דרוש מתכון פיתות ביס מקמח מלא בתנור

saralulu

משתמש מקצוען
מחפשת מתכון מוצלח וטעים ועל הדרך יש לי שאלה:
השתתפתי לפני שנים בסדנת בישול ואפיה בריאים של הגב׳ וינקלר וניסיתי מתכון מוצלח מאוד שלה, פיתות מקמח מלא בתנור, החוברת לצערי אבדה ואני ממש מנסה לאתר אותה.
אולי יש למישהי כאן את החוברת או פרטים ליצירת קשר עם גב׳ וינקלר? אני זוכרת שהיא מירושלים ובמתכון היו 5 כוסות מים...

מה יש

משתמש מקצוען
אני לא מכירה את החוברת אבל יש לרחלי קרוט מתכון מעולה לפיתות בתנור, אפשר לעשות באיזה גודל שרוצים, ואני מכינה קבוע מקמח כוסמין מלא ויוצא מוצלח

saralulu

משתמש מקצוען
אני לא מכירה את החוברת אבל יש לרחלי קרוט מתכון מעולה לפיתות בתנור, אפשר לעשות באיזה גודל שרוצים, ואני מכינה קבוע מקמח כוסמין מלא ויוצא מוצלח
את בטח מתכוונת למתכון הזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה