מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

RVR

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@RVR
דחוף
יש הקישורים זמינים לתקי צד האלו?
בבקשה, מצ"ב כל הדגמים הזמינים במלאי (מס' 4 ו-11 אזל)
כשתכנסו לקישור תראו שעון, התעלמו, יש לבחור בלינק המצ"ב את הקוד הרשום בצד התמונה
מוכר זה מבקש שיכתבו את הקוד BEST בעת הרכישה - כדי שיזהה וישלח את המוצר
ק.ש.
695e4a91.jpg

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

RVR

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איך אני יודעת באיזה חברות זה תומך?
אני אחפש משהו אחר, העיקר שיהיה לי
אני משתמשת עם נוקיה C2 בחברת פלאפון ולא היה צורך להחליף סים
לחברת סלקום צריך לפרוץ או לשים סים לא כשר עם המספר הכשר (לוקחים כ-50 ש"ח בחנויות)
וזה הקישור לרכישה
ק.ש. מניסיון אישי

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני משתמשת עם נוקיה C2 בחברת פלאפון ולא היה צורך להחליף סים
לחברת סלקום צריך לפרוץ או לשים סים לא כשר עם המספר הכשר (לוקחים כ-50 ש"ח בחנויות)
וזה הקישור לרכישה
ק.ש. מניסיון אישי
תודה
אז כל מכשיר שאזמין יעלה לי פריצה 50שח?

RVR

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא אמין. חפשו אשכולות בעניין...

ברנדה

משתמש פעיל
יוצרי ai
הבת שלי מחפשת קישור לרעיון למתנה לחברה (בת 18)
משהו חמוד ושלא מצריך טעם אישי ....(כמו תכשיט)
חשבה על משהו כזה-
3D-LED.jpg_50x50.jpg_.webp

או שאולי אם למישהו יש רעיון למשהו עם כיתוב של שם וכו' (שנראה קצת יותר מושקע....)
תודה.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חשבה על משהו כזה-

או שאולי אם למישהו יש רעיון למשהו עם כיתוב של שם וכו' (שנראה קצת יותר מושקע....)
תודה.
יש כאן את המנורות לילה הזו, כל אותו בנפרד, ככה שאפשר להזמין את האותיושל השם אם רוצים.
קישור למנורת לילה אותיות
קישור לאלי
ק"ש לא מניסיון.
כדאי שתבדקו בעמוד למטה על מוצרים דומים, אולי יש שם עם יותר משובים.

מרחבים

משתמש מקצוען
למי יש קישור לתיק חיידר לבנים מאליאקספרס או שיין
משהו גדול שיכול להכיל גם בקבוק קטן?

תות פשוט

משתמש מקצוען
חשבה על משהו כזה-

תודה.
קופסת תכשיטים עם חריטת שם אישי נראית יוקרתית מאוד
קש מניסיון

תות פשוט

משתמש מקצוען
חשבה על משהו כזה-

תודה.
אותיות מאירות מניסיון אישי
מהממם
אבל- זולל בטריות....
קש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה