דרוש מידע אשכול התורים הנחוץ והמבוקש למשרד הפנים - רשות האוכלוסין וההגירה>>>

ישיבע בוחער

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית

זו ממש חוצפה מצד הרשויות שבן-אדם מסתובב כבר כמה חודשים עם תעודת זהות שלא בתוקף, ולא מצליח לחדש אותה!

מה אני אמור לעשות? לרדת מהארץ? להיכנס כל יום כאן לאשכול ולבדוק אם למישהו יש בטעות תור מיותר? להיכנס עשרות פעמים בשעות שהן ספק יום וספק לילה ולנסות בכל מיני ערים הזויות בארץ, רק כדי לגלות שהתור הראשון הפנוי הוא במאי 2023? מה כבר ביקשתי, תעודת זהות!

אי אפשר להתנהל כאן במדינה!!!

חייבים למצוא דרך לטפל בבעיה הזו, ואולי החכי"ם שנכנסים עכשיו לקואליציה יוכלו לטפל בזה אם רק תהיה קצת מודעות...

אני זה אני:)

משתמש פעיל
הצלחתי ב2:29 לתפוס תור אחד בשלומציון
ואם אנחנו משפחה גדולה אז נאלץ לבוא יום יום כי מספיקים לתפוס רק תור אחד????

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מעלה אדומים
1668318474586.png

ישיבע בוחער

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
לאחר תקופה ארוכה שאני מחפש תור לחידוש ת.ז. בכל מקום בארץ, הגעתי היום (ראשון) ללשכה ללא תור, ולאחר התעקשות של כמה דקות נתנו לי להיכנס, ולאחר כחצי שעה יצאתי עם תעודת זהות חדשה!
כנראה שזהו המבחן לקבלת תעודת זהות ישראלית... ;););)

דוּבי

משתמש מקצוען
לאחר תקופה ארוכה שאני מחפש תור לחידוש ת.ז. בכל מקום בארץ, הגעתי היום (ראשון) ללשכה ללא תור, ולאחר התעקשות של כמה דקות נתנו לי להיכנס, ולאחר כחצי שעה יצאתי עם תעודת זהות חדשה!
כנראה שזהו המבחן לקבלת תעודת זהות ישראלית... ;););)
באיזה לשכה?
ובאיזה שעה?

ישיבע בוחער

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
באיזה לשכה?
ובאיזה שעה?
בבני ברק, באיזור תשע וחצי בבוקר.
אבל הייתי צריך לשקר ולספר שיש לי תור, ומשום מה הוא לא מצא את התור... אין מה לעשות, מדינת ישראל...:(

ברכתי

משתמש פעיל
הייתי צריכה דחוף תור, נסעתי לשלומציון המלכה בשעה 8:00 בבוקר
נכנסתי בבקשה להוציא תעודת לידה (לא צריך תור) ואז במודיעין בקומה 2
נתנו לי תור לאותו היום!! עדיף ללכת ביום שפתוח גם אחה''צ אז יש יותר תורים פנויים... בהצלחה!!

Playkef

משתמש רשום
אם יש למישהו תור שאינו צריך בבית שמש
מתי שהוא... אשמח.

וופל אגוזים

משתמש מקצוען
דחוףף
2 תורות לת''ז/ דרכון אזור אשדוד - אשקלון - קרית גת
יש למישהו משהו כזה??
התור הכי קרוב שמופיע הוא 8 במאי
ואני צריכה לחודש - חודשיים הקרובים.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
אני צריך בדחיפות 2 תורים בבית שמש

מחסה לשפנים

משתמש פעיל
יש לי שני תורים שאני לא צריך אותם בירושלים שלומציון ב28 החודש בשעה11.36 ו11.48כל המעוניין שישאיר פרטים ואני יצור איתו קשר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה