דרוש מידע אשכול התורים הנחוץ והמבוקש למשרד הפנים - רשות האוכלוסין וההגירה>>>

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
@א.ש! @מצליחנות
עשיתי דרכון ביומטרי,
אני חייב את זה דחוף.
תוך כמה זמן זה מגיע ?
ולאן ?
איך אפשר לעקוב אחרי זה ?
יש מוקד כלשהוא שאפשר לאסוף או לפחות להתעדכן ?
אשמח לכל טיפת מידע בנושא.
בדר"כ 5 - 6 שבועות אלא א"כ אמרת בלשכה אחרת שאז אני לא יודע בדיוק מה הנוהל

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
רפורמת הנפקת הדרכונים אותה יזם יו״ר ש״ס אריה דרעי יוצאת לדרך! ארבע לשכות רישום האוכלוסין הגדולות יוסבו למשך חודש למוקדי הנפקת דרכונים ביומטריים בלבד, ותהיינה פתוחות מ-7.30 עד 22.00 בלילה מידי יום. על הפרויקט יופקד מנכ״ל רשות האוכלוסין אייל סיסו.

שר הפנים משה ארבל: ״אני ממשיך את מדיניות אריה דרעי להציב את הנושא בראש סדר העדיפויות. בכוונתי ללוות את התהליך באופן אישי תוך קידום צירים רבים עד להבאת הסוגייה אל פתרונה״.

כל רגע מבזקים

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
אחרי מחדל של שנתיים: שר הפנים משה ארבל הציג היום (שני) פתרון לכאוס המתמשך בלשכות רשות האוכלוסין וההגירה – ארבע לשכות האוכלוסין הגדולות בארץ – ירושלים, ת"א, חיפה ובאר-שבע יתמקדו בהנפקת דרכונים, מדובר רק בלשכה המרכזית בכל עיר.

הלשכות יהיו פתוחות בימים א' עד ה', בשעות 22:00-7:30 במשך חודש מ-14 במאי עד 15 ביוני, ולא יידרש לקבוע תור. במקביל, ייפתח מרכז ייעודי חדש להנפקת דרכונים ביומטריים בבני ברק.

הנחיות למגיעים: בכדי לקבל שירות תצטרכו לבוא ללשכה עם תעודת זהות ודרכון קודם (אם ישנו). נוכחות של מבקשי הדרכון היא חובה. כמו כן, ניתן להנפיק גם דרכון ראשון במסלול החדש. יש לשלם מראש באתר האינטרנט. במשרד הפנים מבקשים, שבמידה וקבעתם תור לחודשים הקרובים, ובכל זאת אתם רוצים לקבל שירות באחת הלשכות החדשות, אתם יכולים לעשות זאת, אבל תבטלו את התור שקבעתם על מנת לאפשר לאזרחים אחרים לקבוע.

במסיבת עיתונאים שכינס אמר ארבל: "כולנו רוצים לפתור את המשבר כמה שיותר מהר. אזרחי מדינת ישראל המהלך הזה נועד בשבילכם. יש לי בקשה, תאזרו בסבלנות, יהיו תורים ארוכים, אני יודע שהמהלך הזה יביא הרבה אנשים ללשכות".

עוד אמר ארבל: "הלשכות יהיו פתוחות המון שעות, חמישה ימים בשבוע, תערכו מראש לחכות כמה שעות, תגיעו ביום שיש לכם אפשרות להמתין לתורכם. הרשות תשלח לאזרח סמס כחצי שעה לפני מועד התור שלו כדי לחזור חזרה".

אייל סיסו, מנכ"ל רשות האוכלוסין וההגירה אמר: "אנחנו רואים את עצמנו אחראיים לטפל באירוע הזה. אזרחי ישראל זכאים לחופש תנועה, זכאים לקבל דרכון ולטוס לאן שהם רוצים, ולא צריכים להמתין חודשים ארוכים כדי שזה יקרה. המבצע הזה של רשות האוכלוסין יקרה עם כל העובדים שמגויסים ונעשה את זה בצורה הכי טובה והכי יעילה שניתן. אנחנו מבקשים מהאזרחים אורח רוח. יהיו ארבע לשכות, ובנוסף מתקן אלבר שגם בו יינתן שירות הנפקת דרכונים".

"יש לנו תכנית ארוכת טווח גם לעוד שנתיים שלוש קדימה לעשות ביומטרי מרחוק, להוסיף מכונות, להשתפר טכנולוגית, אנחנו רוצים לתת לאזרחים שירות כמו שראוי שיהיה במדינת סטארט-אפ ניישן. אנחנו רואים עובדים מסורים מאוד בלשכות, הם עובדים יום ולילה וחוטפים הרבה ביקורת ואני רוצה מכאן לחזק אותם ולהגיד להם תודה. אנחנו מעריכים את התגייסות השר ומודים לעובדים המסורים", הוסיף.

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
שאלה בהקשר הזה- אדם שבטעות נתן את הדרכון הישן שלו למשרד הפנים והיתה שם ויזה (לא בתוקף, אבל נצרך עבור ויזה חדשה)
- זה קיים בסניף שהנפיק את החדש? לבא ולקחת?

(: אני :)

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@א.ש! @מצליחנות
עשיתי דרכון ביומטרי,
אני חייב את זה דחוף.
תוך כמה זמן זה מגיע ?
ולאן ?
איך אפשר לעקוב אחרי זה ?
יש מוקד כלשהוא שאפשר לאסוף או לפחות להתעדכן ?
אשמח לכל טיפת מידע בנושא.
אני התקשרתי למשרד הפנים,
הביאו לי מספר מעקב,
ופשוט עקבתי באתר של דואר ישראל.

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פעם כתבו פה שאפשר ללכת מוקדם על הבוקר בלי תור בכלל
זה נכון?

דעת חכמה

משתמש פעיל
אני צריך דחוף תור וזה מה שהאתר נותן לי, אני כבר אחרי 12 פעמים, מה עושים????

קבצים מצורפים

• נננ.png
    נננ.png
    KB 36 · צפיות: 23

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
אני לא מצליח להיכנס לאתר להזמנת תור הוא כותב לי באנגלית שגיאה מס 304 משוה כזה למישהו יש הסבר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  31  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה