דרוש מתכון ארוחות צהריים שילדים קטנים אוהבים, יותר נכון פעוטות...

saralulu

משתמש מקצוען
הילדודס שלי בני שנה ו10 חוד׳ לאחרונה ממש קשה לקלוע לטעמם
מחפשת מתכונים טובים לארוחות טעימות וביתיות שאהובות על הקטנטנים שלכם.
תודה מראש!!!!

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
לפעמים...צ'יפס בתנור, פיצות קטנות ביתיות
מצטרפת לכדורי עוף או בשר ברוטב אדום ואוליי ספגטי ליד.
פתיתים ושניצלונים

מירימ

משתמש פעיל
אצלנו קוראים לזה שוארמה, על שם התבלין.

קוצצים בצל. שמים בסיר עם 0.5 ק"ג הודו טחון וכף תבלין לשוארמה.
מערבבים ומבשלים.
(יש לערבב תוך כדי בישול מפעם לפעם. בישול די ארוך)

מאד אוהבים.

יעל71

משתמש חדש
מרק טחון, פירה, תפו'א בתנור, פסטה, פתיתים, עם קציצות בקר או עוף, שניצלונים, אפילו עוף מפורק...

saralulu

משתמש מקצוען
אני אשמח לכל הרעיונות והמתכונים הנ״ל
אני מבינה שילדים קטנים אוהבים תיבול עדין יותר וכמה שיותר טבעי כמו מרק עוף או ירקות שהם אוהבים מאוד וקציצות.
יעזור לי מאוד שתכתבו לי איך אתן מכינות כי כל אחת מכינה קצת אחרת ואני רוצה לנסות מתכונים שונים ולהצליח לקלוע לטעמם בעז״ה, כי סה״כ הם אוהבים לאכול אבל לא כל דבר...
תודה רבה!!! מעריכה מאוד!!!!

123770

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
קציצות טונה:
אפשר לשחק עם הכמויות, גמיש לגמרי עד שיוצא עיסה טובה, לא רטובה מידי ולא יבשה מידי
בטטה בינונית מגוררת דק
בצל קצוץ קטן
2 קופסאות טונה עם השמן
כחצי כוס פירורי לחם
קצת מלח
2 ביצים (לפי המרקם, אולי יש צורך ב3)

לערבב הכל ולאפות ב180 כחצי שעה.

פשטידת ירקות, כמות הירקות גמישה:
4-5 ירקות מגורדים (גזר, בטטה, בצל קצוץ, תפוא, אפשר קישוא אבל להפחית קצת בנוזלים)
כוס קמח
חצי כוס שמן
חצי כוס מים
אבקת אפיה
מלח
3 ביצים

לאפות ב180 כ40 דקות.

מעגלת פינות

משתמש פעיל
קציצות טונה אהובות על הילדים במיוחד (גם מבוגרים מתלהבים):
פורסם בעבר ב'הבית שלנו'

320 גרם טונה (2 קופסאות)
2 בייצים
1.5 כפות קטשופ (אני שופכת קצת יותר...)
1/2 כפית מלח
רבע כפית פלפל שחור
מעט א. שום
4 כפות פירורי לחם (או לחילופין - קוואקר מהיר)

לערבב את הטונה בלי הנוזלים עם שאר החומרים, להוסיף אח"כ את פירורי הלחם
ליצור כדורים ולאפות בחום בינוני - גבוה כרבע שעה.
טוב בהקפאה.

אני משדרגת לפעמים ומגלגלת את הכדורים בפירורי לחם לפני האפיה - שווה!
קציצות עוף אני מכינה מכאן -

לאהמ

משתמש פעיל
לארוחת ערב-
2 כפות קמח
2 כפות גבינה גדושות
1 ביצה
מלח
מערבבים ומטגנים כלביבות, הולך מעולה עם ירקות
וזה בעצם תחליף ללחם גבינה וחביתה

20:39

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
לארוחת ערב-
2 כפות קמח
2 כפות גבינה גדושות
1 ביצה
מלח
מערבבים ומטגנים כלביבות, הולך מעולה עם ירקות
וזה בעצם תחליף ללחם גבינה וחביתה
כמה לביבות יוצא מהכמות הזאת?

saralulu

משתמש מקצוען
הוצאתי הודו טחון למחר
יעזור לי מאוד לקבל מתכונים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה