תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

3524

משתמש מקצוען
דרך צדיקים משווקים חבילה לשבועות למזיבוז במחיר 540 דולר. באותיות הקטנות אנחנו מגלים שזה כולל טיסה הלוך ושוב למולדובה בלי מזוודה, ושום דבר לא מעבר לזה. אפשר להזמין נסיעת פנים ממולדובה למזיבוז במחיר 180 דולר הלוך ושוב.

מה נשאר? מקומות לינה? אוכל? תסתדרו שם לבד.

t@

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
שלום אשמח לעזרת המבינים
אני רוצה עזרה בחיפוש טיסה זולה להלוך 14.06 לבודפשט חזור דרך וינה ב 20.06
תודה רבה

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
חשבתי ככה,
באבריקס יש לך ביטוח רגיל
ביטוח מלא לא כולל כמה דברים
ביטוח מלא מקיף שזה כולל הכול חוץ ממעבר למדינות ללא אישור ואיבוד מפתח ועוד כמה דובדבנים
וביטוח פרימיום שזה הכול בכול מכול ללא הפקדה וללא אשראי וכולל הכול חוץ מאיבוד מפתח (אגב, אני עשיתי את זה.)

במידה ואני עובר לאוקראינה עם ביטוח כזה, מה יקרה?
(חוץ מזה שכמובן האיתוראן שלהם יצפצף מיד, נו אז מה שיקפצו..)

3524

משתמש מקצוען
חשבתי ככה,
באבריקס יש לך ביטוח רגיל
ביטוח מלא לא כולל כמה דברים
ביטוח מלא מקיף שזה כולל הכול חוץ ממעבר למדינות ללא אישור ואיבוד מפתח ועוד כמה דובדבנים
וביטוח פרימיום שזה הכול בכול מכול ללא הפקדה וללא אשראי וכולל הכול חוץ מאיבוד מפתח (אגב, אני עשיתי את זה.)

במידה ואני עובר לאוקראינה עם ביטוח כזה, מה יקרה?
(חוץ מזה שכמובן האיתוראן שלהם יצפצף מיד, נו אז מה שיקפצו..)
תנסה ותעדכן מה היה.פשוט אין לי מושג.

אם עבר בשלום - אני אחריך.

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
תנסה ותעדכן מה היה.פשוט אין לי מושג.

אם עבר בשלום - אני אחריך.
אני כבר מתכנן פשוט את הכ"ה תשרי בבארדיטשוב....
אבל אני לא אעשה זאת פשוט בגלל שזה אוסטריה אני רוצה נחיתה בקרקוב

3524

משתמש מקצוען
אני כבר מתכנן פשוט את הכ"ה תשרי בבארדיטשוב....
אבל אני לא אעשה זאת פשוט בגלל שזה אוסטריה אני רוצה נחיתה בקרקוב
לפני שהיתה מלחמה הספקנו את היארצייט בפרשבורג ובברדיטשוב באותו היום. עד כ"ה תשרי הכל יכול להיות.

שלמה רוזן

משתמש צעיר
בקשת עזרה
לפני כמה חדשים קנינו 5 אנשים בנפרד (דהיינו לא כל אחד ידע מהשני, אנחנו מאותו קהילה אז אח"כ התברר לנו אחד מהשני) כרטיס טיסה הלוך ושוב לחודש פרבואר מהאתר של קייאק שהעביר אותנו לאתר של קיוי
למעשה התברר שהכרטיסים נקנו לחודש מרץ
בהתחלה כל אחד חשב שבטעות הוא הזמין לתאריך לא נכון (אותם ימים אך חודש אחד קדימה)
אח"כ כשהתברר שזה קרה ל-5 אנשים הבנו שכנראה הטעות לא היתה שלנו
ועוד הוכחה לכך זה שהמחירים היו מאוד זולים יחסית לאותו ימים , אז כל אחד בדק מלא פעמים לוודא שזה אכן התאריכים שהיינו צריכים
פניתי לקייאק והם העבירו אותנו לקיוי
קיוי טענו והם שלחו צילום מסך שמהרגע שזה נחת באתר שלהם זה הופיע על חודש מרץ וחוץ מזה הם טענו שלפני שגומרים את ההזמנה מופיעים התאריכים והיה לנו לבדוק את זה, הם הסכימו לפצות כל אחד ב-20 יורו
השאלה מה אני יכול לעשות הלאה עם קיוי דהיינו אם יש איפוא להתלונן אולי ברשות להגנת הצרכן או משהו דומה
בתודה מראש לכל עזרה או בדל של מידע

קשקושי אורייתא

משתמש פעיל
הצעה מעניינת לאוהבי הדאצ'ה

מתארנגת קבוצה לנסוע לבין הזמנים לאלפים בדרום צרפת.

המקום הזה בעיקר מיועד לאנשים שרוצים להתנתק מהעולם ולהיות במקום מאוד גבוה עם נוף מדהים ומזג אויר טוב ולעשות מסלולים וכדו'
פחות מיועד לאנשים שרוצים אטרקציות ודברים כאלו (על אף שיש קצת באיזור)

בכל מקרה אני מנסה בשביל כמה לקוחות לדאוג שיהיה שם מנין מיום שלישי אחרי תשעה באב ועד יום שני לפני ר"ח אלול

האיזור הוא איזור זול יחסית אך בלי להתפםשר על הרמה

מיועד למשפחות עם רשיון (אין תחב"צ באיזור) וכן משפחות שיככלות להסתדר לבד מבחינת אוכל (יש לחם כשר באספקה טריה רק כל השאר קונים על פי kosher list ובשר צריך לסחוב מהארץ או מצרפת רבתי

מי שמעניין אותו כזה דבר מוזמן לשלו מייל ל zplatinumwolf גימייל וכו

efratesh

משתמש פעיל
בקשת עזרה
לפני כמה חדשים קנינו 5 אנשים בנפרד (דהיינו לא כל אחד ידע מהשני, אנחנו מאותו קהילה אז אח"כ התברר לנו אחד מהשני) כרטיס טיסה הלוך ושוב לחודש פרבואר מהאתר של קייאק שהעביר אותנו לאתר של קיוי
למעשה התברר שהכרטיסים נקנו לחודש מרץ
בהתחלה כל אחד חשב שבטעות הוא הזמין לתאריך לא נכון (אותם ימים אך חודש אחד קדימה)
אח"כ כשהתברר שזה קרה ל-5 אנשים הבנו שכנראה הטעות לא היתה שלנו
ועוד הוכחה לכך זה שהמחירים היו מאוד זולים יחסית לאותו ימים , אז כל אחד בדק מלא פעמים לוודא שזה אכן התאריכים שהיינו צריכים
פניתי לקייאק והם העבירו אותנו לקיוי
קיוי טענו והם שלחו צילום מסך שמהרגע שזה נחת באתר שלהם זה הופיע על חודש מרץ וחוץ מזה הם טענו שלפני שגומרים את ההזמנה מופיעים התאריכים והיה לנו לבדוק את זה, הם הסכימו לפצות כל אחד ב-20 יורו
השאלה מה אני יכול לעשות הלאה עם קיוי דהיינו אם יש איפוא להתלונן אולי ברשות להגנת הצרכן או משהו דומה
בתודה מראש לכל עזרה או בדל של מידע
תנסו להתכתב עם קיוי דרך ההודעות באתר. אני תקשרתי איתם כך . שילמתי יקר על כרטיסים שקניתי ממישהו והייתי צריכה שינוי שם

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
מידע שיכול להביא תועלת.
נסענו מוינה לבודפסט עם אוטובוס של חברת פליקסבוס flixbus.
די חששנו מראש כי הביקורות על החברה היו גרועות.
בפועל מדובר בפתרון מעבר מדהים! בין הערים.
נסיעה חלקה של שעתיים וחצי,
אוטובוס מרווח, יוצא מדויק בזמן.
והעלות זולה.(אם מזמינים מראש מתחיל מ11 יורו, ביום הנסיעה עלה 30.)

מקווה שיועיל למישהו.

פ.ג.א.

משתמש רשום
שלום,
מנסיון רב שנים בכל מיני מקומות כל פעם שהתארגן מקום חדש בו שהו חרדים והיה מניינים וכו' המחירים קפצו בשנה הבאה,
אשמח לשמוע האם מישהו מכיר מקום לא מפורסם מדי שנשאר במחיר זול לאוגוסט הקרוב ויתקיימו בו מניניים????
תודה רבה

פ.ג.א.

משתמש רשום
זול כוונתי מקומות שהמחירים שלהם כמו בעיירות שאין בהם מניינים ולא שהמחירים קפצו בגלל ביקוש של חרדים...
לדוגמא שנה שעברה היינו בזאקופנה בפולין היה ממש זול ומטורף שם והשנה המחירים קפצו...
אולי יש מקומות שמתארגנים שם השנה לראשונה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה