דרוש מידע ארגונים לזוגות שמחכים פעם שניה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

bnoya

משתמש מקצוען
אבל מדובר במי שבחר לשמור בסוד ולא לשתף, אז מה אצ מצפה לתמיכה נפשית ומורלית?
תאמיני לי שגם בלי לספר אפשר להפעיל קצת מוח ולב ולהבין שמשהו עובר על השני. הכל עניין של רגישות. מדברת מנסיון... אני ב"ה מוקפת בחברות שגם בלי לדעת כלום ידעו להרגיש שמשהו עובר עלי וידעו לשלוח חיזוקים בצורות מכובדות ויפות ברגעים נכונים.

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אם מדברים על אוכל בבית שמש יש את ארגון עזרת אחים ששולח ארוחות מבושלות למי שצריך
נראה לי שבהתמודדות צריך לדעת לבקש עזרה
אחרת איך אנשים יידעו?
ואם רוצים להסתיר- זה באמת בעיה .

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
רק בגלל האשכול הזה צריך לפתוח פורום של בעלי ניסיון אישי!
אם אחותך חיכתה X שנים זה לא אומר שאת.ה יודע.ת מה עבר על אחותך, זה אומר שאת.ה יודע.ת איך מרגיש.ה אח.ות של זוג מצפים...וד"ל.

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
רק בגלל האשכול הזה צריך לפתוח פורום של בעלי ניסיון אישי!
אם אחותך חיכתה X שנים זה לא אומר שאת.ה יודע.ת מה עבר על אחותך, זה אומר שאת.ה יודע.ת איך מרגיש.ה אח.ות של זוג מצפים...וד"ל.
יש דרך לפתוח כאן מוצפן או משהו כזה כדי שהשיתופים יהיו יותר פתוחים ומשוחררים- כמובן לנשים בלבד?

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אם מדברים על אוכל בבית שמש יש את ארגון עזרת אחים ששולח ארוחות מבושלות למי שצריך
נראה לי שבהתמודדות צריך לדעת לבקש עזרה
אחרת איך אנשים יידעו?
ואם רוצים להסתיר- זה באמת בעיה .
אצלי אני פשוט מרגישה שהם לא יבינו!
מצד אחד יש לי ילד, מצד שני חיכיתי פחות משנתיים, מצד שלישי הרבה מסביבי ילדו פחות משנה מהחתונה, מצד רביעי באמת רק מי שעברה את ההמתנה אפילו קצרה- יכולה להבין!

sem

משתמש פעיל
שיראזי, אני מבינה את הכאב שלך ועדיין חושבת שהתגובה שלה היתה הכי נכונה ומדוייקת להרבה נשים במצב הזה,
אולי לך היא לא מתאימה, אבל בוודאי שהיא פירית ולא אטומה!!
לצערי גם אני הייתי במעגל הזה הרבה שנים,
וכאשר בוחרים לא לשתף (ובצדק), יש לכך מחירים ומצריך מאיתנו התארגנות מוקדמת והמון המון גמישות,
כן בהחלט האופציה הכי הגיונית זה להקפיא מראש. ואם היא לא יכולה לבשל ולהקפיא, אז אולי הוא יכול? אני הייתי מתארגנת שבועות קודם. כן ונגעלתי מאוד מהאוכל- אז אני לא אכלתי, אבל לפחות היה לאחרים אוכל.
הרעיון פה זה להגדיל ראש ולהתארגן מראש, למצוא רגעים שבהם אני/שותפי/אחר יכולה לגייס את עצמי בשביל לא למצוא את עצמי אבודה בשעת מעשה.

יש פעמים שעוברים מסבב לסבב בלי מנוחה באמצע ובלי כוחות. וממשיכים בעבודה כרגיל בלי אפשרות לקחת יום חופש אחד כי הימי חופשה שמורים לימי הטיפול ובעקרות משנית לימי מחלת ילד גם. ובתנאים כאלו להרבה אנשים אין אפשרות להתארגן מראש, עסוקים בלשרוד את היום יום.

בינה אנושית :)

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש דרך לפתוח כאן מוצפן או משהו כזה כדי שהשיתופים יהיו יותר פתוחים ומשוחררים- כמובן לנשים בלבד?
זה בדיוק מה שיש לך באתר של מעגלים.
את נרשמת לאתר עם שם משתמש וסיסמא כמו פה בפרוג
ואז מגישה בקשה להצטרף לאיזה מעגל שקשור אלייך.
לנשים בלבד.

רחל כהן 052

משתמש פעיל
לנשים בלבד.
יש לך מושג איך זה עובד?
הגשתי בקשה להצטרף למעגלים לפני שבוע ומאז אין לי הרשאה

bnoya

משתמש מקצוען
לנשים בלבד.
ומה הסגנון שם? את יודעת?
כי שיחות באמונה יש לי מספיק מהסובבים אותי
מחפשת מקום להתבכיין בו בלי שישפטו או "יעודדו"

בינה אנושית :)

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לך מושג איך זה עובד?
הגשתי בקשה להצטרף למעגלים לפני שבוע ומאז אין לי הרשאה
בדקת שהקבוצה שאליה את רוצה להיכנס פעילה? יש שם קבוצות שעדיין לא נפתחו כי אין מספיק נשים.
על כל קבוצה כתוב אם היא פעילה.
תנסי לכתוב למנהלת האתר- יש שם אופציה כזאת.
ומה הסגנון שם? את יודעת?
כי שיחות באמונה יש לי מספיק מהסובבים אותי
מחפשת מקום להתבכיין בו בלי שישפטו או "יעודדו"
לא מכירה את כל הקבוצות
אבל הסגנון הוא מאד חברי, בקטע של שיתופים וכולם מבינות ומשתתפות אחת עם השנייה
מקום שאת יכולה לספר הכל ולהרגיש בבית...

דונאטס

משתמש רשום
יש לי רושם שרק ממשתתפות האשכול אפשר לפתוח קבוצת צ'אט נחמדה, מנסיון מספיק אפילו 5-6 נשים, סתם לפרוק, לפטפט ואפילו לצחוק על מה שעוברים. שמה פה את המייל שלי, מי שמעוניינת שתפנה, אני אשמח מאד :)
krembo05832 בג'ימייל.

קוביד

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש לי רושם שרק ממשתתפות האשכול אפשר לפתוח קבוצת צ'אט נחמדה, מנסיון מספיק אפילו 5-6 נשים, סתם לפרוק, לפטפט ואפילו לצחוק על מה שעוברים. שמה פה את המייל שלי, מי שמעוניינת שתפנה, אני אשמח מאד :)
כמה לא כדאי לשים מייל. רצוי למחוק.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה