דרוש מידע ארגונים לזוגות שמחכים פעם שניה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
יש לי רושם שרק ממשתתפות האשכול אפשר לפתוח קבוצת צ'אט נחמדה, מנסיון מספיק אפילו 5-6 נשים, סתם לפרוק, לפטפט ואפילו לצחוק על מה שעוברים. שמה פה את המייל שלי, מי שמעוניינת שתפנה, אני אשמח מאד :)
במיוחד שאת מזמינה את כולם לפטפט ולצחוק איתך שזה ממש מזמין את מי שאתם לא היו מעוניינים שיצטרף ...

דונאטס

משתמש רשום
במיוחד שאת מזמינה את כולם לפטפט ולצחוק איתך שזה ממש מזמין את מי שאתם לא היו מעוניינים שיצטרף ...
יודעת, ובחרתי לקחת את הסיכון.
(כבר הוטרדתי מספר פעמים במייל פה מפרוג,
למדתי קצת איך להתנהל עם זה)
בכל מקרה כבר א"א לערוך...

הכי הכי

משתמש סופר מקצוען
רק בגלל האשכול הזה צריך לפתוח פורום של בעלי ניסיון אישי!
אם אחותך חיכתה X שנים זה לא אומר שאת.ה יודע.ת מה עבר על אחותך, זה אומר שאת.ה יודע.ת איך מרגיש.ה אח.ות של זוג מצפים...וד"ל.
וואו איך שזה נכון
אני לא משתפת אף אחת במשפחה אבל יש משהי שחופרת לי יותר מדי אז אני חייבת לצערי לזרוק לה משפט או שתיים ואח”כ היא בטוחה שהיא יודעת הכל....

איך הייתן משחררות ממנה(לא בא לי לספר, כי אז כל העולם ידע והיא תוסיף נופח משלה ואני לא יודעת לאיפה זה עלול להגיע...)

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

הכי הכי

משתמש סופר מקצוען
לציר חמד יש רשימה של דירות נופש בכל רחבי הארץ (ולא רק נופש אלא גם לצרכים טיפוליים)
נכון שזה לא עוזר דווקא לאותו שבת שחוזרים ב2 בצהריים אבל זה כן יכול לתת לפעמים שחרור ומנוחה.

אני אישית נעזרתי כשהייתי צריכה להיות צמודה לבית חולים ואף אני נותנת את דירתי שבצפון בשמחה כי כאשר משהו מתקשר אלי אני ממש מרגישה ועוברת את אותו הדבר ואני יוצאת במיוחד

bnoya

משתמש מקצוען
וואו איך שזה נכון
אני לא משתפת אף אחת במשפחה אבל יש משהי שחופרת לי יותר מדי אז אני חייבת לצערי לזרוק לה משפט או שתיים ואח”כ היא בטוחה שהיא יודעת הכל....
וואי אני כ"כ מזדהה איתך...
מתה על השופטים למיניהם שלא רק שהחליטו שאת עושה את זה, כדי לפתח קריירה, כדי לפתח את עצמך, סתם כי אין לך סבלנות לילדים ועוד כל מיני מחשבות חכמות במיוחד, גם דאגו ליידע אותך במחשבות שלהם...
אישית למדתי לפתח במקרים האלה עור של פיל (זה קשה, קשה, קשה) ופשוט לא לשמוע, לא להתייחס ולא להגיב, למרות שיש חשק אדיר באותו רגע להתפוצץ מולם ולהסביר להם כמה הם טועים.
אנשים סקרנים ומציצנים שמתערבים כדי לספק את הסקרנות שלהם ולא כדי לעזור, לא יעזור מה תגידי להם, זה פשוט יעודד אותם לנסות למצוץ ממך עוד בדל מידע ולספק לעצמם עוד רכילות זולה. אז עדיף פשוט לשתוק ולהתעלם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

הכי הכי

משתמש סופר מקצוען
יש את ציר חמד בנוסף לכל הפעילות שלהם יש להם רשימה של דירות לנופש ע”מ להחליף אוירה ושיחרור ולא רק
אני נעזרתי בהם כשהייתי צריכה להיות קרובה לבית חולים
וכן אני נותנת את הדירה שלי בצפון למי שפונה דרכם. זאת לאחר שראיתי עד כמה זה משנה אוירה ועוזר.
העניין הזה מתאים גם לכאלו בעקרות משנית

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה