אני מחפשת ספסל לשבת עליו

אני הקטנה

משתמש צעיר
להסתכל על הנוף ולדבר קצת.
משהו עד מרחק חצי שעה נסיעה מבני ברק.
אני בתחבורה ציבורית.

(עדיף משהו קצת מוצל כי אני יוצאת בשעות אחה"צ כשעדין יש שמש, אבל לא קריטי)
אשמח לכל רעיון!

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
פארק בלינסון יש אזורים מהממים ושקטים יוצא לי להיות שם מידי פעם בשעות הבוקר כשאני צריכה שקט. אחרי צהרים יותר מלא אבל באזור המתקנים. אישית המקום נח לי עם תחבורה זמינה, מים מרגיעים צמחיה בשפע ומגוון ספסלים הנעים בין אבן, בר, וחצי שכיבה.

אני הקטנה

משתמש צעיר
פארק בלינסון יש אזורים מהממים ושקטים יוצא לי להיות שם מידי פעם בשעות הבוקר כשאני צריכה שקט. אחרי צהרים יותר מלא אבל באזור המתקנים. אישית המקום נח לי עם תחבורה זמינה, מים מרגיעים צמחיה בשפע ומגוון ספסלים הנעים בין אבן, בר, וחצי שכיבה.
מענין, אני קצת מכירה את הפארק הזה. כנראה לא מספיק. איפה הספסלים האלו?

~yg~

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
יש ליד בסר 2 מקום מהמם בסוף רח' בן גוריון (פינת דרך ששת הימים)
יש שם ספסלים ומפל מים
(נראה לי שאין שם הצללה)
ממול, מצד שמאל לקניון איילון יש מקום נחמד עם דשא וספסלים
זה בתחילת השביל שמוביל לירקון
יש שם מלא עצים, אז נראה לי שמוצל שם.

*רות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
איך מגיעים מבני ברק?
לא יודעת בדיוק איזה קו , יודעת שיש קווים מב''ב שמביא לשם
את צריכה להגיע למסוף רידינג (תבדקי במוביט או ב-8787*)
לעבור בגשר לכיוון פארק הירקון
אח''כ ללכת קצת על השביל ממול עד שאת מגיעה לגשר הלבן שבהתחלת הטיילת
שם כבר יש מקומות ישיבה אולי גם מוצלים
אם את רוצה להמשיך עוד לאזור יותר שקט רק ים וגלים
יש עוד גשר בהמשך שם יש חוף לא מוכרז עם סלעים ומלא אויר

מקווה שהייתי מובנת :)

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה