בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

music

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
תודה רבה רבה.
זה לא בתשלום, נכון?
אני מקבלת את זה בחינם?
לא שמעתי את הפלייבק, אבל מן הסתם שמו פס קול בתוך השיר, כי הפלייבק שייך לאתר ש"מוכרים" פלייבקים... (אלירן אלקובי)

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
תודה גדולה
עזר לי ביותר, מצורף הסרטון
תזכו למצוות
שנה טובה

קבצים מצורפים

• שנת רחמים.mp4
    8.5 MB · צפיות: 472

music

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים

כלי יקר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
בשביל חוג חובבני אני צריכה פלייבק של כל שיר חמוד שאוכל לחבר לו מילים ולהקליט בעצמי למחשב...
מי שיש לו משהו פשוט, אשמח לקבל בחינם.(מצידי אפילו הקלטה מאורגנית ללא עיבוד... )
תודה רבה רבה
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זכויות יוצרים, משו?
הפלייבק שהועלה כאן, הועלה על ידי היוצר ליוטיוב ולעוד אתרים, והוא חינמי.
יש עוד פלייבק שהועלה לאתרים, וכפי הנראה גם הוא חינמי.
מצורף.
הבעיה של שניהם שהם בסולם גבוה. איזו אפשרות יש להוריד סולם ולהשאיר את הפלייבק איכותי וטוב?
ועוד שאלה,
יש את הביצוע של חיים ישראל ותזמורת שלהבת. מצורף.
האם יש אפשרות להוריד את הקול ולהשאיר את הליווי ? מי יוכל לעשות לי את זה?
תודה

קבצים מצורפים

• שימי תבורי - כי ידעת (פלייבק).mp3
    4.8 MB · צפיות: 239
  • רק אליך 1.mp3
    4.5 MB · צפיות: 231

eliosadon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לגבי אלו שמבקשים פלייבקים בחינם, או בכמה פרוטות עלובות, אני מבין. זו זכותם!
אבל מפיקות?? מעבדות? אולפנסטיות? מעבדים? אתם שרצים לנדב לכל בקשה- אני ממש!!! אבל ממש לא מבין!
הלא למען ה', כמה שעות ישבתם על זה? לנגן, ולהקשיב, ולתקן, ולמקסס - מי ישלם את כל זה!???
באיזה תירוץ אתם באים אח"כ לבית וטוענים שאין לקוחות? הרי אתם כורתים את ענף הפרנסה במו ידיכם!
מי מרוויח מזה שמחלקים פלייבקים לכל דורש? הלא גם ככה כל אתרי הפלייבקים מורידים כל יום 10 שקלים לשיר שאולי אולי אוליייייייייייי, הוא יצליח להביא כמה שקלים הביתה.
אם כולם היו מבינים כמה יש ערך לנושא ולמקצוע, אולי התופעה היתה נעלמת מספיק בזמן...וככה לא היינו עדים למצב שבו אולפניסטיות או מפיקות סוגרות את בסטה ומחפשת כיון פרנסה אחר.

חישבו פעמיים או שלוש על מה שאתם עושים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה