תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

קשקושי אורייתא

משתמש פעיל
סיפור שהיה לי עכשיו עם לקוח פוטנציאלי

הגיע אלי דרך חתן שלו ונתתי הצעת מחיר לטיסות לקיץ
ההצעה שלי היתה יותר זולה ממה שהיה לו אך עם העמלה שלי זה יצא קצת יותר יקר אז הוא הלך והזמין לבד בעצת "ידידים"
אחרי כשעה אני מקבל את הטלפון הראשון.
סגרו כרטיסים אך לא שמו לב שצריך לשלם על מזוודה לכל כיוון ולא רק לכיוון אחד......... וכיון שסגרו דרך אתר של סוכנות ולא אתר של חברת תעופה אי אפשר להוסיף אחרי

למחרת מקבל עוד הודעה
לא שולחים לנו את הכרטיסים..... נראה לנו שנפלנו בפח בעוקץ כי בחברה לא עונים

מכיוון שריחמתי קצת על החבר אז יצרתי קשר עם החברה וסידרתי להם את הכרטיסים אך עדיין הם יצאו בנזק של בין 1000 ל1500 שח יותר ממה שהיה עולה להם אם הם היו לוקחים אותי וזה עוד לפני שאנחנו מדברים על העגמת נפש לרוץ יום שלם אחרי חברה כשהם בטוחים שהם נעקצו.

אז לכן מי שאינו מתמצא בטיסות דירות ורכבים וכל המסתעף ומעוניין בעזרה בכל הנוסעים האלה מוזמן לשלוח מייל לכתובת zplatinumwolf ואשמח לעזור לו

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

ההצעה שלי היתה יותר זולה ממה שהיה לו אך עם העמלה שלי זה יצא קצת יותר יקר אז הוא הלך והזמין לבד בעצת "ידידים"
סגרו כרטיסים אך לא שמו לב שצריך לשלם על מזוודה לכל כיוון ולא רק לכיוון אחד......... וכיון שסגרו דרך אתר של סוכנות ולא אתר של חברת תעופה אי אפשר להוסיף אחרי

למחרת מקבל עוד הודעה

מכיוון שריחמתי קצת על החבר אז יצרתי קשר עם החברה וסידרתי להם את הכרטיסים אך עדיין הם יצאו בנזק של בין 1000 ל1500 שח יותר ממה שהיה עולה להם אם הם היו לוקחים אותי וזה עוד לפני שאנחנו מדברים על העגמת נפש לרוץ יום שלם אחרי חברה כשהם בטוחים שהם נעקצו.

אז לכן מי שאינו מתמצא בטיסות דירות ורכבים וכל המסתעף ומעוניין בעזרה בכל הנוסעים האלה מוזמן לשלוח מייל לכתובת zplatinumwolf ואשמח לעזור לו
פנטסטי:sne:

אליהו הנביא 1

משתמש רשום
המשתמש נחסם
שלום
אני מחפש טיסה למונסי ניו יורק
לשבועים המראה באזור ה' או ו' אלול - 22 ,23 באוגוסט {אפילו יום אחד לפני}
חזרה לישראל כשבועים אח"כ
כמובן המחלקה הכי פשוטה
עדיפות מקסימום עצירה אחת ללא הרבה המתנה
עדיפות המראה בשעות הבוקר המאוחרות, ובצהרים, מוקדם בערב, {לא באמצע הלילה או לפנות בוקר}
מזוודה + תיק עליה למטוס
{לא אל-אל}
אשמח אם מישהו ימצא לי טיסה זולה
תודה רבה

קוקריקוי

משתמש רשום
אני רוצה לצאת לאירופה למדינות הונגריה פולין צ'כיה סלובקיה לשבוע בערך מראשון עד חמישי אפשר גם טיסות ממדינות צמודות בסוף סיון תחילתת תמוז הלוך וחזור לא משנה אפה רק מה הכי זול והכי מומלץ

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
צ'כיה מהמם, יש מקומות ממש יפים לטייל
הונגריה- יש קברי צדיקים, ואפשר לטייל בבודפסט
פולין- קברי צדיקים, מחנות השמדה... אם אתה בקטע.
בסלובקיה נראה לי שאף פעם עוד לא הייתי.

בנצי מיוזיק

משתמש פעיל
יש למישהו מושג על טיסות לאומן לשבועות
במחיר שפוי כי כל מה שחפישתי היה רק קונקשנים ומחירים מטורפים
אני מדבר על שדות תעופה יאשי קישינב ופולין

בנצי מיוזיק

משתמש פעיל
אני רוצה לצאת לאירופה למדינות הונגריה פולין צ'כיה סלובקיה לשבוע בערך מראשון עד חמישי אפשר גם טיסות ממדינות צמודות בסוף סיון תחילתת תמוז הלוך וחזור לא משנה אפה רק מה הכי זול והכי מומלץ
אני ההיתי ממליץ לך להתחיל בוינה משם להמשיך להונגריה
ומשם להמשיך לסלובקיה ולסיים בפולין
אני ראיתי טיסה הלוך ביום שלישי כד סיוון ב 153 שקל לוינה
וחזור ביום שלישי מקרקוב ב 161 שקל
בלי מזוודה
לגבי צכיה אני לא הייתי שם אז אני לא יודע איך לעשות את זה
אבל תנסה לברר כי אומרים שזה מקום מדהים

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש למישהו מושג על טיסות לאומן לשבועות
במחיר שפוי כי כל מה שחפישתי היה רק קונקשנים ומחירים מטורפים
אני מדבר על שדות תעופה יאשי קישינב ופולין
יאשי וקישינב יקר לגבי פולין ניתן למצוא מחירים שפויים אבל צריך לארגן או לחבור לקבוצה אני מכיר אברך שאירגן איזה קבוצה, שלח לי הודעה אישית

קוקריקוי

משתמש רשום
אני ההיתי ממליץ לך להתחיל בוינה משם להמשיך להונגריה
ומשם להמשיך לסלובקיה ולסיים בפולין
אני ראיתי טיסה הלוך ביום שלישי כד סיוון ב 153 שקל לוינה
וחזור ביום שלישי מקרקוב ב 161 שקל
בלי מזוודה
לגבי צכיה אני לא הייתי שם אז אני לא יודע איך לעשות את זה
אבל תנסה לברר כי אומרים שזה מקום מדהים

צ'כיה מהמם, יש מקומות ממש יפים לטייל
הונגריה- יש קברי צדיקים, ואפשר לטייל בבודפסט
פולין- קברי צדיקים, מחנות השמדה... אם אתה בקטע.
בסלובקיה נראה לי שאף פעם עוד לא הייתי.
אני חושב על קברי צדיקים בכללי במקומות האלו בצכיה יש את פרג

בנצי מיוזיק

משתמש פעיל
יאשי וקישינב יקר לגבי פולין ניתן למצוא מחירים שפויים אבל צריך לארגן או לחבור לקבוצה אני מכיר אברך שאירגן איזה קבוצה, שלח לי הודעה אישית
פלייז אין לי אפשרות לשלוח הודעה אישית
אשמח אם תשלח לי פרטים למייל
Z050702702 שטרודל וכו

קשקושי אורייתא

משתמש פעיל
שלום
אני רואה שהמליצו לך לטוס למקום אחד ולהמשיך אחרי זה למקום אחר בגלל טיסות זולות
לכאורה אם אתה מחפש הכי זול זה לא רעיון טוב כי זה יקפיץ לך את שכירות הרכב באופן שזה כבר לא ישתלם הטיסה הזולה
אשמח לעזור לך לסדר טיול מושלם
המייל שלי בהודעה הקודמת

קוקריקוי

משתמש רשום
שלום
לכאורה אם אתה מחפש הכי זול זה לא רעיון טוב כי זה יקפיץ לך את שכירות הרכב באופן שזה כבר לא ישתלם הטיסה הזולה
המייל שלי בהודעה הקודמת
לאו דווקא אני מעונין לנסוע למדינות הללו וכבר כתבתי למעלה שלא משנה יותר מדי גם אם זה יהיה מאותו קום לאותו מקום רק אני מנסה לבדוק מה הדרך הקצרה יותר והזולה ביותר לא רק הזולה בשביל להספיק כמה שיותר בשבוע ואולי פחות

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
שלום
אני מחפש טיסה למונסי ניו יורק
לשבועים המראה באזור ה' או ו' אלול - 22 ,23 באוגוסט {אפילו יום אחד לפני}
חזרה לישראל כשבועים אח"כ
כמובן המחלקה הכי פשוטה
עדיפות מקסימום עצירה אחת ללא הרבה המתנה
עדיפות המראה בשעות הבוקר המאוחרות, ובצהרים, מוקדם בערב, {לא באמצע הלילה או לפנות בוקר}
מזוודה + תיק עליה למטוס
{לא אל-אל}
אשמח אם מישהו ימצא לי טיסה זולה
תודה רבה
3150 שקל

דבוריק

משתמש פעיל

למחרת מקבל עוד הודעה

אבל גם אתה סוכן, לא?
אז אם אני אזמין דרכך וארצה לעשות שינויים, אני אצטרך לרדוף אחריך

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
אבל גם אתה סוכן, לא?
אז אם אני אזמין דרכך וארצה לעשות שינויים, אני אצטרך לרדוף אחריך
ההוא מהסיפור לא הזמין אצל סוכן ,
זה המעלה בסוכן - שהוא אחראי על כל הפרטים והשינויים וכו'

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
ובאמת יש סוכנים שפחות מומלץ להזמין דרכם...
פעם נפלתי על הבן אדם הלא נכון,
עשה לי את המוות על כל בקשה פשוטה
(לא, אין כרטיס ליד החלון. וחוץ מזה שיותר נח במעבר.
לא, אני לא מבטיח שתשבו כולם יחד.
לא, ולא ולא. היה סיוט.)

כשהסתדרתי לבד, לעומת זאת
אז היה קצת מסובך אבל בסופו של דבר הכל הסתדר בדיוק כמו שרציתי.

3524

משתמש מקצוען
שלום
המייל שלי בהודעה הקודמת
עם PANEK אפשר לשכור רכב מברטיסלאבה (חצי שעה משדה התעופה בוינה) ולהחזיר בכל מקום בפולין, תמורת עמלה של 70 יורו.

קשקושי אורייתא

משתמש פעיל
ובאמת יש סוכנים שפחות מומלץ להזמין דרכם...
פעם נפלתי על הבן אדם הלא נכון,
עשה לי את המוות על כל בקשה פשוטה
(לא, אין כרטיס ליד החלון. וחוץ מזה שיותר נח במעבר.
לא, אני לא מבטיח שתשבו כולם יחד.
לא, ולא ולא. היה סיוט.)

כשהסתדרתי לבד, לעומת זאת
אז היה קצת מסובך אבל בסופו של דבר הכל הסתדר בדיוק כמו שרציתי.
נכון
יש הרבה שמסתדרים לבד ולהם אני לא פונה (והם לא פונים אלי......) כי הם אנשים (בדרך כלל צעירים) שמבינים בעולם הזה וכפי שנראה גם מהההודעות שלך שהם ממש מצוינות (והחכימו אותי מאוד)
אני פונה לאלה שלא מבינים בעולם הזה
ואני משתדל לעזור לכולם (גם לאלה שלא לקחו אותי ונפלו בפח כמו בסיפור לעיל)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה