דרוש מידע אשכול התורים הנחוץ והמבוקש למשרד הפנים - רשות האוכלוסין וההגירה>>>

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני לא מצליח להיכנס לאתר להזמנת תור הוא כותב לי באנגלית שגיאה מס 304 משוה כזה למישהו יש הסבר?
שגיאה מס' 403?
אם כן, זה בדר"כ בגלל סינון או שהכתובת IP שלכם הוא לא בישראל.

פרוגפרוגנדה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בשביל לשנות ספח, צריך תור? (מרווקה לנשואה)
או שאפשר להיכנס בלי?

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בשביל לשנות ספח, צריך תור? (מרווקה לנשואה)
או שאפשר להיכנס בלי?
בלי שינוי שם ללא תור, (יש להביא כמה מסמכים/תעודות תבדקו בלינק שצרפנו)
עם שינוי שם צריך לקבוע תור.

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

סמוטריץ

משתמש צעיר
עשיתי דרכון לפני כמה ימים,
מי יכול להביא לי איזשהוא מידע,
איך לדעת איפה זה אוחז,
ואולי מאיפה אפשר להוציא את זה לפני הזמן..

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עשיתי דרכון לפני כמה ימים,
מי יכול להביא לי איזשהוא מידע,
איך לדעת איפה זה אוחז,
ואולי מאיפה אפשר להוציא את זה לפני הזמן..
יש לכם איזור אישי ממשלתי?
אם כן אפשר לעקוב אחרי מצב הדרכון שם.

סמוטריץ

משתמש צעיר
יש לכם איזור אישי ממשלתי?
אם כן אפשר לעקוב אחרי מצב הדרכון שם.
זה מה שמופיע לי שמה:
איפה יש מס' מעקב ?
בדואר ישראל אומרים לי שהמס' מעקב שיש לי ביד שגוי.
1683205495638.png

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה