avi++

משתמש מקצוען
יש יותר זול מהאוזניות בלוטוס האלו?
תחליט אם אתה רוצה זול או איכותי
אם אתה רוצה זול
קח את זה
האיכות שלהם סבירה ביחס למחיר
ק''ש מניסיון

נערך לאחרונה ב:

avi++

משתמש מקצוען
נו, אין באלי נגן סופר סטאר/המנגן/נגן בסגנון הזה ללא וו פי, או יש? אם יש שמישהו בבקשה יביא קישור.
הנגנים עם האנדרואיד מגיעים בדר''כ עם וויפי, אם תרצה אני יכול לתת לך קישור לנגן עם וויפי ותנתק אותו באאוטנט

הנגנים עם האנדרואיד מגיעים בדר''כ עם וויפי, אם תרצה אני יכול לתת לך קישור לנגן עם וויפי ותנתק אותו באאוטנט
תודה רבה.
אשמח שתתן קישור לנגן האנדרואיד הכי טוב שאתה מכיר באלי. והאם אפשר גם, תגיד לי איפה יש בביתר מוקד ניתוק של אאוט-נט/מוקד אחר לחסימות נגנים לאינטרנט , בביתר

avi++

משתמש מקצוען
תודה רבה.
אשמח שתתן קישור לנגן האנדרואיד הכי טוב שאתה מכיר באלי. והאם אפשר גם, תגיד לי איפה יש בביתר מוקד ניתוק של אאוט-נט/מוקד אחר לחסימות נגנים לאינטרנט , בביתר
בבקשה
דירוג גבוה
בעברית
לגבי אאוטנט, אני לא יודע איפה הסניף שלהם בביתר
תתקשר אליהם 0722-613-613
ק''ש

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
יש למישהו קישור לחולצות לבן בגיל 11 שרוול קצר אבל עם דוגמאות שמתאימות לחיידר?
לא כיתובים באנגלית דמויות וכאלו
המון תודה לכולם
מקווה שיש כאן גם במידה שלו :)
הבן שלי עולה לגן-ת"ת, וזה מרגש:love:
אני מחפשת לו חולצות מתאימות
משתפת בקישורים טובים שמצאתי, מומלצים וזולים:

חולצות קיציות בנים:

ק.ש.

לא לפרסום

משתמש מקצוען

avi++

משתמש מקצוען
אזוב, תן בבקשה קישור לנגן המנגן בגרסה הכי טובה
לא מוצא את המנגן
יש בנגן משחקים? אם לא אני מעדיף את המנגן
פתוח להתקנות, אתה יכול להוסיף איזה משחק שאתה רוצה (במידה ותומך באנדרואיד 8)
תבדוק קודם....אם ינתקו בכלל....
גם אני חושב שכדאי
למרות שלי הם ניתקו כמה פעמים נגנים מדגמים אחרים

לצערי קניתי מחנות בארץ דבק למדפסת מדבקות וזה עלה 50 ש''ח ל-4 מטר !!!!!!!!!!!!!!!

שמעתי מחברים שבאלי זה 4.5 ש''ח ,מישהוא יודע איך אני מוצא את זה ?

ועוד משהוא שלא אגיד שהיה בעייתי ולא עשה לי את הפעולה ,אבל התאכזבתי אח''כ ,כשאמרו לי שבטח באלי ,זה צריך בטוח להיות יותר זול ,ואמרו לי שסתם שילמתי ע''כ כ''כ יקר ...

משיודע איך למצא את האקדח לחץ אויר שקניתי אותו עבור כובעים חסידיים באלי ,עבור חברים שלי שמעוניינים בו אשמח אם יעזור להראות לי ,הנה הקישור : https://twistore.co.il/p/Air_pressure_cleaning_device

חשוב לי שזה גם יהיה משהוא שלא מתחבר לקומפרסור ולא משהוא כמו רעיון של כלי עבודה ... ,אלא משהוא קומפקטי לשימוש ביתי עם לחץ אויר כמה שיותר מטורף - עבור כובע חסידי
בתודה רבה מראש .

נערך לאחרונה ב:

avi++

משתמש מקצוען
מחפשת מדבקות קיר למשרד
זכור לי שראיתי פעם עמוד חשמל וציפור ליד או משהו בסגנון
תודה רבה
כזה אולי?
ק''ש

avi++

משתמש מקצוען
משיודע איך למצא את האקדח לחץ אויר שקניתי אותו עבור כובעים חסידיים באלי ,עבור חברים שלי שמעוניינים בו אשמח אם יעזור להראות לי ,הנה הקישור : https://twistore.co.il/p/Air_pressure_cleaning_device
אם אתה רוצה את אותו מכשיר בדיוק
ק''ש

m244

משתמש חדש
מישהוא יכול להמליץ לי על מדונה (רמקול למורים) באיכות טובה ועוצמה גבוהה????? אני צריכה דחוף

אתה מדהים ! ,שמצאת את זה ,אני פשוט גם לא מאמין שאת זה יכלתי למצא במחיר בהרבה יותר זול דרך אלי ...

אתה יודע מה הכי חזק ?

כי למכשיר שבקישור שלי ,יש 100W ,ו-5,000 סל''ד ...

אני מחפש לפחות פי 2 מהעוצמה של מה שקניתי ,לתוצאות בעז''ה יותר טובות ...

תודה רבה לך על העזרה ,מעריך מאוד !

וגם כל הכבוד לך !

אם תדע גם על הסליל מדבקות למכשיר של מדבקות ששמים בו שם וטלפ' כמו המדבקות ששמים החנויות לכובע חסידי

לכזה סוג מדבקות תראה צילום מהמצלמה של המחשב שלי :
WIN_20240723_23_23_58_Pro.jpg
WIN_20240723_23_25_54_Pro.jpg
WIN_20240723_23_23_58_Pro.jpg

נערך לאחרונה ב:

avi++

משתמש מקצוען
כי למכשיר שבקישור שלי ,יש 100W ,ו-5,000 סל''ד ...
במה שאני הבאתי המוכרים מדברים על 51000 סל''ד
אז 2 אופציות, או שהסינים מחרטטים, כי מה אכפת להם, ולך תוכיח
או שבקישור שלך המוכר פספס 0 אחד
בכל מקרה, לפי מה שהבנתי יותר מזה זה רק לחץ אוויר תעשייתי או אולי הספריי אוויר שמוכרים בטמבורים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה