זושא כץ

משתמש מקצוען
מחפש משקפי שמש לנהיגה שלובשים בנוסף למשקפיים הרגילות
והייתי מעדיף אופציה שיש אפשרות להרים את העדשות כדי לראות רגיל ללא צורך בהסרת המשקפיים כולם
(העדשות הכהות מחוברות עם ציר)
אינני מעונין בקליפסים שמתלבשים על המשקפיים

YY F

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
מחפש קישור באלי אקספרס לראש מטען וכבל מתאים לטעינה מהירה
משהו מוצלח מנסיון
תודה

RVR

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מחפש קישור באלי אקספרס לראש מטען וכבל מתאים לטעינה מהירה
משהו מוצלח מנסיון
תודה
לי יש את המטען הזה של סמסונג, הזמנתי ממנו כבר כמה פעמים והוא די מהיר
ולפני חודשיים קנינו גם לרכב - הרבה יותר מהיר מהמטען המהיר שבבית

ק.ש. מניסיון אישי

רחלה.

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תחפושת סמי הכבאי מאלי אקספרס
מחפשת תחפושת מוצלחת, מנסיון.
אשמח לקישור

תודה

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
למשהי יש קישורים של בגדים לבנות ונשים מעלי? שניראים טוב . עדיף מניסיון תודה

manu

משתמש פעיל
מחפש משקפי שמש לנהיגה שלובשים בנוסף למשקפיים הרגילות
והייתי מעדיף אופציה שיש אפשרות להרים את העדשות כדי לראות רגיל ללא צורך בהסרת המשקפיים כולם
(העדשות הכהות מחוברות עם ציר)
אינני מעונין בקליפסים שמתלבשים על המשקפיים
יעזור לך חלקית

manu

משתמש פעיל

מאיר 4134

משתמש מקצוען
ק.ש.

לפני שבועיים הגיע לי המטרייה הזאת (ולפי היצרן היא אמורה להחזיק מעמד ברוח של 100 קמ"ש)

והשתמשתי איתה 4-5 פעמים והיא מצויינת (בנתיים....)

@נסיון9876 אם הזמנתם את המטריה הנ"ל, רק תשימו לב שבמטריות המשוכללות כמו שפותחים אותם עם כפתור, כך גם צריך לסגור אותם בראשונה עם הכפתור ורק אז למשוך כלפי מטה את הפלסטיק שבבסיס המוטות.

(כי כבר ראיתי כאלה שנסו אינסטינקטיבית לסגור ידנית מטריות כאלה וזה עלול לקלקל אותה)

stbar

משתמש מקצוען
למשהי יש קישורים של בגדים לבנות ונשים מעלי? שניראים טוב . עדיף מניסיון תודה
מישהי המליצה על זה
שמלה סריג מהממת!
מידה שמתאימה לדעתי ל 44 ברווח
גדול לי אבל אני אצר כי היא כל כך מהממת שחבל לי לוותר
האורך מעולה לי ממש.
מאוד נוחה ונעימה.

ז'קט מחמם, פרווה בפנים. הבד קצת מנצנץ. היה לי שנה שעברה אבל בשל שינוי המידות הזמנתי חדש. לקחתי S, מתאים לדעתי למידה 40, ברווח, מעל סריג עבה.

הסריג הידוע. לקחתי ורוד L והיה גדול. M מתאים למידה 38-40- קש

stbar

משתמש מקצוען
תחפושת סמי הכבאי מאלי אקספרס
מחפשת תחפושת מוצלחת, מנסיון.
אשמח לקישור

תודה
קש לא מניסיון

CN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
ב"ה

אשמח לעזרה..
חיפשתי בופאלו / שור מפלסטיק בגודל 20 ס"מ ומעלה.
(יש המון קישורים של חיות בגודל 14-15 ס"מ, זה לא טוב לי...)

תכל'ס מצאתי רק מקום אחד שמוכר, אבל המחיר בשמיים...
האם יש למישהו דרך למצוא את זה במחיר שפוי? (לא מעל 50 ש"ח..)
תודה רבה רבה!

he.aliexpress.com

שוב תודה.

חופש הביטוי

משתמש סופר מקצוען
ב"ה

אשמח לעזרה..
חיפשתי בופאלו / שור מפלסטיק בגודל 20 ס"מ ומעלה.
(יש המון קישורים של חיות בגודל 14-15 ס"מ, זה לא טוב לי...)

תכל'ס מצאתי רק מקום אחד שמוכר, אבל המחיר בשמיים...
האם יש למישהו דרך למצוא את זה במחיר שפוי? (לא מעל 50 ש"ח..)
תודה רבה רבה!

he.aliexpress.com

שוב תודה.
תסתכלי בשורה האחרונה, מתאים לך?
זה בערך 60 ש"ח:
ק.ש.

נערך לאחרונה ב:

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מישהי המליצה על זה
שמלה סריג מהממת!
מידה שמתאימה לדעתי ל 44 ברווח
גדול לי אבל אני אצר כי היא כל כך מהממת שחבל לי לוותר
האורך מעולה לי ממש.
מאוד נוחה ונעימה.
מה הגובה שלך? האם זה אורך טוב וזה לא נצמד?
עריכה: אני שמה לב שאין מידות, ז"א על מידה 38 זה יהיה ענק? לא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה