דרוש מידע אשכול הלייזר הגדול \(@^0^@)/ הכניסה לבעלי משקפיים בלבד!

החיים מצחיקים :)

משתמש מקצוען
עשיתי לייזר בעינים לפני 4 חודשים
ב"ה רואה טוב, בלי סינוורים

הבעיה היא יובש בעינים. אני מטפטפת טיפות של דמעות מלאכותיות כל חצי שעה בערך
הרופא אמר לי שלוקח לעין חצי שנה להחלים וצריך לחכות בסבלנות

האם מישהו מכיר תופעת יובש כזו ארוכה
והאם אחרי חצי שנה העין באמת מחלימה ואפשר להיפטר מהטיפות?
מלחיץ אותי לחשוב שהיובש נשאר לכל החיים...
לא רוצה לבאס אבל אחי עשה לפני כמה שנים וכנל סבל מיובש לאחר הניתוח
ועדיין, (אמנם לא בתדירות כמו שכתבת) הוא משתמש בטיפות
כל לילה לפני השינה מטפטף כמה טיפות אחרת במשך הלילה והיום זה מציק לו.

מילת מפתח

משתמש רשום
זה לא נורא לטפטף כל לילה
כמו למרוח קרם ידים לפני שהולכים לישון
השאלה היא במשך היום צריך להיות צמודים לטיפות לכל החיים...

**דשי**

משתמש פעיל
מחפשת טיפות ליצירת דמעות מלאכותיות למסירה או למכירה במחיר מוזל
אזור המרכז

לומד מכל אדם

משתמש רשום
אני עשיתי לייזר לפני חצי שנה , ואמרו לי שיש לי יובש בעינים - זה הציק לי רק בחודשים הראשונים כשהייתי קם בבוקר ,
עכשיו לא מפריע לי בכלל ואני לא זקוק לדמעות מלאכותיות.

עמיהוד

משתמש רשום
מחפשת טיפות ליצירת דמעות מלאכותיות למסירה או למכירה במחיר מוזל
אזור המרכז
פתרון למחיר טיפות עיניים סיסטיין - הוזלה של 50%
המוצר שבקישור להלן (טיפות סיסטיין) מכיל 30 אריזות יומיות, סה"כ 21 מ"ל, כפול מבקבוקון רגיל המכיל רק 10 מ"ל
(זהו בדיוק אותו מוצר שבבקבוקון). - אפשר למלאות בקבוקון ריק של סיסטיין בתכולת אריזות אלו
התוצאה: במקום לשלם כ-70 ש"ח ל-10 מ"ל. שילמת רק 30 ש"ח לאותה הכמות.

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
פתחתי אשכול אבל אני אשאל גם כאן:
תוך כמה זמן מהניתוח ראיתם צלול?
@מ. י. פרצמן , נראה לי עשיתי כמו אצלך..
יש ר ראית הכל ברור??
נותחתי בערב, למחרת בבוקר כבר תפקדתי רגיל.
כן היו טשטושים מדי פעם, בעיקר בלילה, למשך כמה שבועות / חודשים אחרי הניתוח, אבל לא משהו שאי אפשר לתפקד איתו.
ושוב, עשיתי אינטרלאסיק.

החיים היפים!!

משתמש פעיל
נותחתי בערב, למחרת בבוקר כבר תפקדתי רגיל.
כן היו טשטושים מדי פעם, בעיקר בלילה, למשך כמה שבועות / חודשים אחרי הניתוח, אבל לא משהו שאי אפשר לתפקד איתו.
ושוב, עשיתי אינטרלאסיק.
גמני עשיתי את זה..
ב"ה רואה ומתפקדת כרגיל,
אבל בעין אחת אני רואה טוב אבל טיפלה לא צלול..
זה משהו מוכר ואני סתם פחדנית?
או שזה לא תקין?

מאמין בניסים

משתמש צעיר

לומד מכל אדם

משתמש רשום
אני מתלבטת על עיניים אצל לוינגר או דוויב
או הדסה אצל סלומון (ראיתי באתר מאוחדת שהם נותנים כאופצית מומחה מישהו בשם סמג'ה. מכירים??)

יש לי מספרים גבוהים וצילינדר,
הבנתי שאין כמו המקצועיות של עיניים ולוינגר, ומקרובים שעשו שם כולם מרוצים מהתוצאה ב"ה.

העניין הוא שעכשיו אני שומעת מכאלו שעשו בהדסה אצל סלומון
את הניתוח PRK עם ההחלמה הארוכה לא כאב להם בכלל!
ואצל לוינגר התייסרו ממש.
זה בהחלט שיקול.
אשמח אם מישהו יוכל להחכים אותי בנושא- המקצועיות בין שני המקומות, האם עדיף ללכת להדסה?
האם מספיק מקצועיים כמו בעיניים?
בנוסף- מבין המנתחים שהזכרתי - לוינגר ודוייב, סלומון/סמגה - מישהו יותר מומלץ וידוע שאצלו עדיף מקצועית וגם פחות כואב?
אשמח לשמוע כל פרט.
תודה!
אני עשיתי PRK בקיר לייזר אצל המנתח המומחה פר' אור קיזרמן ולמחרת יכלתי לשבת על מחשב.

מאמין בניסים

משתמש צעיר
או הדסה אצל סלומון (ראיתי באתר מאוחדת שהם נותנים כאופצית מומחה מישהו בשם סמג'ה. מכירים??)

הבנתי שאין כמו המקצועיות של עיניים ולוינגר, ומקרובים שעשו שם כולם מרוצים מהתוצאה ב"ה.

ואצל לוינגר התייסרו ממש.
זה בהחלט שיקול.
אשמח אם מישהו יוכל להחכים אותי בנושא- המקצועיות בין שני המקומות, האם עדיף ללכת להדסה?
בנוסף- מבין המנתחים שהזכרתי - לוינגר ודוייב, סלומון/סמגה - מישהו יותר מומלץ וידוע שאצלו עדיף מקצועית וגם פחות כואב?
אשמח לשמוע כל פרט.
תודה!
אני עשיתי prk אצל ד"ר דומיניץ בקר לייזר ת"א
מספר 8 צילינדר 2 ולא כאב לי בכלל ושעתיים אחרי המבחן כבר הייתי מול החברותא הקבועה שלי

:)&&:)&&:)

משתמש פעיל

ואצל לוינגר התייסרו ממש.
זה בהחלט שיקול.
אשמח לשמוע כל פרט.
תודה!
אני עשיתי אצל סלומון PRK
גם אני יש לי מספרים גבוהים וצילינדר ולוינגר אמר לי לעשות השתלת עדשה וסלומון אמר לי שאפשר לעשות לי PRK ואכן עשיתי אצלו.
הניתוח לא כאב בכלל, היה קצת לחץ כששם לי אלכוהול להסרת שכבת תאי האפיתל אבל ממש לא כואב. ההחלמה היתה גם קלה, העדשה הציקה לי בעין רק שעתיים ביום השלישי.
סלומון עצמו למרות מעמדו כפרופסור ומנהל מחלקת קרנית בהדסה, הוא בן אדם שמתייחס ממש יפה ונותן שירות מטורף. הוא נותן את המספר של האופטומטריסטית האישית שלו, שהיא גם נותנת שירות מדהים, וענתה לי מקסימום תוך 5 דקות לשיחה קולית (שזה מאד יפה כי רוב הרופאים עונים בוואצאפ היום). הוא נותן גם את המספר האישי שלו כי בשבת האופטומטריסטית שלו לא עובדת. ואפילו הוריד לי את מה שנשאר מהטיפות על הריסים.
הוא נשמע אמיתי מאד, לא משקר ולא מחפף. אני ספציפית הוא אמר לי מראש שישאיר לי מספר 1 בעין אחת כי זהו מה שיכל להוריד לי, (הוא הוריד לי בערך 14 מספרים), וכשעשו לי סימולציה ולא ראיתי הכי טוב הוא המליץ לי לא לעשות את הניתוח א"כ אני יקנה עדשות מגע ויראה שאני רואה בסדר. הוא נשמע מקצוען בתחום הקרנית (כאמור, מנהל מחלקת קרנית בהדסה עין כרם) שעל זה עושים את הניתוח. עשיתי עליו בירורים אצל כמה חברים וכולם מפסוטים.
סלומון ספציפית הוא מומחה במספרים גבוהים, ומומחה מאד בPRK. הגישה הטיפולית שלו אוחזת יותר מPRK, מאשר לוינגר שאוחז מאינטר לאסיק וגם בעיקר עושה אינרטלאסיק, וזה ממש מענין שהוא לא אמר לך לעשות השתלת עדשה, כי זה הקלאסה שלו על מספרים גבוהים.
מבחינת עלות, במאוחדת שיא הכי זול אצל סלומון, על סמדגה משלמים עוד 700 ש"ח.
על סמדגה קראתי, הוא נשמע מאד מוצלח, אבל את סלומון חוויתי וגם שמעתי עליו, ואין אחד שעשה אצלו ולא שמעתי אותו מפסוט.
על דוויב גם שמעתי, עדיין לוינגר נחשב יותר טוב.
באופן כללי כל ארבעת השמות הם מקצוענים, אני אומר את דעתי האישית שהייתי מתלבט בין לוינגר לסלומון, כי הם הכי גדולים. ובPRK הייתי הולך לסלומון, כי זה מה שהוא עושה כמעט לכולם.
נותן לך קישור לאתר שלו https://www.carnit.co.il/removing-glasses-using-laser/ הוא מסביר שם הכל, את יכולה להסתכל גם בשאלות שואלים אותו.

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני עשיתי אצל סלומון PRK
גם אני יש לי מספרים גבוהים וצילינדר ולוינגר אמר לי לעשות השתלת עדשה וסלומון אמר לי שאפשר לעשות לי PRK ואכן עשיתי אצלו.
הניתוח לא כאב בכלל, היה קצת לחץ כששם לי אלכוהול להסרת שכבת תאי האפיתל אבל ממש לא כואב. ההחלמה היתה גם קלה, העדשה הציקה לי בעין רק שעתיים ביום השלישי.
סלומון עצמו למרות מעמדו כפרופסור ומנהל מחלקת קרנית בהדסה, הוא בן אדם שמתייחס ממש יפה ונותן שירות מטורף. הוא נותן את המספר של האופטומטריסטית האישית שלו, שהיא גם נותנת שירות מדהים, וענתה לי מקסימום תוך 5 דקות לשיחה קולית (שזה מאד יפה כי רוב הרופאים עונים בוואצאפ היום). הוא נותן גם את המספר האישי שלו כי בשבת האופטומטריסטית שלו לא עובדת. ואפילו הוריד לי את מה שנשאר מהטיפות על הריסים.
הוא נשמע אמיתי מאד, לא משקר ולא מחפף. אני ספציפית הוא אמר לי מראש שישאיר לי מספר 1 בעין אחת כי זהו מה שיכל להוריד לי, (הוא הוריד לי בערך 14 מספרים), וכשעשו לי סימולציה ולא ראיתי הכי טוב הוא המליץ לי לא לעשות את הניתוח א"כ אני יקנה עדשות מגע ויראה שאני רואה בסדר. הוא נשמע מקצוען בתחום הקרנית (כאמור, מנהל מחלקת קרנית בהדסה עין כרם) שעל זה עושים את הניתוח. עשיתי עליו בירורים אצל כמה חברים וכולם מפסוטים.
סלומון ספציפית הוא מומחה במספרים גבוהים, ומומחה מאד בPRK. הגישה הטיפולית שלו אוחזת יותר מPRK, מאשר לוינגר שאוחז מאינטר לאסיק וגם בעיקר עושה אינרטלאסיק, וזה ממש מענין שהוא לא אמר לך לעשות השתלת עדשה, כי זה הקלאסה שלו על מספרים גבוהים.
מבחינת עלות, במאוחדת שיא הכי זול אצל סלומון, על סמדגה משלמים עוד 700 ש"ח.
על סמדגה קראתי, הוא נשמע מאד מוצלח, אבל את סלומון חוויתי וגם שמעתי עליו, ואין אחד שעשה אצלו ולא שמעתי אותו מפסוט.
על דוויב גם שמעתי, עדיין לוינגר נחשב יותר טוב.
באופן כללי כל ארבעת השמות הם מקצוענים, אני אומר את דעתי האישית שהייתי מתלבט בין לוינגר לסלומון, כי הם הכי גדולים. ובPRK הייתי הולך לסלומון, כי זה מה שהוא עושה כמעט לכולם.
נותן לך קישור לאתר שלו https://www.carnit.co.il/removing-glasses-using-laser/ הוא מסביר שם הכל, את יכולה להסתכל גם בשאלות שואלים אותו.
תודה על התגובה המושקעת והאינפורמציה החשובה!
מאד מאד עוזר לי. תודה!

יש דרך לעשות את הניתוח אצל סלומון בירושלים? או שהוא מנתח רק בתל אביב?

:)&&:)&&:)

משתמש פעיל
תלוי
איזה קופת חולים את
במכבי אפשר רק בירושלים
בכללית ולאומית אני לא יודע
במאוחדת צריך לבדוק אם אפשר גם בירושלים, אבל בכל מקרה יכול להיות שבירושלים הוא לוקח יותר, אני לא בטוח
הכי טוב שתתקשרי אליהם ותשאלי אותם *5023

מאמין בניסים

משתמש צעיר
תודה על התגובה המושקעת והאינפורמציה החשובה!
מאד מאד עוזר לי. תודה!

יש דרך לעשות את הניתוח אצל סלומון בירושלים? או שהוא מנתח רק בתל אביב?
אני חפרתי על הנושא המון ומצטרף להמלצה על סלומון למרות שעשיתי בקר לייזר, בהחלט אם הייתי גר בירושלים והסביבה הייתי עושה אצל סלומון.
אבל חבל על החפירות עדיף פשוט להיות כבר אחריי לא כל כך משנה איפה ואצל מי העיקר הרבה תפילות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  39  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה