אשכול הסינגלים החדשים !

מוזיקה וסאונד >> תוכן מקצועי

אומן אומן ראש השנה - אוסף של מחשבות והגיגים
רציתי לספר לכם על הנסיעה לאומן. כולכם בוודאי שמעתם עד כמה יהודים מסרו את הנפש כדי לקיים את הציווי של רבי נחמן, להיות אצלו על ראש השנה. אנשים...
דיגיטל לעסקים תמיד יש מה ללמוד
אחד מאבני היסוד של כל הצלחה עסקית היא שיווק ופרסום. הנתונים והתוצאות הברוכות בתחום השיווק הדיגיטלי לא משאירים מקום להיסוסים: בעידן החדש, כל עסק או...
קבלו אותם!! התמונות שעלו לגמר
350 תמונות נשלחו לתחרות צילום, מתוכן בחרו השופטים 15 תמונות שיעלו לגמר. רוצים להשפיע? כנסו
טעימות מהתחרות חלק 2
איך הייתם מסכמים את השנה? התמונות שאומרות יותר מאלף מילים :~)
5.00 star(s) 4 ratings
מצב
הנושא נעול.

בשעות הפנאי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בית
וידאו

ארבעת הזמרים בקליפ מקפיץ: חנוכה נרקוד נשמח כולנו
אבי פיאמנטה חב"ד חנוכהישי לפידות מנדי ג'רופי נמואל הרוש
ישי לפידות, נמואל הרוש, מנדי ג'רופי ואבי פיאמנטה בקליפ מקפיץ בשם "חנוכה נרקוד נשמח כולנו". השיר יוצא לאור עבור שלוחי חב"ד לכבוד חג החנוכה, והמטרה היא להשמיע אותו בהדלקות המרכזיות ברחבי העולם.
 

קבצים מצורפים

עניין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מ"בחזית":
בין יציאות למארבים, ביצוע מעצר מחבלים, הסתערויות ותפיסת אמצעי לחימה: המשפיע ר' מענדל ראטה, מגדולי הזמר החסידי, הופיע בפני הלוחמים החרדים בחטיבת גבעתי

הכוננות בצה"ל בעקבות הכרזת טראמפ על ירושלים כבירת ישראל עדיין בשיאה. הכוחות מתוגברים ביהודה ושומרון וביניהם פלוגת תומר - הפלוגה החרדית בגבעתי.

בעיצומה של המתיחות הבטחונית, הגיע המשפיע הרב מענדל ראטה לביקור חנוכה בפלוגת תומר החולשת על גזרת שילה בחבל בנימין בשומרון.

הביקור, שכלל מפגש עם מפקד הפלוגה סרן רוני נבון, נערך כמה שעות, במהלכן סייר כשהוא מלווה בלוחמים החרדים במוצבים ובפילבוקסים החולשים על הגזרה, היישובים וצירי התנועה.

המפקדים הציגו את מבנה הפלוגה החרדית, תוך שהם מציינים את ההישגים הרבים של הלוחמים, הן ברמת ההצטיינות במגוון הכשרות הלחימה והן ברמת היכולת והעמידה במטלות הבטחון השוטף והמשימות המבצעיות הרבות.

לאחר הסיור, נערך הקומזיץ המרכזי לרגל חג החנוכה בפני חיילי המוצב במהלכו התכבד מפקד הפלוגה בהדלקת נר החנוכה כשהוא מלווה בשירת החיילים.

בארגון שח"ר, המלווה את מסלולי שירות החרדים בצה"ל, הביעו סיפוק רב על אירועי החג, "הלוחמים החרדים בפלוגת תומר, הקיימת מזה למעלה משלוש שנים, הוכיחו את יכולתם לשלב בין קיום התורה והמצוות לבין שמירה על בטחונם של אזרחי ישראל".יוטיוב:
גוגל דרייב: https://drive.google.com/open?id=1kdpYHy0wgbIu5fwQBzytGVB58rQ52Cfb

ג'מבו מייל: https://jumbomail.me/j/4Rv7FN0Xck2nTxl
 

בשעות הפנאי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

עניין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי

עניין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
למי שיש את הקליפים המלאים מוזמן להגיש.
בתודה מראש...
 
מצב
הנושא נעול.

לוח אירועים

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

למעלה