בית חולים איפה ללדת בירושלים?

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
מי שמופנית לניתוח קיסרי.
או מי שבסיכון לניתוח קיסרי מלכתחילה מופנית לעין כרם.
כך שהאחוזים של הקיסריות לא משקפים.
למה את חושבת?
אני עברתי קיסרי בגלל סיבה מסוימת וספציפית= מתוזמנת
והרב פירר והרב פישר שלחו אותי לרופא מסוים בשערי צדק- והיה מצוין
והיו לפני ואחרי עוד המון נשים אצלו בתור שהגיעו לקיסרי מוזמן בהמלצת עסקנים

אמא של אפרת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
דיברתי על ניתוחים משיקולים של אותו רגע או כגון עובר גדול ועוד.לא ניתוח מתוכנן
אני לא בטוחה שבנתונים הרשמיים מחלקים בין הניתוחים היזומים לאלו שנערכו כחירום.
כך שלא בטוח שהנתון של מספר ניתוחים נמוך- הוא רק מעלה של שערי צדק.

אמא של אפרת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
למה את חושבת?
אני עברתי קיסרי בגלל סיבה מסוימת וספציפית= מתוזמנת
והרב פירר והרב פישר שלחו אותי לרופא מסוים בשערי צדק- והיה מצוין
והיו לפני ואחרי עוד המון נשים אצלו בתור שהגיעו לקיסרי מוזמן בהמלצת עסקנים
כמובן שקיים.
באחוזים קיים יותר בעין כרם.

ממי!!!!!!

משתמש פעיל
בקיצור, נראה לי פותחת האשכול רק מתבלבלת כאן.
אז אני מוסיפה: ילדתי בשערי צדק, יחס מדהים! מיילדות סבלניות! המרדים הגיע מיד.
אוירה נעימה במחלקה, רוב היולדות חרדיות / דתיות
ממש ממש נהניתי.
שיהיה בקלות ובידיים מלאות :)
גם אני מצטרפת להנ"ל...

שמעון בן חיים

משתמש רשום
ומישהי יודעת מבחינת המצב עכשיו במלחמה? איפה נוצר יותר עומס או שבכולם אותו דבר?
האם יש יחס לא נעים לחרדיות.. אני שואלת גם לגבי הר הצופים.

אילה ג

משתמש פעיל
בלידה הראשונה שלי בהר הצופים הכריחו פיטוצין
בשניה בעין כרם היתי בטראומה ודיברו על זירוז ואמרתי לרופא לא רוצה פיטווצין ואמרתי לו שאני בטראומה מלידה קודמת! הוא אמר לי נעשה הכל לא לתת לך ואמר למיילדת לנסות לעזור כמה שיותר טבעי כדי שלא נגיע לצורך בפיטוצין וב"ה לא היה צורך וילדתי בלי
בהדסה עין כרם ניסו הרבה טבעי לפני שקפצו לפיטוצין

גם אני הרגשתי ככה עם המיילדת שלי
לא זוכרת איך קראו לה....
וכך אמרה גם גיסתי שעברה שם עכשיו לידה ראשונה עם 3 מיילדות
הייתי שם יומיים,
בתחילה ביולדות ג' בהמתנה עם צירים חזקים אבל בלי פתיחה,
והאחות האחראית דווקא עם כאפיה (אולי ש קוקו שחור מתחת...)
היתה איתי המון שעות והסבירה לי הכל והיא היתה צריכה לגמור משמרת ואמרה לי שהיא לא תהיה רגועה ללכת הביתה אם אני לא אבטיח לה שאקרא לאחיות במיקרים מסוימים... בשערי צדק הם היו מידי רגועים גם כשזה היה נראה שאני הולכת למות מכאבים, לא אומרת לכם תנסו, אבל אם יש פה מישהי שהיתה עם פיטוצין 12 שעות בלי אפידורל ובלי מסיכת גז ובלי כלום, והם מגבירים את עוצמה של הפיטוצין כל 15 דקות, והמיילדת כל הזמן אומרת ש"חייבים ללדת", וכל הזמן מוסיפה עוד באטימות מחרידה!!!!
ובלידות האחרות לא היה יותר טוב, אותו רעיון אותו סגנון.
כמובן שהאכול בשערי צדק כמעט כמו בית החלמה, ומחלקת יולדות מדהימה, וכמו שכתבתי גם בקבלה הם מדהימות.
אבל מי שהלידות שלה ארוכות ולא קלות, ובעיקר שלא יכולה לקחת אפידורל, מה שעוברים בחדר לידה עצמו זה העיקר.
וכששומעים את זה כל כך הרבה פעמים, גם אם יש כאלו שכן נהנות, זה אומר שיש שם כל מיני סוגים של מיילדות,
לא נראה לי שפיטרו את אלו שהיו לי, ואם הם יהיו המיילדות שלכם לא נראה לי שהם מתכוונות להשתנות, הם לא הרגישו לא נעים עם ההתנהגות שלהם.
בעין כרם היו לי 4 משמרות של מיילדות, מדהימות אחת אחת!!!!! קשובות, אכפתיות כאילו זו פעם ראשונה שהם רואות אישה מצב כזה!!
ואני שומעת את זה מהרבה נשים, זה אומר שרוב המיילדות שם כאלה, ובשערי צדק ממש לא.

אילה מינה

משתמש מקצוען
ומישהי יודעת מבחינת המצב עכשיו במלחמה? איפה נוצר יותר עומס או שבכולם אותו דבר?
האם יש יחס לא נעים לחרדיות.. אני שואלת גם לגבי הר הצופים.
היחס בהר הצופים מעולה נכון לשבוע שעבר(מיון יולדות בלבד)

ניק 20238

משתמש פעיל
בקצרה אסכם את רוב האשכול מנקודת המבט שלי
היתרונות בהדסה 1.המקצועיות היחס והאדיבות בחדר לידה ובכלל 2.מהירות הקבלה 3.יום בהדסה בייבי
היתרונות בשערי צדק 1.חדרים מרווחים 2.יותר היימיש 3.אוכל טוב 4.פחות ניתוחים
על שתיהם יש כאלה שיספרו לך סיפורי זוועות ובשניהם יש דברים שלא כולם מעדיפים(היימיש/פחות ניתוחים)

מנהטן

משתמש מקצוען
בקצרה אסכם את רוב האשכול מנקודת המבט שלי
היתרונות בהדסה 1.המקצועיות היחס והאדיבות בחדר לידה ובכלל 2.מהירות הקבלה 3.יום בהדסה בייבי
היתרונות בשערי צדק 1.חדרים מרווחים 2.יותר היימיש 3.אוכל טוב 4.פחות ניתוחים
על שתיהם יש כאלה שיספרו לך סיפורי זוועות ובשניהם יש דברים שלא כולם מעדיפים(היימיש/פחות ניתוחים)
@ביתה אני רק רוצה לומר לך
שמה שאמור לעמוד לך בראש סדר העדיפויות זה מקצועיות ויחס מעולה. אישה אחרי לידה מה שהכי חשוב לה זה שיטפלו בה נכון ותקבל יחס אנושי ומכיל. אחרת.. זה יהיה חוויה טראומטית שתזכרי לכל החיים
אוכל, פאר והיימיש אפשר להשלים/להתגמש.. אבל יחס וטיפול נכון זה קריטי.

שיהיה בשעה טובה בשמחה ובידיים מלאות!
הרבה בריאות!!!

תמרה א

משתמש פעיל
מישהי יודעת לסכם את ההבדלים בין הדסה הר הצופים להדסה עין כרם?
כרגע אני מתלבטת בין שניהם.

מנהטן

משתמש מקצוען
מישהי יודעת לסכם את ההבדלים בין הדסה הר הצופים להדסה עין כרם?
כרגע אני מתלבטת בין שניהם.
לפי מה שאני יודעת, אין הבדלים מהותיים מבחינת יחס ומקצועיות.
אבל בהר הצופים יש הרבה יותר ערבים. יש שם מחלקת ביות מלא חדשה.
(ויש כאלה שטוענים שממהרים לנתח שם, אני לא מאמינה לזה אני מאוד סומכת על המקצועיות של הדסה)

sherit

משתמש פעיל
צילום מקצועי
זה פחות רלוונטי לי,
מעניין אותי יותר פרמטרים נוספים,
כגון מקצועיות, יחס, אוכל, צוות, אווירה וכו׳

חוויה אישית שלי
בהדסה עין כרם היה יחס הרבה יותר טוב אישי ואכפתי
וכן בהדסה הר הצופים היה יותר ערבים ובהדסה עין כרם שמו אותם במחלקה נפרדת כך שהאווירה הכללית היתה טובה יותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה