עזרה אינטרנט מסונן?

AtArA R

תוכן. אש.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אני.
באתרוג פתוחים לי המון דברים שבחיים לא 'הצלחתי' להגיע אליהם בנטפרי...
כולל קליפים עם נשים.
(ברור שלא בכוונה...)

באתרוג יש פי מליון דברים של 'פנאי' ובילוי שפתוחים
כולל סרטים חרדיים וכמעט חרדים ופחות מכמעט חרדים.

אתרוג הישן או החדש?

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מעניין באמת אם יש מישהו שיש לו ניסיון גם עם נטפרי וגם עם אתרוג ויכול להחכים אותנו
אני
ואין מה להשוות ולדבר
נטפרי זה סינון אמיתי ודו"ק

AtArA R

תוכן. אש.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אני
ואין מה להשוות ולדבר
נטפרי זה סינון אמיתי ודו"ק
עשיתם מעבר מנטפרי לאתרוג או להיפך?
יש הבדלים משמעותיים בין אתרוג של פעם לאתרוג של היום. מעניין אותי לשמוע עליהם. מי שיש לו מידע אמיתי מנסיון בלבד- אשמח שיפרט.

צ'וק

משתמש סופר מקצוען
יש לי נטפרי, ובמוסד שאני עובד בו יש אתרוג הכי הרמטי,
אין מה להשוות
באתרוג נפתחים דברים הזויים, סינון יוטיוב נראה די אקראי, פרסומות באתרים-מהגרועים שהייתי חולם
ונחסמים גם דברים גלאט (שנפתחים בנטפרי).
סינון מוזר

צ'וק

משתמש סופר מקצוען
@קוביד
אם יש לך אתרוג
1. כנס לסרטון ביוטיוב תבדוק מה הפרסומות
2. כנס לאתר תמונות גרפיקה (שאטרסטוק/פיקסהביי וכו')
לא מדובר על פריצות והתגנבויות, אני מדבר על אתרים ידועים

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
למה אין בעמוד האחרון תשובה של 'סינון מחמיר מדי'?

Efrat א

משתמש מקצוען
@קוביד
אם יש לך אתרוג
1. כנס לסרטון ביוטיוב תבדוק מה הפרסומות
2. כנס לאתר תמונות גרפיקה (שאטרסטוק/פיקסהביי וכו')
לא מדובר על פריצות והתגנבויות, אני מדבר על אתרים ידועים
לי יש אתרוג ואין ביוטיוב פרסומות בכלל!

יונה ב

משתמש רשום
צילום מקצועי
עניתי על הארוך.
נטפרי הסינון הטוב ביתר, בזה אין ספק.
אבל קצת יותר גמישות לא היה מזיק.
המדיניות של נטפרי (נדמה לי שכך כתב @mat בפורום נטפרי) היא שנטפרי פונה לכלל, ולא בהכרח מתאימה את עצמה לצרכי הפרט.

נערך לאחרונה ב:

AtArA R

תוכן. אש.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

פצצת אטום

משתמש פעיל
בנתיב לדוגמא בנקסט חסום רק בגדי נשים והשאר פתוח ככה שהם גם חוסמים רק חלק מהאתר
גם בנטפרי חסומים בגדי נשים וכל השאר פתוח.

עניתי על הארוך.
נטפרי הסינון הטוב ביתר, בזה אין ספק.
אבל קצת יותר גמישות לא היה מזיק.
בגלל שנטפרי לא מתגמשים, זה הסינון הטוב ביותר, ולא כמו נתיב (כמו שכתב @צ'וק שנתיב פותחים פרסומות ותכנים הזויים...)
יש לי נטפרי, ובמוסד שאני עובד בו יש אתרוג הכי הרמטי,
אין מה להשוות
באתרוג נפתחים דברים הזויים, סינון יוטיוב נראה די אקראי, פרסומות באתרים-מהגרועים שהייתי חולם
ונחסמים גם דברים גלאט (שנפתחים בנטפרי).
סינון מוזר
ברור!!
אין מה להשוות.
בגלל שבנטפרי לא מתגמשים.
אין פה אחד שאומר שנפתחו לו דברים הזויים...

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עשיתם מעבר מנטפרי לאתרוג או להיפך?
יש הבדלים משמעותיים בין אתרוג של פעם לאתרוג של היום. מעניין אותי לשמוע עליהם. מי שיש לו מידע אמיתי מנסיון בלבד- אשמח שיפרט.
מאתרוג לנטפרי
זה אכן לא מהתקופה האחרונה ואולי השתנו דברים
אבל אני חושב שגם אם הם השתפרו עדיין זה לא אותו דבר כי המנגנון שלהם שונה וזה מה שעושה את ההבדל

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
עניתי.

לאה דיין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

אמונה1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני בנטפרי ויש לי VPN.
שמחה שזה מסתדר לך
אצלי לא היה אפשר
בהתחלה זה היה מעולה ונהניתי מאוד מנטפרי, אבל אח"כ בעבודה שלי שינו משהו בהגדרות של הVPN
ומאז ברגע שאני מתחברת אליו, כל התעבורה עוברת דרך הרשת של העבודה, שאין עליה סינון
בכלל לא קשור לרשת הביתית שלי שיש עליה נטפרי
ישבו לי על המחשב טכנאים מטעם נטפרי ומטעם ועדת הרבנים ואף אחד לא הצליח למצוא לזה פתרון :(

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה