רשום
לגבי ג מאוד פשוט לקבל את הכסף בחזרה ובנוסף בוויזיר אתה מקבל 20 אחוז תוספת!מנסיון זה כן פשוט לקבל את הכסף!בהצלחה ובהנאה
מנסיון של הזמנות בימי הקורונה וכן בימי המלחמה
מאוד פשוט לקבל החזר רק כשההזמנה נעשתה דרך אתר החברה בעצמה, אבל כשההזמנה נעשתה דרך אתר סוכנות אפשר לשכוח מהכסף
הזמנתי ליום אחרי שמחת תורה כרטיסים דרך אתר סוכנות וביטלו ועד היום לא קיבלתי חזרה את הכסף

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
מישהו מתמצא בתוכנית פליי קארד של אלעל שווה??
כמה עולה תוספת מיסי נמל?? יש טבלה מסודרת??
תלוי מאד במה אתה משתמש.
1. כל 150 נקודות שוות 1$ בלבד (חוץ מבזמני מבצעים).
2. כרטיסי בונוס אפשר לקנות רק אם יש את כל הנקודות הנדרשות
3. בכל מקרה תצטרך להוסיף מיסי נמל (שבהרבה מקרים יותר יקרים מטיסה בוויזאייר).
4. דמי כרטיס של 20 או 40 ש"ח (בערך) בחודש
5. הכרטיס הוא "דיינרס" בישראל שלא מתקבל בהרבה מאד בתי עסק בארץ.
אם אתם טסים הרבה מאד הכרטיס שווה בגלל ש:
1. יש לכרטיס עמלה נמוכה על קניה במט"ח
2. הכרטיס בחו"ל הוא מאסטרקארד
3. יש הטבות בטיסות אלעל (לא כאלה משתלמות)
4. בצירוף עם נסיעה מתמידה באלעל (כרטיסים בשווי של 2000-3000$ בשנה לא כולל כרטיסי בונוס, מיסי נמל, וכו') הכרטיס הופך לשווה יותר.

משתמש תפוס

משתמש רשום
שאלה : מישהו יודע איך צריך/אפשר להסתובב בבולגריה בנסקו מבחינת לבוש ?אני שואל מהמקום הביטחוני עקב המצב !
נ.ב מי שחושב שהסתדרתי עם התביעת החזר מריינאר ולכן או לא חושב להסביר לי , אז הוא טועה... עדיין לא הסתדרתי! מחכה..

eh

משתמש פעיל
שאלה : מישהו יודע איך צריך/אפשר להסתובב בבולגריה בנסקו מבחינת לבוש ?אני שואל מהמקום הביטחוני עקב המצב !
נ.ב מי שחושב שהסתדרתי עם התביעת החזר מריינאר ולכן או לא חושב להסביר לי , אז הוא טועה... עדיין לא הסתדרתי! מחכה..
אתה רוצה לומר מה הבעיה קנית ישירות או דרך סוכנות יש לך משתמש באתר?

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
תלוי מאד במה אתה משתמש.
1. כל 150 נקודות שוות 1$ בלבד (חוץ מבזמני מבצעים).
2. כרטיסי בונוס אפשר לקנות רק אם יש את כל הנקודות הנדרשות
3. בכל מקרה תצטרך להוסיף מיסי נמל (שבהרבה מקרים יותר יקרים מטיסה בוויזאייר).
4. דמי כרטיס של 20 או 40 ש"ח (בערך) בחודש
5. הכרטיס הוא "דיינרס" בישראל שלא מתקבל בהרבה מאד בתי עסק בארץ.
1. באמת הצבירה די נמוכה אני מדבר רק על המבצע של עכשיו שמקבלים 35000 נקודות אם משתמשים ב3000 ש"ח בחודש הקרוב
2. נראה לי אם כי אני לא בטוח שאפשר לקנות נקודות אבל המחיר לא כזה משתלם
3. באמת צריך להוסיף מיסי נמל שמגיעים למחיר של טיסה בלואו קוסט לפעמים אבל צריך לזכור שבאל על מקבלים טרולי וזה עולה בוויזאייר הון (אם אתה טס תמיד כמו ישיבע בוחער עם תיק גב בלבד זה באמת לא שווה)
יש גם יעדים שאין לואו קוסט למשל בדקתי לפראג בחורף הבא אפשר לקבל טיסה הלוך חזור עם 32000 נקודות + 53 דולר המחיר הרגיל הוא 254 דולר כך שהרווח רק מהמבצע הוא 200 דולר
4. יש מצב ששווה לבטל אחרי שמתעדכנים הנקודות במועדון (8.2.24) כך ששילמת רק 40 ש"ח בערך
5. איפוא לא מקבלים דיינרס למשל??
מסקנה שווה להזמין לקנות ב3000 ש"ח עד 31.1.24 ולבטל ב 9.2.24 כך שאתה משקיע 40 ש"ח ויש לך טיסה זולה מאוד בחורף הבא

נערך לאחרונה ב:

bonbon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אם יש לי טיסה בתחילת פברואר באיזיג'ט ווייז מתי הם אמורים להודיע לי על ביטול? כמה זמן לפני הטיסה?
הם אמורים לחזור ב01/02 אבל יש סיכוי שידחו שוב את החזרה.

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
אם יש לי טיסה בתחילת פברואר באיזיג'ט ווייז מתי הם אמורים להודיע לי על ביטול? כמה זמן לפני הטיסה?
הם אמורים לחזור ב01/02 אבל יש סיכוי שידחו שוב את החזרה.
עד עכשיו הם הודיעו חודש מראש אבל הם חייבים להודיע 14 יום מראש אם לא הם מחוייבים לפי חוק טיבי שזה אומר טיסה חלופית או פיצוי גדול בלי הוכחת נזק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה