דרוש מתכון אם מישהו יכול לעלות לפה מלאאאאא מתכונים שאפשר לאכול ואין לא קמח בכלל

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
רק קמח אסור לך? או עוד מוצרים.
מצרפת מתכון של חן במטבח לסופלה שוקולד, יש 2 כפות קמח תמירי אותם לקמח שקדים (שהוא לא באמת קמח, אלא שקדים לבנים טחונים)

ביתה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
רק קמח אסור לך? או עוד מוצרים.
מצרפת מתכון של חן במטבח לסופלה שוקולד, יש 2 כפות קמח תמירי אותם לקמח שקדים (שהוא לא באמת קמח, אלא שקדים לבנים טחונים)
כן , רק קמח אבל כל הקמחים זה מפני המרקם שהקמח נותן לגוף

במקום קמח שקדים אפשר שקדים גרוסים?

טליהבא

משתמש מקצוען
כל הפשטידות שיש בהן קמח אם תעשי אותם בתבנית אישית לא צריך קמח בכלל והטעם בדיוק אותו דבר!!!
אני כבר למעלה משנה שומרת על דיאטה בלי קמח ובלי סוכר ואוכלת מלללא דברים טעימים
אם תרצי תפני אלי באישי
בהצלחה!
אני אשמח אם תעלי מתכונים!

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
כן , רק קמח אבל כל הקמחים זה מפני המרקם שהקמח נותן לגוף

במקום קמח שקדים אפשר שקדים גרוסים?
קמח שקדים זה לא קמח, זה שקדים טחונים, אפשר לטחון אותם שלא יהיו טחונים מידי

ביתה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
למה זה לא הגיוני?

אני יספר לך למה זה כן הגיוני
אני הרי לא הרגשתי טוב למשך מלא זמן ולא ידעתי למה חשבתי שזה גלוטן אז הפסקתי אם הגלוטן זה עזר לכמה שבועות והתחיל עוד פעם חולשה נוראית סחרחורת וכ"ו
עד שהלכתי לרופא מאוד גדול והוא אמר שאני יפסיק אם המרקם של הקמח למשך חודש ושאני ייקח כדור לנקות את הגוף מהכל
אחרי חודש אני צריכה לעשות בדיקה נוספת ויכול להיות שאני יוכל לחזור לכל המרקמים של הקמח אבל רק של שהכל ולא מזונות והמוציא ובשבת אני יוכל קמח כוסמין לבן אבל כזית בלבד.
ואחרי שהפסקתי באמת מתחיל לחזור לי הכח

ביתה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
דוקטור היימליך הוא רופא גדול שהרבה המליצו לי עליו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה