תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

3524

משתמש מקצוען
טיסה ישירה. הלוך באמצעות וויזאייר וחזור באל על, דרך אתר KAYAK, כרגע כבר עלה ל-1502 שקל.

ANK

משתמש פעיל
לנוסעים בוויז אייר שימו לב,
לפעמים עדיף לקנות פריוריטי - שזה עליה מועדפת למטוס שכוללת מזוודת טרולי עד 10 ק''ג, מאשר לקנות מזוודה של 20 ק''ג, אני רכשתי פריוריטי לשני נוסעים שביחד זה 20 ק''ג, ויצא לי לכל טיסה 80 ש''ח כך שזה הרבה יותר זול ממזוודה 20 ק''ג, שהמחיר שלה הוא 200 ש''ח ויותר לכל טיסה, שימו לב, שמחיר הכבודה משתנה מיום ליום, ולכן ניסיתי כמה פעמים עד שיצא לי המחיר הנ''ל. בהצלחה!

3524

משתמש מקצוען
לפעמים עדיף לקנות פריוריטי - שזה עליה מועדפת למטוס שכוללת מזוודת טרולי עד 10 ק''ג, מאשר לקנות מזוודה של 20 ק''ג, אני רכשתי פריוריטי לשני נוסעים שביחד זה 20 ק''ג, ויצא לי לכל טיסה 80 ש''ח כך שזה הרבה יותר זול ממזוודה 20 ק''ג, שהמחיר שלה הוא 200 ש''ח ויותר לכל טיסה, שימו לב, שמחיר הכבודה משתנה מיום ליום, ולכן ניסיתי כמה פעמים עד שיצא לי המחיר הנ''ל. בהצלחה!
זה בהחלט נכון מבחינת המזוודות, אבל עצם העליה המועדפת אין בה על פי רוב שום בשורה.

ANK

משתמש פעיל
בוודאי,
החשבון היה רק לגבי מזוודות, ואני בד''כ לא קונה את זה,
אבל אני ממילא חייב 20 ק''ג כי אני נוסע עם הילדים, ולכן זה היה מצויין בשבילי, ואולי גם יועיל לאחרים,
ובנוסף יש יתרון ובפרט בתקופה הזו עם כל הבלאגן של המזוודות.
שהטרולי עולים למטוס ביחד עם הנוסע.

זושא כץ

משתמש מקצוען
אבל אם קונים מזוודה
זה גם מזוודה וגם תיק גב/ טרולי נוסף
לא?

ANK

משתמש פעיל
בוויז אייר כלול רק תיק גב ולא טרולי, אם רוצים טרולי בנוסף לתיק גב צריך לקנות את זה,
ואז יש גם תיק גב ( שאף אחד לא שוקל אותו....) וגם טרולי של 10 ק''ג, שגם אף אחד לא שוקל אותו, משום שאם לא שולחים מזוודה, אין צורך לעבור בדלפק הצ'יקאין, ומקבלים כרטיס עם ברקוד ועוברים איתו ישר לעליה למטוס. כך שבאמת אף אחד לא בודק כמה משקל יש בטרולי.....

ANK

משתמש פעיל
יש באג במערכת ניהול התיקים בוויז אייר,
רכשתי כעת מזוודה של 26 ק''ג ב - 64 שקל!!!
למי שצריך בדקו כעת זה ממש בחינם

צפתית

משתמש מקצוען
מחפשת שוב טיסה זולה ליאסי-רומניה/ קישנב- מולדובה מה שיותר זול
שבוע הבא משני עד רביעי או שבוע אחרי ראשון עד שלישי
@צ'ייסר אודה לעזרה

AAYALAA

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
מה זה המחירים האלו של הטיסות???
טיסות בחורף עולות הרבה יותר מחורף שעבר
עלו המחירים לתמיד, או שאולי כדאי לחכות קצת?

HP מעצבת

משתמש מקצוען
מחפשת טיסות לניו יורק.
עדיף ישירות.
אפשר גם של חברות אמריקאיות.

נערך לאחרונה ב:

דינמיקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מחפשת טיסה זולה ללונדון, לאחרי החגים.
היכן אוכל למצוא במחירים אטרקטיביים?

טבעת

משתמש חדש
מחפש דיל טוב לגאורגיה באזור 19.11.22
והאם המזג שם טוב בתופה הזו

NIK770

משתמש חדש
אם מישהו פה יכול למצוא טיסה הלוך וחזור לניו יורק קנדי עם מקסימום עצירת ביניים אחת מכ"ד-כ"ה כסליו עד ג'-ד' טבת במחיר כולל של לא יותר מ750 דולר לאדם אחד אשמח מאוד, תודה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה