אני רוצה להיות רזה

הדרה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מזל בן הרוש;1331951:
לכל אלא שדברו פה על ניתוח השרוול המעולה-
הוא אכן מדהים - עוזר ונוסחת פלא להרזיה.
אבל אם לא משנים תזונה ואוכלים נכון - גם אחרי שרוול ניתן לעלות חזרה.

שרוול מהווה קיצור דרך מעולה. נותן להוריד עשרות ק"ג בקלות.
אבל קיבה היא שריר - ואם לא אוכלים נכון - היא גודל חזרה... והדרך להיות שמן שוב מאד קצרה.

אז חברה - ניתוחי הקיצור קיבה הם מעולים - כמקדמים ומקצרי דרך.
אבל שינוי חשיבה בראש - זה חובה!

מניסיון :)

הוא אשר אמרתי
הניתוח הוא כלי נהדר
ממש לא לעצלנים
אבל יש דרך להצליח
גם למי שנכשל בדיאטות קודמות

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
UP

למי יש עוד מידע בתחום ניתוחי דיאטה

עושה רושם שטבעת יותר מרגיע כי זה כביכול לא "סופי לנצח", אבל זה עובד הרבה פחות.

יוספה

משתמש רשום
גם אני בעד ניתוח שרוול
משנה את החיים לגמרי
ונגמרים המלחמות.........

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
קחו בחשבון שרוב הדיאטות מבוססות על סוג של הרעבה,
דבר ש - לא יכול להחזיק מעמד לאורך זמן,
לא טוב לגוף,
ואולי הכי גרוע - בסופו של דבר מעלים את הכל אם לא בתוספת.
קשה לעכל את הרעיון שמה שצריך לעשות זה שינוי באורח החיים,
(צריכת מזונות נכונים, המנעות ממזונות מתועשים, מים, פעילות גופנית, סדר יום וכו'... לא פשוט :))
דבר שיגרום להורדת משקל פחות דרסטית, דרמטית ומלהיבה -
אלא יותר מתונה ואיטית,
אבל זו הדרך הנכונה.
קשה. :)

יש את הספר של אסחייק שבאמת מסביר מעולה איך לשנות את הדברים,
מאד ידידותי ופשוט להבנה.
ספר מלהיב נוסף בתחום שמצאתי לאחרונה - 'חילוף חומרים מנצח', ממש ממליצה.

chichichi

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
מנסיון. מרזים מאד מניתוח, אבל זה ניתוח ויש לזה השלכות. הרגשה לא טובה אחרי מאכלים מסוימים. בעיה בעיכול וכדו'
זה מתאים למי שהעודף משקל מביא בעיות חמורות יותר.

יוגורט

משתמש מקצוען
עוזר מאד להיות בשריים.
למי שכל הזמן שותה קפה +עוגיות, שוקולדים וגלידות...
ויש גם את פסטה סקיני של אברהמסון
אשמח לשמוע ממי שהתנסתה איך מבשלים את זה בצורה שזה לא יהיה דוחה מאד...

chichichi

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
מה לפרט? שכל מוצא"ש - מסעודה שלישית צריך להיות במיטה.
וירקות גורמות להקאה וכו'.
זה אינדבדואלי לכל אחד ואחד אחת ואחת. אבל זה לא פיקניק

- Dassi -

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אפשרי בקשר לשאלה האם אין צורך בשום עבודת מידות,

אני משווה לצורך דוגמא לאדם שמכור לגלישה באינטרנט.
נניח שיום אחד הוא תופס את עצמו ומחליט שהוא חייב לעצור.
אומר ועושה- מזמין חסימה הכי טובה והרמטית. של נתיב עם כל ההחמרות.

ברמה הטכנית, האינטרנט שלו אכן חסום לחלוטין,
והוא אינו צריך להתאמץ כדי לא לפתוח תוכן בעייתי- פשוט כי אין לו אפשרות.

האם זה אומר שאין לו מאמץ יותר או עבודת מידות? ובכן ממש לא.
הראש שחיפש את הסיפוק והריגוש באינטרנט קודם מחפש גם עכשיו,
כאן יש לו כמה ברירות: או להתמכר למשהו אחר (קניות, אוכל וכו׳) , או להכנס למצב רוח מדוכדך כיון שסיפוקיו הרגשיים אינם מתמלאים, הוא יכול גם באיזשהו שלב להסיר את החסימה. גם זה קורה.
או- וכאן מגיע הפתרון האמיתי, לרצות באמת את השינוי, לבחור בדרך מאומצת ולהבין שהמאמץ משתלם, לאמץ בתחילה בקושי ואחר כך בהנאה את אורח החיים החדש ולמצוא סיפוק בדברים אחרים, אמיתיים יותר.

בקיצור, הניתוח בהחלט יכול להוות פתרון טוב במקרים מסוימים, אך העבודה העצמית תדרש גם במקרה הזה, תשאלו את מי שניסה.

דייזי

משתמש פעיל
עוזר מאד להיות בשריים.
למי שכל הזמן שותה קפה +עוגיות, שוקולדים וגלידות...
הרב אסחייק ב"חיים בריאים כהלכה" מספר על אברך ש"נפל חזק" לחלבי בסביבות פורים. עם כל משלוחי המנות הוא לא הצליח להפסיק עם השוקלדים וכו'. הפתרון שמצא היה להשאיר מרק עוף במקרר וכל שש שעות לאכול כפית..

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
מישהי סיפרה לי שהרופא הטיל עליה התנזרות ממאכלים מסוימים.
ביקשתי ממנה לעשות טובה לעצמה ולא להפסיק לאכול, ולא להפסיק להנות מאוכל טוב.
שתעשה לעצמה תחליפים טובים.
תקנה מאכלים שהיא אוהבת ומותר לה, תאפה מחומרים שמותר לה, שלא תרגיש רעבה או אחת שלא באה על סיפוקה.
לדעתי ברגע שלא מתנזרים אלא פשוט מחליפים תפריט, הדיאטה נשמרת לאורך זמן.
כשלא אוכלים ורעבים או מקריבים, אפשר להתמיד יום יומיים עד חודשיים, אבל לא לאורך זמן. וחבל.

בשם

משתמש סופר מקצוען
מרגישה צורך להזהיר....
יש לי קרובת משפחה שהייתה מוכרת כדורים כאלו בעצמה אכן רזתה מאוד!
אבל....קרו עוד כמה דברים...מצבי הרוח היו משתנים בקיצוניות
וכחצי שנה אחרי הדיאטה הייתה לה צניחת רחם בחודש חמישי -טענו שזה בשל חסר בשומנים שהיה לה בגוף
מפחיד!
אני לא הייתי מחפשת קיצורי דרך...
בהצלחה!

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
שאלה, האם ניתוח שרוול מפריע לשלבים בחיי האשה (פריון/הנקה)?

אורית5

משתמש פעיל
אפרופו, נכון, נכון, נכון, נכון!!!!!
דיאטה מתחילה אך ורק בראש.
הכל פסיכולוגי, מי שרוצה באמת באמת, מרזה!!!!
אני עשיתי דיאטה לאחר לידה שלישית, הורדתי בשלושה חודשים בערך 15 ק"ג.
ולא שהייתי דובונת, אבל הייתי מה שנקרא "בחורה מלאה"....
ועשיתי את זה נטו מהראש!!!!!
כשהחלטתי שדי, נמאס לי ואני רוצה להיות מידה 38 אז עשיתי זאת!!!!
לבד, לבד, לבד...
גם ככה הצטרכתי לקנות גרדרובה חדשה, לא רציתי להוציא כסף גם על דיאטנית ובמיוחד שאם אין אני לי מי לי ושום דיאטנית לא תסגור בשבילי את הפה.....
בהתחלה לא האמנתי שזה יקרה ולא שיתפתי אף אחד בהחלטה, באלגנטיות התחמקתי מאכילת עוגות ושאר קשקושים, לאחר חודש כבר ראו עלי שאני יורדת ואז "יצא המרצע מן השק"....
לא עשיתי גדולות ונצורות, אבל כן הלכתי כל יום לעבודה הלוך וחזור ברגל וכל ערב התעמלתי כ20 דקות לבדי במיטה ע"מ להצר הקפים.
יש לי עוד מה לאמר בנושא, אולי בהזדמנות, אבל מה שבטוח שזה לא הר.
בהצלחה לכולם
ורדו והצליחו.....
זה ממש תלוי מאיפה את יורדת ולאן את מגיעה...
כי אם היית 65 ק"ג וירדת ל50, זה אומר שכנראה בעברך היית רזה וזה באופי שלך,
אבל אם את שוקלת 120 ותרדי ל105, גם בקושי ישימו לב, וגם כנראה מאד מהר תחזרי לעצמך, כי זה בטבע שלך....
חוץ מזה שמאד קשה לשמנים באמת לעשות התעמלות והליכות, וגם האמון שלהם בעצמם לא משהו....

ואיך אמר פרופ' קראסו?
בעיקרון היינו צריכים לעשות לשמנים ניתוח ראש אבל בגלל שזה מדי מסובך, אנחנו עושים להם אותו בבטן:)...
הניתוח הוא לא קסם, הוא כלי עזר להתחיל ולהמשיך תהליך בהצלחה.
הרבה בריאות לכולם!!

סטודיו פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
כדאי לכם בשביל עצמכם לפתח שליטה עצמית- זו תחושה מדהימה ובניה אישית. התהליך הטבעי והמתון הכי עובד על הגוף. אישית- ממליצה על מיכל פתל. מעולה!! וצריך לדעת שזה תהליך של כל החיים, לנשים- לידות הריונות וכו'. אין מה לעשות, עולים ויורדים---
אין קיצורי דרך כמו שאמרו- ואם יש אז יש להם תופעות לוואי עד מקרים קיצוניים כמו חברה שלי שיתומה מאמא שנפטרה בניוח לקיצור קיבה מסיבוך לא צפוי...לא רוצה להבהיל אלא רק לתת סקאלה של סיכון מול סיכוי.

Splash Design

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אפשר לקפוץ על האשכול??
אני מחפשת דווקא דיאטני/ת טובה לזוג שרוצה לשנות הרגלי אכילה אבל באופן הדרגתי נעים ועם תמיכה מתאימה.
מישהו מקצועי אבל גם רגיש ומבין וסבלני לתהליך.
כזו חיה יש??
מכירה זוג שעשו את זה בלויוי של דיאטנית הורידו כל אחד מעל 20+ קילו
תוכל ליצור איתי קשר במייל ואשלח לך פרטים
הדיאטנית בירושלים

noag

משתמש חדש
יש כדורים טבעיים שמכילים מגוון גדול מאוד של פירות, ירקות ופירות יער.
יש עדויות רבות להצלחות בנושא דייאטה כיוון שהוויטמינים שנכנסים מביאים לאיזון של הגוף, מה שגורם לכך שיש פחות תאבון לאכילה של דברים לא בריאים\משמינים.
זאת תוספת תזונה מדהימה עם תוצאות בעוד תחומים (דוגמת בעלי הפרעת קשב, אכילת יתר, הפרעות שינה, חולשה, תופעות הריון קשות ועוד..).
אם מעוניין- בפרטי...

רוטב שום

משתמש מקצוען
תעשו הפרדה בין שמנים מאוד ז"א עודף משקל של 25 ק"ג ומעלה
לבין עודף של 10 -15 ק"ג
לפני שנשפוט את השמנים ונגיד להם תשנו את צורת המחשבה, תפסיקו לאכול, ונחשוב עליהם מה אתם לא יכולים להתגבר ולא לאכול מהבר?
צריך להבין אותם!!!
נראה לכם שאשה שמנה מאוד שעולה לאוטובוס זה נעים היא מחפשת כיסא לשבת ומחשבת שאף אחד לא ישב לידה כי זה לא נעים שהיא גולשת לכיסא ליד
אתם יודעים כמה מתסכל לצאת לקנות בגדים... או שפשוט לא קונים וזהו
אני ממליצה בחום על הספר של דבורי וקשטוק מסע כבד
קודם כל נבין אותם ואז נמצא פתרונות לעזור להם

כמי שחווה חיים עם בן זוג שמן גם לי לקח זמן להבין פשוט להבין!!!

אחרי שהבנתי הצלחנו להגיע לדרך טיפול

יוצריםסביבה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מכירות אולי דיאטה שטובה להנקה?
אני מצליחה לרדת יופי בדכ אפילו בהריון. לשמור תזונה בריאה והכל אבל בהנקה יש לי לחץ על הבייבי (הם בדכ קטנים מאוד אצלי) ואני מאוד רוצה להמשיך את ההנקה ואז מ-ש-מ-י-נ-ה.
אשמח למידע בנושא. להניק טוב ולאכול בריא לא נראה לי סותר.
משומה אצלי לא עובד...

חיה .ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
זה מדהים האשכול הזה קיים כבר יותר מחמש שנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה