עזרה אני רוצה לתבוע את חברת בר המים

יוטא156

משתמש חדש
אצלי הפסיק לעבוד בדיוק שנגמרה שנה אחריות, פתחתי את המכשיר ואני מגלה 3 חוטים של הטרמוסטט מנותקים, אני לא יודע איך זה אמור להיות אבל בטוח שככה לא מוכרים מוצר חדש, אין לי אפילו בשביל מה לפנות כי יאשימו אותי שאני נגעתי, בכל מקרה רק בשביל להזהיר אחרים לא לגעת במכשיר

אם פי 17

משתמש מקצוען
חוזרת לעדכן (ת'אמת, בגלל שהקפיצו, נזכרתי שמן הראוי לעדכן...)

תודה על העצה על אמון הציבור, לא יודעת אם זה מה שבסוף עזר או לא,
מה שכן, קיבלתי נועם 1 חדש עם אחריות לשנה.
מקווה מאד שלא עשיתי טעות, כי אחרי הכל זה סוג של רגרסיה ממכשיר חדש של נועם 2 לחזור ל-
אבל תכלס, פחות טאצ' פחות תקלות. בעז"ה.

מסקנה? אל תתקרבו לאפיקים.

יוטא156

משתמש חדש
חוזרת לעדכן (ת'אמת, בגלל שהקפיצו, נזכרתי שמן הראוי לעדכן...)

תודה על העצה על אמון הציבור, לא יודעת אם זה מה שבסוף עזר או לא,
מה שכן, קיבלתי נועם 1 חדש עם אחריות לשנה.
מקווה מאד שלא עשיתי טעות, כי אחרי הכל זה סוג של רגרסיה ממכשיר חדש של נועם 2 לחזור ל-
אבל תכלס, פחות טאצ' פחות תקלות. בעז"ה.

מסקנה? אל תתקרבו לאפיקים.
תודה על השיתוף אבל איך הצלחת להוציא את זה מהם? אולי אנסה גם...

אם פי 17

משתמש מקצוען
אם המכשיר עדיין באחריות, ודאי אל תתייאש!!!!!!!!!!!
כל תלונה שלך מתועדת.
אוסף תיעודים כאלה, זה נשק ליום הדין שלהם.
תמשיך.

יוטא156

משתמש חדש
אם המכשיר עדיין באחריות, ודאי אל תתייאש!!!!!!!!!!!
כל תלונה שלך מתועדת.
אוסף תיעודים כאלה, זה נשק ליום הדין שלהם.
תמשיך.
בדיוק שנגמר האחריות זה הפסיק לעבוד, אם כי כבר לפני זה היה אצלי טכנאי שהמכשיר עשה רעשים פיצוצים, אני באמת לא מבין איך יוצא מהטרמוסטט חוטים מנותקים, כנראה שניסו לעקוף איזושהי בעיה, ומכרו לי את זה ככה, או שבאמת אני צריך להתייעץ עם טכנאי שמבין במכשירים מהסוג הזה

אם פי 17

משתמש מקצוען
טכנאי שעבד איתם עד לא מזמן אמר לגיסי (שגם הוא סובל מהמוצר שלהם) שמלמדים אותם לשקר. הוא אמר שעזב כי לא יכל יותר לעבוד על אנשים . הם כנראה מהנדסים את המכשירים שלהם לתקופה מוגבלת.....
קונספירציה?!
אבל ככה זה. כל מי שסביבי עם נועם 2 , לקראת תום האחריות המוצר משתבש.

יוטא156

משתמש חדש
טכנאי שעבד איתם עד לא מזמן אמר לגיסי (שגם הוא סובל מהמוצר שלהם) שמלמדים אותם לשקר. הוא אמר שעזב כי לא יכל יותר לעבוד על אנשים . הם כנראה מהנדסים את המכשירים שלהם לתקופה מוגבלת.....
קונספירציה?!
אבל ככה זה. כל מי שסביבי עם נועם 2 , לקראת תום האחריות המוצר משתבש.
זה לא קונספירציה, אצלי הטרמוסטט לא מחובר לכלום סתם באוויר, אני אצלם את זה וישתף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה