דרוש מידע אשכול התורים הנחוץ והמבוקש למשרד הפנים - רשות האוכלוסין וההגירה>>>

ברוך2020

משתמש פעיל
אפשר להנפיק בנתב"ג אבל זה בעלות של 800+
כן,
לדרכון זמני אפשר בלשכה לדרכונים זמניים בבני ברק
יש אפשרות להנפיק בלשכה רגילה דרכון זמני במקביל להנפקת דרכון ביומטרי אבל לא תמיד הם מאשרים וזה בעלות של 400+ אבל כולל את 2 הדרכונים
לשכות שבהם אפשר להנפיק דרכון זמני במקביל לרגיל
זאת אומרת שבלשכות האלה אני קובע תו...יך לטוס לאומן ואין לי דרכון בתוקף אשמח שתעדכן

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זאת אומרת שבלשכות האלה אני קובע תו...יך לטוס לאומן ואין לי דרכון בתוקף אשמח שתעדכן
בעיקרון אפשר לקבוע תור בכל הלשכות האלו ולנסות שם להנפיק דרכון זמני שיהיה מוכן תוך 3 ימים אבל לא תמיד הפקידים מסכימים,
בלשכה בבני ברק אפשר בטוח להנפיק זמני,
אגב אם יש לכם דרכון זר בתוקף מותר לצאת איתו מהארץ עד ה1.2023

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שלומציון
1662893501252.png

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני אשמח אם יש כל תור שהוא

בירושלים או בבני ברק או בבאר יעקב
בהר חומה? אפשר תוכ"ד לבקש דרכון זמני?
לדרכון זמני בבני ברק זה גם טוב?
כי שם יש כל הזמן
בהר חומה בעיקרון גם אפשר להנפיק דרכון זמני אבל זה מאוד תלוי בפקיד, חשוב להביא אתכם הוכחה לטיסה.

זיס

משתמש פעיל
אם יש למישהו תור בירושלים בימים הקרובים אשמח שיעדכן אותי במייל
תודה רבה

tk052765 וכו'

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
תור למחר בבוקר, בבאר שבע.
יועיל למישהו?

שרי קלוגר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מחפשת תור לדרכון בב"ב/ ראש העין/ פ"ת
פליז דחוף לשבוע וחצי הקרובים

שרי קלוגר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מצאתי עכשיו בפ"ת למחר

ברוך2020

משתמש פעיל
לצערי אין לי אינטרנט ומדי פעם כשמזדמן אני נכנס לבדוק ורואה שאין תורים בכלל ועכשיו בדקתי בבני ברק וראש בעין ורמלה וחולון וטבריה ולא היה כלום

ברוך2020

משתמש פעיל
זה דחוף לי לטיסה לאומן אז אם משהו יודע על תור פנוי לדרכון רגיל ושאני אוכל לעשות גם דרכון זמני בו בזמן נא ונא ממש ישמח אותי אם יעדכן אותי במס' 0548582802, וזה יהיה לו זכות לקראת הימים הנוראים

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הר חומה ירושלים היום
1663562632973.png

3524

משתמש סופר מקצוען
יש למישהו תור פנוי במרכז הארץ להשבוע?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה