טיול ונופש אשכול החלפת כרטיסים - עולים לירושלים 7

מצב
הנושא נעול.

ייחיאל

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
מה אני אשמח לעומס הבלתי אפשרי ביום חמישי הכי הגיוני הוא שיפרסו את זה למהלך השבוע ולא דוקא חמישי
הכי קל זה לענות כך: ומה מישהו אחר אשם לעומס שאת רוצה להעמיס עליו ביום אחר?
אבל אני לא חושב שזו צריכה להיות התשובה.
נוצר כאן משבר פתאומי שלא תוכנן ולא עלה במחשבה ונאלצים להתמודד איתו בשטח. בהתייעצות עם כל הגורמים הגיעו להבנה שנכון יהיה לרכז את כל אלו שלא מימשו את זכותם ליום אחד כדי שנוכל לעבות את אותו היום מאשר לפרוס אותם על 3 ימים כשאין לך מידע אמיתי מי מגיע באיזה יום ואתה לא יכול לעבות כלום.
את המידע האמיתי כמה אכן לא מימשו את זכותם נדע רק בלילה ולפי זה יתקבלו החלטות סופיות.
הודעה מסודרת תשלח לרוכשי הכרטיסים ממערכת הזמנת הכרטיסים בשעות הלילה המוקדמות אי''ה.

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
נעשה קצת סדר.
כולנו אבלים וכואבים על פטירתו של מרן זצוק''ל אך עם זאת אנשים רכשו כרטיסים מראש ולא ניתן לבטל את הארוע. הארוע יתקיים כרגיל אך לא תושמע מוזיקה במערכת ההיקפית. כמו''כ אנשים שלא יממשו את הכרטיסים היום בשל ההלוויה יוכל להגיע במקום זאת ביום חמישי. כמובן שנוסיף מופעים וארועים ברחבי המתחם ביום חמישי כדי להפחית מהעומס. כמו''כ בשעת הלוויה ניתן יהיה לצפות בשידור ישיר במסע הלוויה.
זכותו תגן עלינו
אני חושבת שצריך לתת גם אופציה של זיכוי כספי לאלה שלא יכולים להגיע מחוץ לעיר.
כמוני למשל

מתענינית

משתמש רשום
נוצר כאן משבר פתאומי שלא תוכנן ולא עלה במחשבה ונאלצים להתמודד איתו בשטח. בהתייעצות עם כל הגורמים הגיעו להבנה שנכון יהיה לרכז את כל אלו שלא מימשו את זכותם ליום אחד כדי שנוכל לעבות את אותו היום מאשר לפרוס אותם על 3 ימים כשאין לך מידע אמיתי מי מגיע באיזה יום ואתה לא יכול לעבות כלום.
את המידע האמיתי כמה אכן לא מימשו את זכותם נדע רק בלילה ולפי זה יתקבלו החלטות סופיות.
הודעה מסודרת תשלח לרוכשי הכרטיסים ממערכת הזמנת הכרטיסים בשעות הלילה המוקדמות אי''ה.
תודה רבה על המענה !!!

תמר יעל

משתמש חדש
מעוניינת לרכוש 5 כרטיסים לימים שלישי או רביע בוקר או אחהצ
0548445767
Chedvi1 גי מייל

h.m Automation

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
ומה אם אני לא יכול להגיע בחמישי?

ייחיאל

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
ומה אם אני לא יכול להגיע בחמישי?
התשובה הכי פשוטה היא מה קורה עם קנית כרטיס טיסה ובסוף אתה לא יכול להגיע. העירייה באה לקראת (למרות שלא חייבת) מי שלא יכול להגיע היום בגלל שהיא מבינה את הסיטואציה. אם אתה לא יכול לנצל את היום החילופי מה לך כי תלין עליה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה