דרוש מידע אשכול התורים הנחוץ והמבוקש למשרד הפנים - רשות האוכלוסין וההגירה>>>

bini boo

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
שאלה שלא קשורה לתור רגע,
כמה עולה לחדש דרכון?
וכמה עולה להנפיק חדש לשני ילדים?

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שאלה שלא קשורה לתור רגע,
כמה עולה לחדש דרכון?
וכמה עולה להנפיק חדש לשני ילדים?

bini boo

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
תודה!
מה קיץ אינטרנר חורף אינטרנט?
אפשר לחדש או להפיק חדש באינטרנט ללא צורך לבוא ללשכה?

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תודה!
מה קיץ אינטרנר חורף אינטרנט?
אפשר לחדש או להפיק חדש באינטרנט ללא צורך לבוא ללשכה?
לא,
הכוונה לתשלום באינטרט או תשלום בעמדת שירות בלשכה. (מומלץ באינטרנט בעמדה אפשר רק באשראי בנוכחות בעל הכרטיס)
בחורף המחיר מוזל יותר כדי לעודד הנפקת דרכונים בתקופות פחות עמוסות לעומת קיץ (יולי אוגוסט וחגים).

3524

משתמש סופר מקצוען
עדכון למעוניינים:

התפנו כרגע כמה תורים בירושלים, סניף הר חומה, לשבוע הבא.

בעיקר בשעות אחה"צ.

ברוך2020

משתמש פעיל
חבר'ה חסד לקראת יום הדין אם משהו רואה כל תור שהוא בכל זמן שהוא נא לעדכנני בדחיפות 0548582802

3524

משתמש סופר מקצוען
היום הזמנתי לשבוע הבא בהר חומה. שווה לעקוב שם.

ברוך2020

משתמש פעיל
משהו יודע אם בכל לשכה אפשר לעשות זמני מיידי או רק בבני ברק דהיינו אם אני בא עכשיו לאיזה לשכה ומצליח להכנס בין התורים האם אני יכול לקבל דרכון זמני

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
משהו יודע אם בכל לשכה אפשר לעשות זמני מיידי או רק בבני ברק דהיינו אם אני בא עכשיו לאיזה לשכה ומצליח להכנס בין התורים האם אני יכול לקבל דרכון זמני
בעיקרון אפשר ב2 הלשכות אבל ברגיל אין תורים פנויים בכלל
כדי ללכת ללשכה במבצע קדש לשכה לדרכון זמני

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש שם עכשיו בני ברק דרכון זמני תורים פנויים לחצי שעה הקרובה
תכנסו לאתר ותקבעו
1663758711116.png

ברוך2020

משתמש פעיל

בעיקרון אפשר ב2 הלשכות אבל ברגיל אין תורים פנויים בכלל
כדי ללכת ללשכה במבצע קדש לשכה לדרכון זמני
אפשר בכל לשכה לעשות זמני מיידי או לא?

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אפשר בכל לשכה לעשות זמני מיידי או לא?
בחלק מהלשכות אפשר לא בכולם וזה לא מיידי.
רק בלשכה לדרכונים זמניים במבצע קדש בבני ברק זה זמני שמקבלים במקום והם פתוחים כל יום עד הלילה ויש הרבה תורים פנויים אז אפשר להיכנס לאתר של משרד הפנים לבחור בלשכה לדרכונים זמניים ולקבוע תור להיום ...

ברוך2020

משתמש פעיל
בחלק מהלשכות אפשר לא בכולם וזה לא מיידי.
רק בלשכה לדרכונים זמניים במבצע קדש בבני ברק זה זמני שמקבלים במקום והם פתוחים כל יום עד הלילה ויש הרבה תורים פנויים אז אפשר להיכנס לאתר של משרד הפנים לבחור בלשכה לדרכונים זמניים ולקבוע תור להיום ...
זה מה שעשיתי כעת ואני מאחר לתור בגלל פקקים משהו יודע אם יכניסו אותי

נחמה רובין

ביצועיסטית בנשמה.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

יולי בולי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
למישהו יש תור להיום ללשכה בשלומציון המלכה בירושלים
דחוף מאוד!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה