עזרה אני רוצה ליצור משחק מחשב ישיבתי, אני צריך מתנדב לכמה אנימציות פשוטות

מצב
הנושא נעול.

מי שברך

משתמש חדש
בכל מקרה אני לא מבין את הצורך במשחק הזה
איך יצליחו לשווק כזה משחק ? על איזה פלטפורמה ישחקו עם זה ?יש לך רצון שבחורי ישיבות ישחקו עם ג'מבו בפנימיות הישבות הק' (על הצד שתצליח למכור את המשחק לאחת החברות העוסקות בתחום- תזכור רק שהמשחק הוא לחרדים בלבד בעוד שכל החברות של הג'מבו הם חברות בינלאומיות)

בכל מקרה אני לא מבין את הצורך במשחק הזה
איך יצליחו לשווק כזה משחק ? על איזה פלטפורמה ישחקו עם זה ?יש לך רצון שבחורי ישיבות ישחקו עם ג'מבו בפנימיות הישבות הק' (על הצד שתצליח למכור את המשחק לאחת החברות העוסקות בתחום- תזכור רק שהמשחק הוא לחרדים בלבד בעוד שכל החברות של הג'מבו הם חברות בינלאומיות)
אין לי שום רווח עיסקי !!! אין לי רצון שיתעסקו עם זה כל הזמן!!!
זה רק בשביל הפן
רק בשביל להתאמן
ומה זה בכלל ג'מבו?

קס'ניק

משתמש פעיל
בחורי ישיבות ישחקו עם ג'מבו בפנימיות הישבות הק'
אני מנסה לדמיין בחור יושב ומשחק מוקף חברים ש"עוזרים" לו
ואז מישהו צועק הנה המשגיח! תיזהר!
והדלת נפתחת והמשגיח נכנס...

נערך לאחרונה ב:
אני מנסה לדמיין בחור יושב ומשחק מוקף חברים ש"עוזרים" לו
ואז מישהו צועק הנה המשגיח! תיזהר!
והדלת נפתחת והמשגיח נכנס...
ואז אחרי כמה שעות כשאחד הבחורים בא להיכנס למיטה בזמן הסדר הוא שומע קולות כבמתוך חלום "תזהר מהמיטה" "אם תיגע במיטה -אתה גמור" ועוד רעשים וצלילים דומים ומוזרים ואז הוא אוזר את כל כוחות הנפש שלו ובהחלטה אמיצה הוא נכנס לביסמדרש ונזכר במריו הקטן המתוק שעזר לו להתגבר על היצה"ר.
זאת הגרסה שלי לסיפור שלך...

מי שברך

משתמש חדש
כל הכבוד לך מר "מישהו לא מעניין" (השאלה את מי אתה לא מעניין את המשגיח או מישהו אחר ;);))
אתה יודע לקחת מכל דבר את הצד הטוב שבו
רק אם בחור אחד יתקדם ויקום פעם אחת מהמיטה בגלל המשחק הזה כבר שווה את זה!!!!!
וחוץ מזה עצם ההתעסקות בדמיות רוחניות במשחק ולא בדמיות של מריו הגוי והביצה עם חיות לא כשירות יתעסקו כולם עם קודשי הקדשים של דורינו הוא עולם הישיבות ומלחמת היצר
כל הכבוד על הרעיון הזה !!! וסליחה יל הביקורת של אתמול

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה