תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

אני זה אני:)

משתמש צעיר
מחפשת טיסה לוינה
מ9/9 עד 12/9 (גמישה בתאריך הטיסה חזור)
המחירים עכשיו באזור ה600+- שווה לחכות עוד? או שזה לא ירד?

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מחפשת טיסה לוינה
מ9/9 עד 12/9 (גמישה בתאריך הטיסה חזור)
המחירים עכשיו באזור ה600+- שווה לחכות עוד? או שזה לא ירד?
9/9 יוצא בשבת וכוונתך כנראה למוצ"ש
אני רואה טיסה הלוך של ריינאייר בשעה 22:50, חזור 12/09 עם וויז אייר בשעה 14:45 ב-375 ש"ח
(אם תחזרו יום אח"כ המחיר כבר 295 ש"ח)

בנצי מיוזיק

משתמש פעיל

בנצי מיוזיק

משתמש פעיל
לבודפשט

באיזה אתר אתרים אתם בודקים?
טיסות גוגל הכי אמין אבל אין לו מגוון של קונקשנים כי הוא מביא רק מובנים באחריות החברה
אבל סקי סקנר וקיווי ועוד ... לא הכי אמינים במחירים שהם מביאים אבל יש להם מגוון גדול של של הצעות
חלקם זה לא קונקשנים מובנים ולפעמים המחירים לא כמו שכתוב אז תמיד צריך להשים לב לפני שסוגרים
לכן תמיד תחפשו בכמה אתרים ותראו מה הצעה הכי טובה ואמינה בשבילכם

העושר

משתמש צעיר
טיסה ללונדון באזור סוף יוני - יולי.
מה יש בזול?
והאם למשהו יש מידע על מלונות זולים שם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה