תות פשוט

משתמש מקצוען
הבת שלי מחפשת קישור לרעיון למתנה לחברה (בת 18)
משהו חמוד ושלא מצריך טעם אישי ....(כמו תכשיט)
חשבה על משהו כזה-
3D-LED.jpg_50x50.jpg_.webp

או שאולי אם למישהו יש רעיון למשהו עם כיתוב של שם וכו' (שנראה קצת יותר מושקע....)
תודה.
הדפסת תמונה אישית בתוך שתי משטחי זכוכית,
בארץ זה עולה באזור ה100 שח
זה דבר מהמם, אבל עוד לא הגיע לי- אמור להגיע בימים הקרובים ממש
קש

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
רק מחברות מוכרות, כמו סאנדיסק וכדו'.
אם זה לא מקורי מחברה מוכרת - אל תקני!
מנסיון מר, ועגמת נפש שהיה לי.
המוכרים בעלי ממש מרמים בעניין הזה.

lmaof

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש משהו שכן אפשר לסמוך גם סאנדיסק הם יודעים לזייף???

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
מחפשת קישור לעטרות נייר [מנג'טים] מס' 2 בצבע חום חלק וגם החלק הפנימי שיהיה בצבע חום
תודה מראש

איבאיבא

משתמש פעיל
מניסיון לא אמין
כשמכניסים למחשב הוא מראה שהקיבולת שלו זה ("כאילו") 1 או 2 טרה בייט, אבל בפועל אפשר להכניס רק כמה ג"ב בודדים, ואם מנסים להכניס עוד זה מוחק את הקבצים הישנים ומכניס את החדשים.

אילה ג

משתמש פעיל
@RVR דחוווף

הזמנתי קלמר מהקישור שלך, בזמן ההזמנה שכחתי לכתוב BEST,

אבל כתבתי לו אחר כך בהודעה, והוא מראה שהוא לא קרא את ההודעה.

את יכולה דחוף לכתוב לו?

ביקשתי ממנו שישלח קוף תכלת, יש אפשרות כזו?

צור ציור צורה

משתמש פעיל
רציתי לשאול:
הזמנתי עכשיו פאזל עם תמונה אישית, איפה אני שולחת את התמונה?
בצאט באליאקספרס או למייל של המוכר?
אשמח לתשובה מהירה!

טכנאית רפואית

משתמש מקצוען
רציתי לשאול:
הזמנתי עכשיו פאזל עם תמונה אישית, איפה אני שולחת את התמונה?
בצאט באליאקספרס או למייל של המוכר?
אשמח לתשובה מהירה!
אני הזמנתי תמונת יהלומים עם תמונה אישית,
ולא הבנתי איך אני מוסיפה תמונה,
אז בצור קשר למוכר כתבתי לו והוא שלח לי הוראות,
אבל זה נחסם לי בנטפרי,
ואז הוא נתן לי כתובת מייל לשלוח לו...

צור ציור צורה

משתמש פעיל
אני הזמנתי תמונת יהלומים עם תמונה אישית,
ולא הבנתי איך אני מוסיפה תמונה,
אז בצור קשר למוכר כתבתי לו והוא שלח לי הוראות,
אבל זה נחסם לי בנטפרי,
ואז הוא נתן לי כתובת מייל לשלוח לו...
כי במייל הגיע לי שהמוצר מוכן למשלוח, זה מה שלא ברור לי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה