עזרה אינטרנט מסונן?

אסתי סופר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
סקר מעניין
מתי יהיו תוצאות?

אות ומופת

משתמש פעיל
לי יש אתרוג. דוגמא לבעיות: בפתיחת האתר של בנק דיסקונט, ניצבת עלמת-חן נחמדת (לבושה צנוע, יש לציין). דיווחתי להם על כך ושום דבר לא השתנה. זה לא מובן, מה, אני הלקוחה היחידה שלהם שנכנסת לאתר של דיסקונט ומדווחת?!

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
לי יש אתרוג. דוגמא לבעיות: בפתיחת האתר של בנק דיסקונט, ניצבת עלמת-חן נחמדת (לבושה צנוע, יש לציין). דיווחתי להם על כך ושום דבר לא השתנה. זה לא מובן, מה, אני הלקוחה היחידה שלהם שנכנסת לאתר של דיסקונט ומדווחת?!
הרוב רגילים לכך כי זה בגדול היה רמת הסינון
ומסתבר שאת מהיחדים שמדווחת.

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אם האשכול עוד לא נחסם יש כאן משו חשוד (במחילה ממעלה הסקר הנכבד/ת/ים נכתב בהומור/ציניות/שיעמום ולא מזלזול ח''ו נא לא לקחת אישית...)

פצצת אטום

משתמש פעיל
השאלה מה זה הזויים...
כמו תמיד, מה הגבול?
לדוגמא, שירים אסורים (אסורים לגמרי) זה הזוי?
שמת לב למה שכתבת?
שירים אסורים = איסור.
כן, שירים אסורים זה נקרא הזוי.
בנטפרי, אף פעם לא יעלה לך משהו שתחשוב שאולי אולי אולי הוא לא ראוי....

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שמת לב למה שכתבת?
שירים אסורים = איסור.
כן, שירים אסורים זה נקרא הזוי.
בנטפרי, אף פעם לא יעלה לך משהו שתחשוב שאולי אולי אולי הוא לא ראוי....
כך אתה חושב?
אני יכול להוכיח... רק אני לא רוצה כאן, בגלל שיעיפו אותי על טיל ובצדק אם אני אביא קישורים ליוטיובים מסויימים שפתוחים בנטפרי שאולי אינם פרוצים מבחינת הצפייה, אבל השירים אסורים לפי כל פרמטר.
אם @ניהול האתר ייתן לי אישור, אביא את הוכחותיי.
אני בהחלט אבין אם האישור לא יינתן, כי אולי זה משולל תועלת, אא"כ מישהו משוכנע שהדבר הזה יביא לשינוי במדיניות נטפרי ואז אשקול לפרסם כאן את הקישורים.
אבל אל תחשבו שאני אדם שלא שם לב למה שכתב... התכוונתי לכל מילה...

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מה זה אסורים? תוכן בעייתי או שירת נשים?

שירים שמוגדרים שירים אסורים מבחינת התוכן בהגדרה ההלכתית שלהם.

אז נכון שאין רבים כאלו, ואני ממש לא בעד לסגור כל שיר ששר זמר חילוני או דתי לייט אפילו אם הוא כשר, רק צריכים יותר לפקוח עין על הנושא הזה, גם לא לאסור סתם כמובן, והנפילות הן לא מעטות, אבל יש כל מיני שירים כגון של הזמר 'עקיבא' שפתוחים כבר תקופה ארוכה ואפילו שהגשתי כמה פניות לנטפרי לא התייחסו אלי, לא ברור למה

פצצת אטום

משתמש פעיל
כך אתה חושב?
אני יכול להוכיח... רק אני לא רוצה כאן, בגלל שיעיפו אותי על טיל ובצדק אם אני אביא קישורים ליוטיובים מסויימים שפתוחים בנטפרי שאולי אינם פרוצים מבחינת הצפייה, אבל השירים אסורים לפי כל פרמטר.
אני בהחלט אבין אם האישור לא יינתן, כי אולי זה משולל תועלת, אא"כ מישהו משוכנע שהדבר הזה יביא לשינוי במדיניות נטפרי ואז אשקול לפרסם כאן את הקישורים.
חשבתי שהכוונה היא לשירים חילוניים וכדו', ועל זה הייתה תגובתי,
אבל אני מסכימה עם כל מילה שלך לגבי השירים של "עקיבא" וכדו'...
הבעיה היא שזה השירים שכולם שומעים, ואם המצב הגיע לזה שנטפרי פותח כאלה שירים (שכביכול נקראים "חרדיים"),
אז באמת הגזמנו...

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
כך אתה חושב?
אולי זה קשור לזה ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה