דרוש מתכון ארוחות צהריים שילדים קטנים אוהבים, יותר נכון פעוטות...

מנעד

משתמש פעיל
בגיל הזה מה שתרגילי אותם זה מה שיאהבו בהמשך
לדוג' אצלי אין פסטה כי אנחנו לא אוהבים
ואוהבים פה מאד אורז בורגול קינואה
הכל בתיבול עדין
מצטרפת להמלצה על קציצות עוף
קציצות טונה גם מתחסל
לביבות ירקות
בעיקר אוכל רך

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
אני חושבת שלמה שילד מתרגל את זה הוא אוהב.
ילד אוהב את האוכל של אמא שלו! אותו אוכל אצל השכנים ידחה אותו.
זה לא כל כך הנושא של מתובל יותר או פחות, זה של אמא וזה מה שהבית רגיל אליו.

הילדים שלי מאז שהיו קטנים אהבו את הארוחות הקלאסיות של הצהרים בלי למיין.
קציצות, חזה בצ'ילי, שניצלים, עוף, רולדה.
בליווי - פסטה, פתיתים, קוסקוס, אורז, תפוחי אדמה בתנור, פירה, מקרוני.
וירק - כרוב מאודה, מוקפצים, קישואים ברסק, אפונה וגזר וכדו
וברור שבכל ארוחה יש כאלו שעטים עליה בהתלהבות ויש כאלו שפחות - כל אחד מוצא את עצמו בחלק שלו.

בחורף מרק כתום, ירקות חתיכות, ירקות אחר, עוף קוואקר בימים חורפיים במיוחד.

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
זה לא תמיד עובד :)
אם יש סבלנות זה עובד.

להתמיד במאכל מסוים לבסוף כולם יאהבו אותו (בתנאי שהוא באמת טעים 😉)

אצלי היום רב ממש של הילדים אוהבים סלטי חצילים, מוסקות, פשטידות ירקות ועוד כל מיני מאכלים שלא הם האוכל הקלאס לילדים.
זה כי פשוט לא התייאשתי וגם אם הכנתי והכנתי ונשאר שוב שוב הם למדו להריח את זה לטעום ולאהוב.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם יש סבלנות זה עובד.

אצלי היום רב ממש של הילדים אוהבים סלטי חצילים, מוסקות, פשטידות ירקות ועוד כל מיני מאכלים שלא הם האוכל הקלאס לילדים.
זה כי פשוט לא התייאשתי וגם אם הכנתי והכנתי ונשאר שוב שוב הם למדו להריח את זה לטעום ולאהוב.
אצלי זה לא עובד
לא אומר שלא אוהבים אצלי אוכל שהוא לא קלאס, אבל ממש לא כל אוכל שאהבו- ממשיכים לאהוב, ובנתיים אני לא רואה שכל אוכל שמתמידים להכין כולם אוהבים.
ויש גם מאכלים שאני לא מכינה אבל אכלו במקום אחר וראו שאוהבים.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
וגם בעניין תיבול, אני רואה שזה תלוי ילד.
יש כאלה שלא אוהבים תיבול חזק ויש כאלה שכן.
האמת שלא ראיתי שום כלל גורף על מתכונים שילדים אוהבים :)
או שילדים בררניים הם מעל לכל הכללים...

אסתיס

משתמש מקצוען
אם יש סבלנות זה עובד.

מצטרפת,
ילדים בעקרון אוהבים הכל, הם צעירים, ופתוחים לטעמים (ר"ע אוכל במעון ). במשך הזמן הם מפתחים העדפות שונות וזה בסדר, כל עוד זה בגבול הטעם הטוב,
התפקיד שלנו כאימהות, להכין אוכל מזין וטעים!, ולא לעשות עניין בנושא רוצה לא רוצה, להניח בלי דיבורים, לתת דוגמא אישית ולאכול איתם/כשהם רואים, לשדר שזה טעים ונעים וכיף, שוב בלי דיבורים, ולהכין שוב שוב בלי להתייאש,
העיקר בלי דיבורים ודיונים על אוהב לא אוהב, וכו.. דיונים כאלה לא רלוונטיים לגבי אוכל.
הילדים קולטים שאוכל זה טעים!!!

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הוצאתי הודו טחון למחר
יעזור לי מאוד לקבל מתכונים
לפעם אחרת, ניסיתי היום ואהבו ממש :)
כידררתי כדורים קטנטנים (גודל פומפום) מההודו הטחון, חיממתי קצת שמן עם מלח, פלפל שחור ופפריקה אדומה
טיגנתי את הכדורונים 2 דק' מכל צד, הוספתי כפית סוכר חום ומים שמכסים חצי מגובה הכדורונים ובישלתי עוד כמה דק' עד שלא נשאר נוזלים.
ערבבתי תוך כדי הבישול כדי שהכדורונים יקבלו את ה'זיגוג' מכל הכיוונים

shaini

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הודו טחון -
בולונז - לטגן בצל, להוסיף את ההודו, לפורר היטב עם מזלג עד שמלבין, להוסיף רסק עגבניות, קטשופ, תבלינים, סוכר חום, מים לכיסוי. ממליצה להוסיף קוביות גזר או אפונה. לבשל בערך חצי שעה.
קציצות הודו -
לערבב את ההודו הטחון עם ביצה, קטשופ, רוטב צ'ילי, מלח פלפל שום פפריקה, פירורי לחם, ללוש לעיסה. לטגן בצל, אפשר גם קוביות גזר - מאוד מוסיף, להוסיף רסק עגבניות, מים כפול מהרסק, מלח פלפל סוכר, להרתיח, ליצור כדורים ולהכניס לרוטב הרותח. לבשל בערך חצי שעה.

שולחן וכיסא

משתמש מקצוען
הילדודס שלי בני שנה ו10 חוד׳ לאחרונה ממש קשה לקלוע לטעמם
מחפשת מתכונים טובים לארוחות טעימות וביתיות שאהובות על הקטנטנים שלכם.
תודה מראש!!!!
יש לך ילד בן שנה וילד בן 10 חודשים??

shali

משתמש מקצוען
הילדודס שלי בני שנה ו10 חוד׳ לאחרונה ממש קשה לקלוע לטעמם
מחפשת מתכונים טובים לארוחות טעימות וביתיות שאהובות על הקטנטנים שלכם.
תודה מראש!!!!
שלי אוהב קציצות הודו ובשר טחון ברוטב עגבניות
אבל הבישול חייב להיות ארוווך
לפחות שעה וחצי
יש לי מתכון פצצ מחמותי והילד משוגע על זה
+קינואה ליד

ESTI FRAIMAN

משתמש רשום
לביבות גבינה מתוקות ,מושלם!
250 גרם גבינה
1 כוס קמח
חצי כוס סוכר
1 ביצה
מומלץ להכפיל מראש, בתיאבון!

saralulu

משתמש מקצוען
לביבות גבינה מתוקות ,מושלם!
250 גרם גבינה
1 כוס קמח
חצי כוס סוכר
1 ביצה
מומלץ להכפיל מראש, בתיאבון!
הכנתי והילדים שלי ממש אהבו :)
רק מעניין מה גודל הכוס, אני השתמשתי בכוס קרטון והמרקם הרגיש לי סמיך.
באיזה גודל כוס את משתמשת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה