דרוש מידע אם לא נפתח לי הגימייל כי שכחתי סיסמא , לאן הוא שולח את הקוד זיהוי כשהוא כותב "קבל קוד אימות מאפליקציית מאמת החשבונות של Google"

פפרר

משתמש מקצוען
ממתינה לתשובה
מנסיון ומידע

יש לי פלאפון כשר ועד ממש לא מזמן קבלתי תמיד הודעות קוליות מגוגל כדי להכנס לג'ימייל שלי ממחשב כזה או אחר
אבל עכשיו זה חסום לניידים כשרים נקודה
וזה התשובה הסופית שקבלתי גם מגוגל - שאינם תומכים עוד בניידים כשרים
וגם ממשרד התקשורת שאמרו שיש להם שליטה על חברות הסוללר בישראל והודעות קוליות אני מקבלת מויזה / בנק וכל ספק שהוא , להוציא גוגל שהיא חברה בינלאומית ואינה בשליטתה של משרד התקשורת והחסימה מגיעה מצידה לא מצד חברת הסלולר)
אז כשהם כותבים "קבל קוד אימות מאפליקציית מאמת החשבונות של Google" לאן זה בדיוק מגיע ???

בעצם...

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש אפליקציה שנקראת מאמת החשבונות
צריך להתקין אותה
וכשפו.חים אותה היא נותנת קוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה