בריאות איפה לקבוע וועדה לביטוח לאומי? על נכות נפשית?

710

משתמש פעיל
אני יודע על מישהו שהיה מאושפז שבוע במעייני הישועה
והפסכיאטר כתב מיוזמתו מכתב לביטוח הלאומי
ואישרו לו במידית

sherit

משתמש פעיל
צילום מקצועי
וגם לא כולם אמינים
הרב לא
והם גם עושקים את ההורים עם כבר משלמים לכו עם עו"ד שמילה שלו שווה משהו בוועדה העסקנים שהחברות שולחות אתכם לועדה אין שום מחויבות לרופא בועדה להקשיב לו מצד שני לעוד חייבים להקשיב ולהתיחס לכל מה שאומר
לכן אני שואל , הרב גולדנטל הוא בן אדם זמין או שצריך לרדוף אחריו...?
הוא לא עושה לך את העבודה
אתה מדבר איתו בטלפון (המזכירות מבקשות ממנו לחזור אליך ובדכ חוזר באותו יום) הוא מייעץ לך מניסיונו אחכ אתה ממלא לבד את הטפסים שולח אליו לעבור על זה הוא עובר ואם צריך לתקן משהו הוא אומר לך ואז אתה שולח לביטוח לאומי
לפני הועדה אתה מתקשר אליו (כמה ימים לפני) והוא יכוון אותך איך ומה להגיד

הלשכה שלו פתוחה מ8-8 יש להם מייל
אני ממליצה קודם לדבר טלפונית ואז להמשיך במייל

anaelkm2

משתמש רשום
אני יודע על מישהו שהיה מאושפז שבוע במעייני הישועה
והפסכיאטר כתב מיוזמתו מכתב לביטוח הלאומי
ואישרו לו במידית
וואו! מה זה מיידית ? ועדה ללא נוכחות במסלול המהיר ?

ברוך2020

משתמש פעיל
שלום
האם בללכת למיון פסיכיאטרי הפסיכיאטר יתן לו אבחון שיוכל להעביר לביטו"ל?, כי התורות ארוכים מאוד,
תודה,

א. כהנא

משתמש מקצוען
שלום
האם בללכת למיון פסיכיאטרי הפסיכיאטר יתן לו אבחון שיוכל להעביר לביטו"ל?, כי התורות ארוכים מאוד,
תודה,
לא נותנים אבחון במיון פסיכיאטרי רק הערכת מצב מיידית והפניה לטיפול בקהילה אם יש צורך.
איפה התורות ארוכים? בקופה?
בפרטי אפשר לקבל תור תוך ימים בודדים.

א. כהנא

משתמש מקצוען
בפרטי נו נו,

הרבה כסף שאין מיותר כרגע
החלטה שלכם אם שווה להשקיע את הכסף הזה כדי להגיש בקשה לביטוח לאומי יותר מהר
בכל מקרה בדרך כלל ביטוח לאומי נותנים רטרו ממתי שהתחילו התסמינים לפי המכתב של הפסיכיאטר

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
איך שנה רטרו ושנה קדימה יצא 60,000? אני דיברתי על 5 שנים קדימה מהקצבה עצמה.. 17 מכל חודש או שאתה משלם לו את זה ישר מהרטרו, איך שסוגרים...

ובאמת נראה לי שאעשה כך, אני ילך לבד בהתחלה אחרי ההכוונה בבניית תיק, ואם לא אלך עם עו"ד, אבל אני חושב לעצמי למה לשלם לעו"ד לפי אחוזים ויצא 60,000? אין עו"ד שאפשר לשכור אותו רק לוועדה לפי שעה? שיקח 2000 ש"ח לשעה זה כבר יותר עדיף לא ככה?

ולגבי הרב גולדנטל אני אשמח לשמוע ממך או ממישהו אחר כאן אם הוא יודע מה בדיוק התפקיד שלו? הוא מדגל התורה אוקי.. ו...? הוא עו"ד? לא. הוא עבד בביטוח לאומי? לא יודע. הוא היה מעורב בהחלטות של וועדות למינהן שיודע מה הולך שם בדיוק? גם לא יודע.
האמת שדיברתי איתו והוא נותן הרגשה של ביטחון מלא שתלך לבד ולא צריך שום עו"ד וכו' וכו'.. ותגיד להם שמה בוועדה הכל [אמרתי לו שאני רואה דברים ושומע קולות ורואה דמויות של אנשים, והוא אמר לי שאני יכנס לוועדה ממש להתחיל לדבר עם אותם דמויות ולנהל איתם שיחה! לעני המזכיר\ה והפסיכיאטר בוועדה... באומרו "אין לדיין אלא מה שעיניו רואות" ולהקצין כמה שאפשר..]
עכשיו יש פה חבר בפורום "נוצר חסד" שמו שמדבריו וממה שהוא כותב [עקבתי קצת...] נראה שוהא ממש מקצועי ומבין בתחום לפרטי פרטים, בפרט בביטוח לאומי ונושא הועדות.. [אגב הוא המליץ לי ללכת לבד רק אם זה דבר שניכר כלפי חוץ או משהו ממש קיצוני, אבל במקרה כזה כמו שלי שזה משהו נפשי ולא ניכר כלום ויכולים לחשוב שאני מחרטט אותם אז כן כדי ללכת בלווי מקצועי..] וגם הוא כתב כאן על הרב גולדנטל ועוד שהם באמת אנשים צדיקים וטובים שכוונתם לעזור ללא תמורה.. אבל הם לא צודקים בהרבה דברים והוא אומר שהוא יודע על מה הוא מדבר ומניסיון וכו'...
בקיצור יש לי בלבול למי להקשיב... אני ממש מבקש ממי שמכיר באופן אישי ויודע שישתף כאן.... תודה! :)
@anaelkm2
אני נוצר חסד מהציטוט לעיל ואני מבקש להבהיר כי אינני זוכר את פרטי [הפונים רבים] רק מבקש להבהיר כי אין ללמוד משום מקרה למשנהו ומה שהשבתי לאיש אחד יכול להיות שונה לחלוטין באדם אחר או במקרה אחר, עיר, גיל ומשתנים רבים ובנוסף ייעוץ ללא הכרות מעמיקה עם כל הפרטים האינדיבידואליים אין לסמוך עליו

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
באופן כללי.
רופאי הקופת החולים יותר נאמנים על הביטוח לאומי.
לא כדאי לוותר על מכתב גם מרופא קופת חולים.

אבא של משה

משתמש רשום
אני נוצר חסד מהציטוט לעיל ואני מבקש להבהיר כי אינני זוכר את פרטי [הפונים רבים] רק מבקש להבהיר כי אין ללמוד משום מקרה למשנהו ומה שהשבתי לאיש אחד יכול להיות שונה לחלוטין באדם אחר או במקרה אחר, עיר, גיל ומשתנים רבים ובנוסף ייעוץ ללא הכרות מעמיקה עם כל הפרטים האינדיבידואליים אין לסמוך עליו
נוצר חסד שלום
אשמח לקבל ממך הכוונה קלה...
הגשתי בקשה לביטוח לבן שלי לסיוע בתקשורת היה וועדה והם דחו את הבקשה....לדעתי כי לא הייתי מספיק מוכן לוועדה....
לפני חודשיים הגשתי ערעור אבל עם הכוונה של זכני-זבולון המבורגר..מי שמכיר..
הלכנו שוב לפסיכיטארית והוציאה מכתב מצויין... ויש אפי' חשש לASD...
כמובן שיש לי עכשיו הכוונה...אבל אשמח ליותר...
על מה להמקד?
לדבר על הוועדה הקודמת שלדעתי לא היתה בסדר..?
מה כן?
מה לא?
באיזה גישה הם באים לוועדה?...שאני סתם מחרטטט..או שאם הבן אדם מתעקש אז יכול להיות שזה כן רציני....

תודה תודה תודה

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
באופן כללי.
רופאי הקופת החולים יותר נאמנים על הביטוח לאומי.
לא כדאי לוותר על מכתב גם מרופא קופת חולים.

נוצר חסד שלום
אשמח לקבל ממך הכוונה קלה...
הגשתי בקשה לביטוח לבן שלי לסיוע בתקשורת היה וועדה והם דחו את הבקשה....לדעתי כי לא הייתי מספיק מוכן לוועדה....
לפני חודשיים הגשתי ערעור אבל עם הכוונה של זכני-זבולון המבורגר..מי שמכיר..
הלכנו שוב לפסיכיטארית והוציאה מכתב מצויין... ויש אפי' חשש לASD...
כמובן שיש לי עכשיו הכוונה...אבל אשמח ליותר...
על מה להמקד?
לדבר על הוועדה הקודמת שלדעתי לא היתה בסדר..?
מה כן?
מה לא?
באיזה גישה הם באים לוועדה?...שאני סתם מחרטטט..או שאם הבן אדם מתעקש אז יכול להיות שזה כן רציני....

תודה תודה תודה
קלינאית תקשורת מטפלת יש והאם היא מילאה את הדוח וחתמה עליו כדין?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה