בקשת תפילה איתי חיים בן אהובה לרפו"ש

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
@ה. בקר , האם בוודאות אין לו פגיעת ראש משום סוג שהוא וצריך רק שיקום? או שעדיין יש סיכוי חלילה לפגיעת ראש מוחית וכאלו?
כמובן שממשיכים להתפלל!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
@ה. בקר , האם בוודאות אין לו פגיעת ראש משום סוג שהוא וצריך רק שיקום? או שעדיין יש סיכוי חלילה לפגיעת ראש מוחית וכאלו?
כמובן שממשיכים להתפלל!
אני לא יודעת
ממה שאני מבינה אי אפשר לדעת באמת עד שיתחיל לדבר אבל ב"ה יש סימנים מעודדים וה' יעזור הלאה.

רחלי לורנץ

משתמש פעיל
אני לא יודעת
ממה שאני מבינה אי אפשר לדעת באמת עד שיתחיל לדבר אבל ב"ה יש סימנים מעודדים וה' יעזור הלאה.
צר לי לאכזב שגם אחרי שהוא יתחיל לדבר אי אפשר לדעת בדיוק האם נפגע ובמה נפגע
פגיעת ראש יכולה לפגוע בהמון המון תחומים בינהם: דיבור, ראיה, שמיעה, הזזת יד/רגל, טאקט, זכרון, הכרת הקרובים ועוד ועוד... צריך להתפלל לה' ששום דבר בעז"ה לא נפגע... (במיוחד שהוא עם קנולה תקופה לא קצרה) אבל זה לא משהו שיהיה אפשר לדעת בוודאות בזמן הקרוב... לחיוב או לשלילה..
אבל אנחנו מאמינים בני מאמינים ובטוחים וסומכים על הקב"ה שיעשה לנו ניסים גלויים ואיתי חיים יחזור לאיתנו בבריאות איתנה ושלימה בקרוב!!
והוא ואשתו היקרה יזכו להקים בית נאמן בישראל עם דורות ישרים מבורכים
בשורות טובות!!
שבת שלום

נערך לאחרונה ב:

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
פגיעת ראש יכולה לפגוע בהמון המון תחומים בינהם: דיבור, ראיה, שמיעה, הזזת יד/רגל, טאקט, זכרון, הכרת הקרובים ועוד ועוד... צריך להתפלל לה' ששום דבר בעז"ה לא נפגע... (במיוחד שהוא עם קנולה תקופה לא קצרה) אבל זה לא משהו שיהיה אפשר לדעת בוודאות בזמן הקרוב... לחיוב או לשלילה..
אבל אנחנו מאמינים בני מאמינים ובטוחים וסומכים על הקב"ה שיעשה לנו ניסים גלויים ואיתי חיים יחזור לאיתנו בבריאות איתנה ושלימה בקרוב!!
בשורות טובות!!
שבת שלום

אני יודעת,
ובכל זאת לא כתבתי מה שכתבתי סתם:
ב"ה הוא רואה
הוא מזהה אנשים אז יש זכרון לפחות כלשהו [אחרת לא היה מזהה אנשים ספציפיים]
הוא שומע
מזיז יד ורגל
מזיז עיניים

כך שכמו שכתבתי שבהחלט יש סימני מעודדים.

והלוואי שישתקם לגמרי.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בשורות טובות!!
שבת שלום

שבוע טוב!
כמדומני שהיא התכוונה לומר שגם אם ח''ו יש איזשהו משהו שעדיין לא רואים עכשיו זה ב''ה רחוק ממה שחשבו בתחילה.
שתבינו שאנשים במצב הזה לפעמים שוכבים שנים כצמח בלי הכרה מינמלית ובטח שבלי תפקוד כלשהו, ופה ב''ה בנס הבנ''א חזר להכרה מלאה, מגיב בתנועות, בהבעות פנים, מזהה מבין מה שמדברים איתו זה ה-מ-ו-ן!!
אבל כמובן שעדיין צריכים הרבה תפילות גם שח''ו לא תיהיה שום פגיעה מוחית כי באמת מח זה לא משהו פשוט וזה מסתעף להמון דברים קטנים שלפעמים לא חושבים עליהם אבל אם ח''ו יש בהם פגיעה זה בהחלט לא פשוט. וגם תהליך הגמילה מהנשמה לכשעצמו צריך הרבה תפילות.

יישר כח!! לכל מי שארגנה והצטרפה לספרי תהילים בשבת. איך שזה נראה ב''ה הושלמו 3 ספרים!!

מיסיט

משתמש פעיל
לפי מה שאנחנו הבנו יש סיכוי הרבה יותר גדול לפגיע מוחית כמו שלו-מנפילה להשתקם כך הסבירו לנו הרופאים
מול פגיע מוחית של חוסר חמצן כמו אצלינו ה' ישמור. זה לפעמים רק ענין של זמן.
נמשיך כולנו בתפילות ברור שהסימנים חיוביים ובעז"ה הוא עוד יכתוב כאן תודה רבה. הלואיבקרוב.
חודש טוב עם בשורות טובות ושנזכה לגאולת הכלל והפרט.

מיסיט

משתמש פעיל
במחקר שעשינו בנושא הגענו לכמויות רבות מאוד של סיפורי ניסים גדולים והזויים ואפילו לא הגיוניים נגד התחזיות והרפואה,
רק האמונה שהקב"ה כל יכול ומפליא לעשות!!

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
במחקר שעשינו בנושא הגענו לכמויות רבות מאוד של סיפורי ניסים גדולים והזויים ואפילו לא הגיוניים נגד התחזיות והרפואה,
רק האמונה שהקב"ה כל יכול ומפליא לעשות!!
נכון.
אמונה ותפילה זה הכח שלנו!

פרק קכ:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֶל ד' בַּצָּרָתָה לִּי קָרָאתִי וַיַּעֲנֵנִי: ב) ד' הַצִּילָה נַפְשִׁי מִשְּׂפַת שֶׁקֶר מִלָּשׁוֹן רְמִיָּה: ג) מַה יִּתֵּן לְךָ וּמַה יֹּסִיף לָךְ לָשׁוֹן רְמִיָּה: ד) חִצֵּי גִבּוֹר שְׁנוּנִים עִם גַּחֲלֵי רְתָמִים: ה) אוֹיָה לִי כִּי גַרְתִּי מֶשֶׁךְ שָׁכַנְתִּי עִם אָהֳלֵי קֵדָר: ו) רַבַּת שָׁכְנָה לָּהּ נַפְשִׁי עִם שׂוֹנֵא שָׁלוֹם: ז) אֲנִי שָׁלוֹם וְכִי אֲדַבֵּר הֵמָּה לַמִּלְחָמָה:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה