דרוש מתכון אני רוצה להכין רוטב פסטו ואין לי צנוברים.

כוכב לכת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי גם מתכון, בטעם יותר חריף- מהשום.
טעים נורא!

1/2 כוס שקדים טחונים
1 חב' בזיליקום
1/3 כוס שמן זית
8 שיני שום
מלח לפי הטעם

לטחון הכל טוב,
ולחסל:)

לא ידוע

משתמש פעיל
קשה להשיג בזיליקום? :)
אפשר להכין בהחלט דמוי פסטו מעלים אחרים. אני מכינה מכוסברה+פטרוזליה+פקאן/שקד.
ואם אין לכן הרבה בזיליקום אפשר להוסיף לו כוסברה ולטחון עם שקדים וזה יוצא מהמם.
מה שכן, חובה להסיר את הגבעולים. לפחות את העבים.
יש לך אולי מתכון מדויק לפסטו בלי צנוברים ובלי בזיליקום?
תודה

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
יש לך אולי מתכון מדויק לפסטו בלי צנוברים ובלי בזיליקום?
תודה
1 שן שום
50 גר'שקדים מולבנים קלויים להזהבה במחבת יבשה
1 חב' פטרוזיליה (שרוי ושטוף כנדרש)
להתחיל לטחון ולהוסיף שמן עד לקבלת
ממרח.
מלח

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
האם הכוונה לחבילה פלסטיק שקופה מלבנית כזו?
קניתי 3 חבילות כאלו ואחרי שהוצאתי את העלים מהגבעולים נשארת כמות קטנה יחסית
נכון.
אם זה נראה לך יותר מדי תפחיתי ותחשבי שן שום לכל שתי חבילות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה