בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
היה פה פעם באחד האשכולות המלצה למברגה חשמלית
למישהו יש את הקישור, והאם זה באמת מומלץ?
מחיפוש כאן באשכול.
המליצו על 2 המברגות האלו
1. מברגה של דקו
2. מברגה קומפקטית של בוש

ק"ש, מנסיון של חברי הפורום (לא מנסיון שלי)
כמו כן, לפי כמות ההזמנות והמשובים נראה שזה בסדר.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קישור למברגה נוספת

תשמעו סיפור שהוא, בעיניי, לא פחות ממדהים!!
לפני כשנה רכשתי בעלי אקספרס מברגה דקו שהיה עליה הרבה המלצות כאן.
אתמול בבוקר התקלקלה לי אחת הסוללות (לא שבקה חיים ממש, אבל בהחלט בדרך לשם...)
אמרתי לעצמי, מה הסיכוי שאני אקבל אחריות על הסוללה במוצר סיני, אבל מה היה לי להפסיד? הסרטתי את התקלה במברגה, שלחתי בצ'אט, ומיד קבלתי תגובה לשלוח הסרטה למייל של הטכנאים של החברה.
כבר היום בבוקר המתינה לי הודעה מהמוכר ולפי הם מצטערים מאד על התקלה, אבל במחסן שלהם בקפריסין אין סוללות חילופיות בכלל. ולכן, תשמעו טוב, הם שולחים לי זיכוי של 25$ על הסוללה!! (רק שתבינו... המברגה עצמה כולל 2 סוללות עלתה לי 63$)
יש לי 2 מסקנות מהעניין: 1. אם יש את האופציה להוסיף סוללות למוצר תמיד עדיף לקנות עם יותר סוללות (למרות שמי יודע? אולי אם הייתי קונה עם סוללה אחת היו שולחים לי מברגה חדשה;)) 2. לפעמים לסינים יש אחריות מעולה. אולי אפילו יותר טובה משל חנויות פה בארץ. (מכירים? "אין מצב שנשבר'ך סתם ככה. בטח נפלה על הרצפה\קדחת אתה בבטון\עייפת אותה יותר מידי... אה, וכבר נגמרה לך האחריות":mad:)
זו הייתה המלצה. וזה הקישור---
קישור למברגה
הק"ש.

תות פשוט

משתמש מקצוען
מעתיקה לך המלצה שמישהי המליצה בחכמת

מקדחה DEKO פצצה!! (יש לבעלי גם מברגה ופטישון שלהם, אם מישהי מעוניינת בקישור-בכיף...)

מברגה קטנה DEKO, קומפקטית ונוחה

קש

תות פשוט

משתמש מקצוען
יש אולי עטים מודפסים (לוגו) בערך כמות של מאה באליאקספרס? יש קישור למשהו? תודה רבה!
100 עטים מחיר מצוין- כולל לוגו [לא רק הדפסה אישית אלא לוגו- צריך לשלוח למוכר בקובץ תמונה איכותי]
קש

תות פשוט

משתמש מקצוען

תות פשוט

משתמש מקצוען

פצצת תאורה

משתמש מקצוען

תות פשוט

משתמש מקצוען
מחפש קישור למקרן איכותי. ונח לשימוש.
תודה מראש.
מישהי המליצה פעם עליו: קש
מקרן פצצה!
חד ומקרין בגדול גם על קיר, לא חובה מסך.
בשימוש אצלנו כבר כמה חודשים, כולל בבת מצוה עם קהל
לדעתי בארץ מוכרים כאלו ב600+
שימו לב לבחור שקע של האיחוד אירופי

lotr

משתמש מקצוען

צריך לשים לב בעטים האלה, זה יכול להימחק גם אם משאירים הדף במקום חם כמו בתוך רכב הנמצא בשמש

תות פשוט

משתמש מקצוען
יש את הנגן הזה באלי אקספרס? דוקו קליק.
אותו בדיוק אין
יש מומלצים אחרים
נגן MP3-אני רוצה להמליץ על נגן מעולה, הגיע תוך שבועיים בתחילת הקורונה. יש לו רמקול מובנה והוא תומך עברית.

נגן MP3 מיני חמוד ועובד טוב, ללא רדיו וכרטיס זיכרון, מתאים לילדים.

נגן מצוין. שמע באיכות מעולה,
הגיע מסין לארץ תוך שבועיים וחצי.
50 ש"ח ( 1 ש"ח משלוח)

קש

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אותו בדיוק אין
יש מומלצים אחרים
קניתי בעבר מאלי אקספרס נגן שלא בדקתי אותו קודם והממשק היה פשוט מייגע (נעים למטה ולמטה ברשימות תפריט עם לחצנים ימין ושמאל. מטרד).
הנגן שבקישור שלך מתנהל נורמלי?

זה הנגן שהזמנתי אז, זול אבל מעצבן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה